Edevlet Ücretsiz Maske

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı
    NetBABA bunu yazdı

https://grabcad.com/library/maske-cizimi-mask-for-covid-19-1/details?folder_id=8132783

bu çizimi indir (pdf) kagıda baskı al,kağıdı şablon olarak kullan kumaşı kes  ve sonra dik masken hayırlı olsun. Bu çizim bana ait...

iki tarafı birleştirip biraz değişiklik yaptım şablon iyi oldu maskeler gelene kadar idare eder beni 

Başvuru yaptık kod gelene kadar boş durmayalım yapalım 

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Benim maske geldi PTT ile. LC Waikiki üretimi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı

bi foto alabilirmiyz hocam 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

Maske felan gelmiyo amk.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı
    engin01288 bunu yazdı

bi foto alabilirmiyz hocam 

Tabiki

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı

Çift kat, Gözenekli bi yapısı var değil mi? 

şeffaf plastik üzerinde, Kalın,Mavi renklerle ; LC WAIKIKI , yazıyor değil mi?

~@~

aynısıymış. 

~@~

Ağız ve Burun için, 5mikron'dan küçük gözenekleri ol'mayan her Maske(^^`), sıkıntı'lı.

Damaryoluyla ve hücreler arası sıvı yoluyla da yayılmadığını varsayarsak ; Tam Yüz olmayan , ve 5mikron'dan küçük parçacıkları geçiren her Maske, sıkıntılı. 

(hiç)Yoktan iyidir ama.

RitmFarbRacourci tarafından 13/Nis/20 13:45 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Bana hala gelmedi, şaşırmadım. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    kadircankaya bunu yazdı

İyice çorbaya döndü. Maske satışı yasak maskesiz çıkış yok. Gelen giden maske de yok. 

Kendim diğer maskelerin (nano,  merdüven altı olanlar vs)  koruyuculuğuna inanmadığım için kumaştan yapıp çıktım. 

maskesiz çıkmanın yasak olduğu ile ilgili bir genelge vs var mı?

pazarlarda, marketlerde ve insanların toplu halde yaşadığı yerlerde yasaklandı. sokağa çıkarken yasaklanmadı diye biliyorum. yanlış mı biliyorum

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    kadircankaya bunu yazdı

İyice çorbaya döndü. Maske satışı yasak maskesiz çıkış yok. Gelen giden maske de yok. 

Kendim diğer maskelerin (nano,  merdüven altı olanlar vs)  koruyuculuğuna inanmadığım için kumaştan yapıp çıktım. 

maskesiz çıkmanın yasak olduğu ile ilgili bir genelge vs var mı?

pazarlarda, marketlerde ve insanların toplu halde yaşadığı yerlerde yasaklandı. sokağa çıkarken yasaklanmadı diye biliyorum. yanlış mı biliyorum.

^^D` bende de böyle algı.

RitmFarbRacourci tarafından 13/Nis/20 14:26 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    C-force bunu yazdı
    adeleks bunu yazdı
    NetBABA bunu yazdı

https://grabcad.com/library/maske-cizimi-mask-for-covid-19-1/details?folder_id=8132783

bu çizimi indir (pdf) kagıda baskı al,kağıdı şablon olarak kullan kumaşı kes  ve sonra dik masken hayırlı olsun. Bu çizim bana ait...

iki tarafı birleştirip biraz değişiklik yaptım şablon iyi oldu maskeler gelene kadar idare eder beni 

Başvuru yaptık kod gelene kadar boş durmayalım yapalım 

iyi fikir eline sağlık yalnız kulak delikleri nerede?

NetBABA tarafından 13/Nis/20 14:45 tarihinde düzenlenmiştir

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
Toplam Hit: 25297 Toplam Mesaj: 193
maske