Elektrik Faturalar Hk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Twitter üzerinden ckboğaziçi destek sayfasına baktım. 1 aydır veya 2-3 haftadır evde olmamasına rağmen yüksek fatura geldiğini söylüyorlar. Bence sayaç okumalarda genel sıkıntı var. Olay burda fatura değil. Bir önceki ay evdeydim 91 kw harcamışım. 3 hafta evde olmadığım zamanda 88kw nasıl oluyorsa

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Hocam Ck Boğaziçi ile İSKİ manyak döşüyor ocaktan beri.

1 aydır yokum istanbulda. yaz bitsin döneceğim döşemeye devam ederler.

evi yeni tuttum ben kasımda tek başımayım çamaşır bulaşık makinesi vb yokken 120 130 geliyodu, evde 23 gün yoktum şubat tatilinde 8 günlük elektrik= 80 tl 8 günlük su=45 tl.

Vana da kapalı bu arada nasıl oluyor bilmiyorum. 1 aydır yokum evde şalter vana vb hepsi kapalı. elektrik 0 geldi doğalgaz 7 su 175 :D :D

gizli olsa az saydırırdım ama neyse

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

evi yeni tuttum ben kasımda tek başımayım çamaşır bulaşık makinesi vb yokken 120 130 geliyodu, evde 23 gün yoktum şubat tatilinde 8 günlük elektrik= 80 tl 8 günlük su=45 tl.

Vana da kapalı bu arada nasıl oluyor bilmiyorum. 1 aydır yokum evde şalter vana vb hepsi kapalı. elektrik 0 geldi doğalgaz 7 su 175 :D :D

Seninki ap ayrı birşey. Kaçak şikayet açtır hocam. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

Seninki ap ayrı birşey. Kaçak şikayet açtır hocam. 

açtıralı 4 ay oluyo şeyine takan olmadı hocam kaç kere şikayet kaydı oluşturdum. kaçak var diye direttiler 350 lira verdim evde makineyle kızılötesi vb bişeyle kontrol ettirdim kaçak yok.

vana bozuktur değiştirelim kayıt oluşturayım dedi iski 4 aydır ne gelen var ne giden

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

1 hafta sonra okunacak korkmaya başladım. Çocuklar evde sıcak yüzünden klima full açıktı. Allah yardımcımız olsun. Temmuz ayında sağlam zam yaptı kansızlar elektriğe.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanoonline
    kanoonline's avatar
    Erkek

her ay 30-35 tl gelen kullanmadığım ofise bu ay 102 tl gelmiş.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek

ciddi bir karışıklık olmalı ihtiyaların hiç bulunmadığı şalterlerin kapalı olduğu eve 0 gelen bu ay 26 lira gelmiş.

kUz3y tarafından 06/Ağu/21 03:09 tarihinde düzenlenmiştir

Arayan yok, Soranı skim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

saat üzerinden düzenli olarak kullanım oranlarınızı not alın bence. en azından sorunun nerede olduğunu hesaplarsınız. 10 günde 1 sayaç fotoğrafını çekin tüketim kısmını 10 gün sonra ki rakamdan çıkartırsanız tüketilen miktarı bulursunuz. 

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

3-4 ay önce elektrikçi çağırdım eve, kontrol etsin de faturalarım neden yüksek geliyor diye, bir iki birşey yaptı sonra dedi ki abi senin ev toprak hatta boş elektrik harçıyor dedi, basitçe kullanmadığın elektriği toprak hat harçıyr dedi, düzeltti sonra iki ay faturam düzelti ve yine aynı sorun başladı. bilmiyorum ya şu lanet şeyin sebebi nedir.

the man who gets tired after eating a ban
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi

1,5 aydır memleketteyim. Ankaradaki evimin son faturası dediğin gibi 60₺ civarı gelmiş. 12₺si vergi diye geçiyor. Ve sadece A+ enerjili buzdolabı çalışıyor. Önceden pek dikkat etmezdim faturalara. Bu seferki benim de dikkatimi çekti açıkçası. Her yerden vurgun yiyiyoruz zaten. Bi burdan yemediğimiz kalmıştı demek ki 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
Toplam Hit: 3462 Toplam Mesaj: 41
zam elektrik elektrik ckbogazici epdk