folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Egemen Bağış Kuran İle Dalga Geçiyor

Egemen Bağış Kuran İle Dalga Geçiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

Bu sıra bu şarkıyı dinliyorum hızlı eğlenceli dinamik :))

http://youtu.be/I9crtiF7uPI

adım geçmiş diye geldim. Doğruysa biz Müslüman olarak bize yakışan Allah islah etsin demek. pire için koskoca yorgan yakılır mı ? RTE yıkılır mı ? 

Bu arada attack gelir biRazdan küfür eder sonra mod gelir çok küfür var diye konuyu siler ama adamın ettiği hakaret yanına kar kalır !

bişe oldumu hemen tüm chplilere dinsiz diyorsunuz ama  şimdi bizde akp zihniyeti din düşmanı demeyelim mi?

ReyiZ tarafından 18/Mar/14 23:59 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

adım geçmiş diye geldim. Doğruysa biz Müslüman olarak bize yakışan Allah islah etsin demek. pire için koskoca yorgan yakılır mı ? RTE yıkılır mı ? 

Bu arada attack gelir biRazdan küfür eder sonra mod gelir çok küfür var diye konuyu siler ama adamın ettiği hakaret yanına kar kalır !

Ne yani montaj değil mi bu video?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Sakin beyler nerde kime dinsiz diyim neden kendi dinimi bi müslümana dinsiz diyerek sıkıntıya sokim ki ? Göster nerde yazıyor öyle bir cümlem.

Benim direk yalan bu kesin montaj dediğim bi cd oldu. Yiyen varsa eğer( ki aklımın ucundan geçmiyor)kimse haram zıkkım olsun dedim hep eğer silinen konularla silinip gitmediyse yazdıklarım buyrun bakın

bizden kastım sen ben burda bu mesajı okuyanlar Akpartililer karapartililer değil yaptığınız işte hep bu çarpıtmak

leadertay tarafından 19/Mar/14 00:03 tarihinde düzenlenmiştir

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

:) süper beklennin üstünde yandaş performansı sergileyerek Baş yandaş ilan edildiniz  

artık biri ibneliğine buradakileri uyuz etsin diye üye etmiş olmalı hoca seni çünkü gerçekten başka açıklama bulamıyorum 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

:) süper beklennin üstünde yandaş performansı sergileyerek Baş yandaş ilan edildiniz  

artık biri ibneliğine buradakileri uyuz etsin diye üye etmiş olmalı hoca seni çünkü gerçekten başka açıklama bulamıyorum 

2006 da direk alıyorlardı hocam sıkıntı çekmedim valla ama bi boşluk var arada sonra şifremi tekrar buldum geldim iyi oldu seviyorum burayı

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

https://twitter.com/mthndmr/status/36916956963672064

İnançlarla dalga geçerek mizah yaptığını sanan penguene yazıklar olsun.lanetliyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Ulan ulkeyi sattilar. Pkkya peskes cektiler. Makarnayla komurle cahil yobaz koyunlarin oylariyla ulkede at kosturuyorlar su forumdaki cikarci vatan hainleri de hala akpyi savunuyor. Nasil bi zihniyet nasil bir beyinsizliktir. Sene 2014 olmus hala su dikdatorun peşinden giden adamlar var. Okumamis adami anlarim da adamlar universite bitirmis okumus ama hala bu adami destekliyor. Adam 80 yilda calinmayan parayi 10 sene de caldi. Tib kaydi var bak hala inanmiyosunuz mu demeliyim.

Edit : imla hatalari duzeltildi

diğerlerini anlıyorum muhtemelen işleri güçleri yolunda veya AKP gençlik kollarında falan ama hocam senin savunman için bir neden göremiyorum, yalan mı söylüyorsun, geri zekalı mısın?

Cok basit hocam. Azcik samimi (!) Olarak dusunseniz anlayacaksiniz niye savundugumu.

Aklıma üç ihtimal geliyor,

1- bu kadar yolsuzluk şerefsizlik vs gördükten sonra hala AKP diyenler genelde otoriter, sert karakterlere gönülden bağlanan silik, kişiliksiz tiplerdir, Rte de gayet otoriter, ağzı laf yapan bir tip. Tipik bir stockholm sendromu

2- bir arkadaşımın babası 28 Şubat mağduruydu, o yüzden veriyordu şimdi o da anladı ne bok olduklarını MHP'ye veriyor, seninki de bu tarz birşey olabilir veya biryerde bir zamanda sana bi iyiliği dokunmuştur bunların

3- geri zekalısındır, ergen gibi yok uzun adam yok usta takılıyorsundur

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    Kumanaga bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Fazla kasmayin haftaya pazartesi uzun uzun konusuruz. Benden herkese Neset Ertas. Manidar (!) Dinleyin mutlaka sozlerini.

http://youtu.be/so3hindTq3o

Fatih onu bunu boşver de Gurur duyuyormusun  Egemen ile?

Neyiyle.. kisiligi ile mi yoksa gorevdeyken yaptigi islerle mi ?

Bi fatihdir gidiyor bakalim hayirlisi :)

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

Büyük Başkan Recep Tayyip Erdoğan

Toplam Hit: 12225 Toplam Mesaj: 114