folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eğer Sosyallik Buysa Ben Asosyalim

Eğer Sosyallik Buysa Ben Asosyalim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

eğer sosyallik çay bahçesi, cafe, alışveris merkezlerinde gereksiz zaman öldürmekse ben asosyalim

eğer sosyallik içinden gelen yerine insanların istediği şekilde davranmaksa ben asosyalim 

eğer sosyallik facebook,twitter a s*carken bile "şu anda s*cıyorum" yazmasa ben asosyallim

eğer sosyallik sadece kız tavlamak farklı olmak için aptalla soytarılıklar yapmaksa ben asosyallim 

eğer sosyallik bilimi sevmemek emeğe (iş iyi dahi olsa) saygı duymamaksa ben asosyallim 

edit: eğer düşüncelerin yerine kıfayetlerie önem vermekse sosyalllik asosyal olmaktan dibine kadar mutluyum 

şimdi ben böyle olduğum için asosyal miyim ?

not: bu aralar bu konuya kafam iyice takıldı onun için yazdım 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

aynen

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

baya baya takmışsın kafayı :) arada dışarı çık. eğlen. kendi isteklerin doğrultusunda sosyalleş. sabahtan akşama kadar, akşamdan da sabaha kadar evdeysen evet asosyalsin :)

edit: dışarı çıkmak demek, boş zaman geçirmek demek değil. git arkadaşlarınla otur bir yerde sohbet et. boş dediğin o basit etkinliğin bile sana getirisi olucaktır.

Espo tarafından 05/Eyl/12 22:02 tarihinde düzenlenmiştir

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

abi git bi sosyal toplum kuruluşuna katıl toplumsal bişeyler yap bi kursa başla bi hobi edin daga çık bisikletle şehri dolaş rafting yap bangi jumping yap balık tut kelebeklerin fotoğraflarını çek sevdiceginle kırlara çık saçlarına papatyadan tac yap fight club izle yap bişiler işte asosyallikte nereye adar be abicim :)

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    Gharzvog bunu yazdı

baya baya takmışsın kafayı :) arada dışarı çık. eğlen. kendi isteklerin doğrultusunda sosyalleş. sabahtan akşama kadar, akşamdan da sabaha kadar evdeysen evet asosyalsin :)

işte sorun o ya ben dediğim gibi değilim sabah 7 -7.30 gibi evden çıkıyorum 9 da dershane başlıyor zaten baya gırgır şamata gdiyor sırf ortam güzel diye bugün evime 20 dk yürümke zorunda kalsam bile metroya bindim yani sorun bende değil insanların bu düşüncesinde

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    Cia bunu yazdı

abi git bi sosyal toplum kuruluşuna katıl toplumsal bişeyler yap bi kursa başla bi hobi edin daga çık bisikletle şehri dolaş rafting yap bangi jumping yap balık tut kelebeklerin fotoğraflarını çek sevdiceginle kırlara çık saçlarına papatyadan tac yap fight club izle yap bişiler işte asosyallikte nereye adar be abicim :)

abi dediğin şeye yazdıklarımı okudun mu bilmiyorum ama diyorum boş boş oturmaktayı sevmiyorum hiçbir yerde sosyal toplum kuruluşları kadar iğrenç bir ortam yok (uzaktan baktığım kadarıyla) insanlar laf olsun diye orda erkekler kızlara kızlar erkeklere yanaşıyor millet kendine orda sevigili arıyor 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

gözüm baskımı yapıyorlar sana dışarı çık hep evdesin diye ?

Merhabaaaaa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu nasıl yazı hacı devamında nazım hikmet vatan hainliğine devam ediyor diye bitecekmiş gibi geldi :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    PyramiD bunu yazdı

gözüm baskımı yapıyorlar sana dışarı çık hep evdesin diye ?

yo klasik sıav stresini başka bir alana yönlendirmeye çalışıyorum şu anda (sınava daha çok var ama ):D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

çay bahçesine gidip arkadaşlarla sohbet etmek sosyalliktir tabikide

çünkü sosyalinde kelime anlamı toplumla ilgili toplumsal yapılandır.

eğer sosyallik içinden gelen yerine insanların istediği şekilde davranmaksa ben asosyalim 

bunu yapıp sosyalim diyen adam ben hiç görmedim şahsen

aynı şekildede facebookta yaptığını yazmak internet sosyalliğidir.

aynı şekilde hiç görmedim facebookta yaptığını yazıp ben hayatta çok sosyalim diyen

bu tamamiyle senle alakalı bişey bazılarının bunları yapıp gözde olması seni kıskandırmış yada etkilemiş olablir.

bunlar normal şeyler lisedeyken popüler olmaya çalışmak falan yada ilkokul çocuğunun sevgilisini korumaya çalışması gibi

edit:çay bahçesi örneğinden sonraki hiç bi örnek sosyallikle alakası olmayan şeyler.

iQsuz tarafından 05/Eyl/12 22:12 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

-aaaa sosyalim bende!!

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
Toplam Hit: 4318 Toplam Mesaj: 43