folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder E-Devletten Alt- Üst Soy Görüntüleme Hizmete Girdi Sonunda

E-Devletten Alt- Üst Soy Görüntüleme Hizmete Girdi Sonunda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

18 yasındaki bebeler kadar olamadı su devletin sistemleri kuranlar yazıklar olsun aldıkları para ne yani cokmu zor saglam bir sunucu ve altyapı :@

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

haber sitesinde 80 milyonluk ülkede 330 bin kişi ile çöken e devlet sitesi yazıyordu

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    SSH bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    SSH bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

sorun bilgisayar mühendisi adamı kpss ile memur yapmakta hocam.

Sınıfımda bildiğim ne kadar işe yaramaz mesleki bilgisi 0 olan arkadaşım varsa, şuan hepsi önemli kamu kurumlarında memur. okul bitmeden oturup kpss çalışıp benden daha hızlı iş bulan adamlar :D 

Rezaleti direk özetlemiş. sebebi tam olarak budur. Bildiklerimi gördüklerimi yazsam mideniz kaldırmaz.

Allahını seversen yaz... Zaten kazanmaya kazanamayacaz da işte en azından olani biteni bilelim...

bak ben bir tane yazayım (:

Toaddan connection string değiştirip başka db ye bağlayınca, çalışan uygulamanın da o db ye bağlanacağını sanan bir iş  arkadaşım vardı (: 

bir tanede ben ekleyim. detayları arkadaşa yazdım zatende :) excelde filtreleme yapamayan bir emine vardı kulakları çınlasın. 
    dayı sağlam olduğu için telekomda IPMPLS birimine geçmişti. ordaki vukuatları sebebiyle atılmadan kaçar gibi gitmişti. Şimdi çok önemli bir kurumda :) bilişim uzmanı olup 15 k koparıyor aylık.

ben ptt genel merkezinde bilgisayar mühendisi olup ne yaptığının farkında olmadan her gün evinde ilkokullunun dua ezberlemesi gibi kod ezberleyen var diyorum ve arttırıyorum :d

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek
    slanger bunu yazdı
    SSH bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    SSH bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

Sınıfımda bildiğim ne kadar işe yaramaz mesleki bilgisi 0 olan arkadaşım varsa, şuan hepsi önemli kamu kurumlarında memur. okul bitmeden oturup kpss çalışıp benden daha hızlı iş bulan adamlar :D 

Rezaleti direk özetlemiş. sebebi tam olarak budur. Bildiklerimi gördüklerimi yazsam mideniz kaldırmaz.

Allahını seversen yaz... Zaten kazanmaya kazanamayacaz da işte en azından olani biteni bilelim...

Toaddan connection string değiştirip başka db ye bağlayınca, çalışan uygulamanın da o db ye bağlanacağını sanan bir iş  arkadaşım vardı (: 

bir tanede ben ekleyim. detayları arkadaşa yazdım zatende :) excelde filtreleme yapamayan bir emine vardı kulakları çınlasın. 
    dayı sağlam olduğu için telekomda IPMPLS birimine geçmişti. ordaki vukuatları sebebiyle atılmadan kaçar gibi gitmişti. Şimdi çok önemli bir kurumda :) bilişim uzmanı olup 15 k koparıyor aylık.

ben ptt genel merkezinde bilgisayar mühendisi olup ne yaptığının farkında olmadan her gün evinde ilkokullunun dua ezberlemesi gibi kod ezberleyen var diyorum ve arttırıyorum :d

koskoca bilgisayar mühendisi olup, ağ yazıcısı çalıştıramayan bi arkadaşım var :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ben hiç kod yazmayı bilmiyorum . o zaman MÜDÜR falan olabilirim heralde . bu ne ya  : )

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek

İtibarda tasarruf olmaz boşverin sunucuyu falan daha önemli şeylere para lazım 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı
    slanger bunu yazdı
    SSH bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    SSH bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

koskoca bilgisayar mühendisi olup, ağ yazıcısı çalıştıramayan bi arkadaşım var :)

Olay donanımsal, yazılımsal değil.

Bunun dışında inşaat mühendisinin harç karmasını istemek gibi bilgisayar mühendisinin exceli iyi kullanmasını istemeyi acilen bırakmalısınız. Usta daha iyi harç karabiliyor ya da gözüyle alçı ne zaman donuyor biliyor diye mühendisten daha kalifiye değildir. Üzgünüm ama mühendisler asla exceldeki filtrelemeyi özel olarak öğrenmeyecek :( Belki gelir gider tablosunu oluşturmak için internetten user manuali okur ama sadece o kadar :(

iyibu! yeniden..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

tekrar açılmış diyola 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama talebiniz alınmıştır. 
    Talep sıranıza göre alt-üst soy bilgileriniz en kısa sürede hazırlanacaktır.
    Belgeniz oluşturulduğunda doğrulanmış cep telefonu numaranız veya e-posta adresinize bilgilendirme yapılacaktır.
    E-posta ve cep telefonunuzu doğrulamak için Bilgilendirme Tercihlerini kullanabilirsiniz.

SMS parası almasalar bari :) 

samaccc tarafından 14/Şub/18 22:48 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 187555 Toplam Mesaj: 339
nüfus