Edevlet Ücretsiz Maske

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    micropin
    micropin's avatar
    Erkek

Biz kamu'da 10 günde 1 gün işe gidiyoruz. İmza karşılığı 1 tane maske, 1 çift de eldiven veriyorlar, ancak maske o kadar adi ki, 15 dakikada lastiği kopuyor. Sanırım 10 günde verdikleri 1 adet maskeyi, yıkayıp, dikip kullanmamızı istiyorlar.

"Nasıl doğabilirsin ki yeniden önce küle dönmeden..."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    micropin bunu yazdı

Biz kamu'da 10 günde 1 gün işe gidiyoruz. İmza karşılığı 1 tane maske, 1 çift de eldiven veriyorlar, ancak maske o kadar adi ki, 15 dakikada lastiği kopuyor. Sanırım 10 günde verdikleri 1 adet maskeyi, yıkayıp, dikip kullanmamızı istiyorlar.

buff al . 3 e kes parça parça kullan  

yıka yıka kullan 

edit mevcut sisteme burda en çok söven benim

bu gün 2. maske kodum geldi :) ağlamayana meme yok galiba  

samaccc tarafından 29/Nis/20 00:28 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    micropin bunu yazdı

hocam normal başvuruda maske gelmiyor mu evine

ben tüm aileye başvurdum hepsi için geldi 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    micropin bunu yazdı

gelmiyor hacı.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Eve gelen yok heralde. Eczaneye gidin alın kodları var .Bi kere gittim kalmadı sabah 7-8 arası gelirseniz yetişirsiniz dediler. He amk maske sırası beklerken covid olalım..

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    micropin
    micropin's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    micropin bunu yazdı

benim eve hiç gelmedi. geçen hafta annemlere gitmiş, ama geçen haftaya kadar babam eczaneden 1 tane maskeyi 5 liraya el altından alıyordu.

bir de 4 gün önce bizim apartmanda korona'dan ölen oldu. hala maske falan yok nasıl iş yapıyorlar, anlamak zor.

micropin tarafından 30/Nis/20 14:29 tarihinde düzenlenmiştir

"Nasıl doğabilirsin ki yeniden önce küle dönmeden..."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    micropin bunu yazdı

buff al . 3 e kes parça parça kullan  

yıka yıka kullan 

edit mevcut sisteme burda en çok söven benim

bu gün 2. maske kod'um geldi :) ağlamayana meme yok galiba.

Sadece o korumaz ama, geçirgenliği çok fazla. likra'lı sanırım o buff(ilk olarak kim bahsetmişti ya la bundan) birde sentetik malzeme kullanılan maske'lerde Covid-19'un yaşam süresi fazla galiba. Özellikle de polyester olanlarda, sanırım öyle birşey duydum yada okudum. sanırım BilimKurulu'ndaki sars üzerine olan prof.dr'dan.

2 kat yapıp, arasına da kağıt mendil koysa, şahane olur.

~@~

bana geçen hafta da kod gelmedi. hüleynnnnnn ne şanslı insanlar var. ^^` kimine kolonya da geliyor. 

(şaka maka, dezenfektan'ın kokusuna da iyice alışmaya başladım. Önceden başımı döndürüyordu. kolonya'dan dâhâ güzel gelmeye başladı. İşler_Güçler dizisindeki Salih karakteri aklıma geldi, yada vedat. )

RitmFarbRacourci tarafından 30/Nis/20 14:53 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Ben basvurmadim bile ama bana da aileme de geldi kod.)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Hayat Eve Sığar uygulamasında kod oluşturup eczanelerden alınabiliyormuş.

Not: Güncelleme yapın. Çıkmıyorsa uygulamayı silin yeniden yükleyin ardından tekrar güncelleme yapın (android için böyle çıkıyor)

engin01288 tarafından 03/May/20 22:46 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı

Hayat Eve Sığar uygulamasında kod oluşturup eczanelerden alınabiliyormuş.

Not: Güncelleme yapın. Çıkmıyorsa uygulamayı silin yeniden yükleyin ardından tekrar güncelleme yapın (android için böyle çıkıyor)

uygulama yüklemeden alınması gerekli.

3 keredir başvuru yapıyorum daha gelmedi

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 25517 Toplam Mesaj: 193
maske