Ekmek Kavgası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek

annem aynı işi yapıyor.

1 senedir müdürle uğraşıyor şu anda müdürü okuldan attırmak üzere fakat bizim olaylar çok komplike.

yapmanız gereken kapının açılmasını istiyen 10+ veliyi toplayıp ilçe milli eğitim müdürlüğüne gidip konuşmanız. dilekçe felan verme okula, vericeksen kendin git bakanlığa ver, müdür göndermez bakanlığa muhtemelen.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

ara bakkaldan öğrencilere uyuşturucu madde vs satışı yapılıyo de bunu müdürde göz yumuyo de

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun.
    Resmi yollarla bir şey yapamazsın, çünkü adamın sağlam bir bahanesi var. En fazla incelemeye gelirler...

Dershanede çalışmış biri olarak söyleyeyim, git müdürün yanına bir çayını iç.
    Okulun bir ihtiyacı var mı diye sor, yardım etmek istediğini söyle.
    Müdürün laptopunu yenile. 
    Müdürün odasına klima taktır.
    Okulda wireless hattı varsa sinyalleri güçlendir, her yerden çeksin.
    Duruma göre 2. el fotokopi makinası 
    ...

Bunlar hep yaptığımız şeylerdi. %100 olumlu sonuç alıyorduk...

vatandaşa kafam girsin!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Öğrencileri bağla hacı, çukulat ekmek sat dönsün dolaşsın sana gelsin.

Çukulatı bol koy bide, taze ekmeğe sür. 10 kiloluk çukulat kutusu al. 

100 er gram sürsen, 100 ekmek arası eder. Yani 50 ekmek.

50 ekmek 50 TL, her türlü çevirirsin.

du bakim ben yapim bu işi.

edit : çikolata olduğunu bende biliyorum.

EnableTurk tarafından 29/Oca/13 02:40 tarihinde düzenlenmiştir

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

hocam basbakanlık cumhurbaskanlıgı bimer il milli egitime kadar hepsine mail attım ayrıca veliler adına da gönderim saglıycam cocuklarının can güvenliginin tehlikede olduguna dair

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

istanbuldaysa yardımcı olmaya çalışalım hocam?

=)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

istanbul değil hocam uşak

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek
    Rmk bunu yazdı

hocam basbakanlık cumhurbaskanlıgı bimer il milli egitime kadar hepsine mail attım ayrıca veliler adına da gönderim saglıycam. cocuklarının can güvenliginin tehlikede olduguna dair

evet bu iş olursa ancak böyle olabilir. + veli gibi mail attığında, can güvenliği konusunu belirttikten sonra:

"müdüre kaç kez belirttik  ve durumdan rahatsız olduğumuzu anlattık, sizler kendisiyle konuştuğunuzda, bizlerle görüşmediğine dair yalan beyanda bulunabilir. ve edindiğimiz duyumlara göre arka kapının önündeki bakkalla anlaşması nedeniyle sadece arka kapıları açık bıraktığını öğrendik. Bununda etik olmadığını belirtip,şikayetimizin değerlendirilmesini ve Müdür: xxxxxx xxxxx kişinin bu ticari aktivitesinede bir son vermenizi önemle rica ediyoruz."

gibi...

not:Bazı öğrencilere babanın adı soyadı ne diye sor.Bu dilekçenin arkasına o isimleride ekle.

Kaideye alırlar diye düşünüyorum.

cracker tarafından 29/Oca/13 08:39 tarihinde düzenlenmiştir

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    gidin bi sopa atın hocam bu or*spu çocukları her yerde aynı ulan ankaranın sayılı okulunda okuyorum hapishaneye çevirdi yemin ediyorum arka kapının karşısında bi dönerci var sağolsun gece kapının demirlerini kesti atlıyoz falan müdür yaptırıyo adam kesiyo en son tel örgü takmış böyle yasakçı zihniyetin beyin hücrelerinden deliklerine kadar si*iyim
Toplam Hit: 3733 Toplam Mesaj: 39