Emeğe Saygı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı

Ben gayet haklı bir şekilde küfür ettim. Konuyuda keşke silmeselerdi. Underzero' lütfen banlasın çok sevinirim. Hatta desteğe email de attım. Lütfen beni buradan banlayın diye. Küplere binmişimde vs. yardım konusunda bir çok kişiye yardım edebildiğim konuda etmişimdir. Ben hayır kurumu değilim ki her konuda işimi gücümü bırakıp yardım edeyim. Çok iyi insanlarlada tanıştım. Süzme orospu çocuklarıylada tahribat her ikisinide oldukça barındırıyor fakat son zamanlarda ikinci seçenek bayağı güçlü şekilde yüzdeyi domine etmeye başladı. 

Kim banlayacaksada banlasın lütfen. Ara ara girip zaten küfür etmeye devam edeceğim banlasınlar ve burada bir daha hiç bulunmayayım. Diye. 

Birisi yazar distribütörlük çok basit iş oo çok kolay bende dedim aq cocugu hayatında kaç tane markanın türkiye distribütörlüğünü yaptın. Diğeri yazmış hemen iki cümle kurunca batıyormusn bende onada yazdım değerli koduğumun oğlu ben hemen batacağım mı dedim. Neden kendime durduk yere bir işte rakip çıkarayım. Her konuda hep size yardım mı etmek zorunluğum var. Gerekli bir çok konuda bir çok kişiye para vs talep etmeden gereğince yardım ettim. Forumda birine amazon upc kodları lazımdı benim kendim parayla aldığım şeye hiç gerek yok diyip liste haline gönderdiğimde oldu, Benim bir işimi çözmüş olup öğrenci diye kendisine 200 lira gönderdiğim adam da. Ki kendisi talep etmemesine rağmen. 

Bende gayet aq cocugu olup hiç bir bok bilmediği halde her konuya yorum yapanlara önce konuyu kitledim bıraktım tek cevap verdim konu uzayınca iyice sövdüm şimdi yine sövüyorum. Banlayacaksanızda banlayın önünü arkasını düşünmeden konunun muhattabı kimse iligli kişilere sövdüm. Yine sövüyorum. Konu nereye varırsa artık. 

seni tanımıyorum ama şu forumdaki insanlar senin anneni yolda görse başına bişey gelse ne oldu anne diye yanına gider sorununu üstlenir senin herkesin içinde insanlar seni eleştirdi diye ettiğin laflara bak anlamıyacağını biliyorum ama yönetim neden ana avrat küfüre böyle sessiz kalmış onu anlamadım. banada küfür edebilirsin bu arada bu senin kendini ifade edişin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    akmarky bunu yazdı
    scarletbeard bunu yazdı

Ben gayet haklı bir şekilde küfür ettim. Konuyuda keşke silmeselerdi. Underzero' lütfen banlasın çok sevinirim. Hatta desteğe email de attım. Lütfen beni buradan banlayın diye. Küplere binmişimde vs. yardım konusunda bir çok kişiye yardım edebildiğim konuda etmişimdir. Ben hayır kurumu değilim ki her konuda işimi gücümü bırakıp yardım edeyim. Çok iyi insanlarlada tanıştım. Süzme orospu çocuklarıylada tahribat her ikisinide oldukça barındırıyor fakat son zamanlarda ikinci seçenek bayağı güçlü şekilde yüzdeyi domine etmeye başladı. 

Kim banlayacaksada banlasın lütfen. Ara ara girip zaten küfür etmeye devam edeceğim banlasınlar ve burada bir daha hiç bulunmayayım. Diye. 

Birisi yazar distribütörlük çok basit iş oo çok kolay bende dedim aq cocugu hayatında kaç tane markanın türkiye distribütörlüğünü yaptın. Diğeri yazmış hemen iki cümle kurunca batıyormusn bende onada yazdım değerli koduğumun oğlu ben hemen batacağım mı dedim. Neden kendime durduk yere bir işte rakip çıkarayım. Her konuda hep size yardım mı etmek zorunluğum var. Gerekli bir çok konuda bir çok kişiye para vs talep etmeden gereğince yardım ettim. Forumda birine amazon upc kodları lazımdı benim kendim parayla aldığım şeye hiç gerek yok diyip liste haline gönderdiğimde oldu, Benim bir işimi çözmüş olup öğrenci diye kendisine 200 lira gönderdiğim adam da. Ki kendisi talep etmemesine rağmen. 

Bende gayet aq cocugu olup hiç bir bok bilmediği halde her konuya yorum yapanlara önce konuyu kitledim bıraktım tek cevap verdim konu uzayınca iyice sövdüm şimdi yine sövüyorum. Banlayacaksanızda banlayın önünü arkasını düşünmeden konunun muhattabı kimse iligli kişilere sövdüm. Yine sövüyorum. Konu nereye varırsa artık. 

seni tanımıyorum ama şu forumdaki insanlar senin anneni yolda görse başına bişey gelse ne oldu anne diye yanına gider sorununu üstlenir senin herkesin içinde insanlar seni eleştirdi diye ettiğin laflara bak anlamıyacağını biliyorum ama yönetim neden ana avrat küfüre böyle sessiz kalmış onu anlamadım. banada küfür edebilirsin bu arada bu senin kendini ifade edişin.

Yo sana neden küfür edeyim. İnsani cümlelerin içinde tşk ederim. Benim muhattabım belli.

A: Şahsı soruyorum daha önce hiç bir markanın Exclusive distribütörlüğünü vs almış mı. Almamış yorum yapıyorsa zaten küfürümü hak etmiştir. Yine ederim. Açık açık yazdıklarımda burada hakkını arasın mahkemeye gitsin. vs ne şekilde olursa. Forumda lütfen beni banlayın yoksa devam edeceğim hocam kusura bakma. Öyle eleştiriyle alakası yok . Dikine dikine konuşuluyorsa en güzel ben konuşuyorum.  

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı

müridleri kendi kafanda 2ye ayırmışsın ama bu bold yaptığım kısmı yapanları hangi kategoriye alıyorsun merak ettim.

ayrıca banlayın beni lise yıllarında kalmadı mı :/ kapatırsın sekmeyi bi daha açmazsın olur biter illa damgamı lazım girmemek için. bunları okuyorsundur büyük ihtimal.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    scarletbeard bunu yazdı

müridleri kendi kafanda 2ye ayırmışsın ama bu bold yaptığım kısmı yapanları hangi kategoriye alıyorsun merak ettim.

ayrıca banlayın beni lise yıllarında kalmadı mı :/ kapatırsın sekmeyi bi daha açmazsın olur biter illa damgamı lazım girmemek için. bunları okuyorsundur büyük ihtimal.

bu tiplerin nicklerinin altına sadece banlanmış üye degil o.ç de yazılmalı mesela.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Scarletbeard hocam, parayı buldun, bize tepeden bakar oldun, sen efendi bir adamdın, sana agresif yorum falan yapılmadı, ve  insanlar forum kültüründe bilgiyi paylaşırlar, soru soran arkadaşları terslemişsin, sonrada küfür etmişsin, lütfen onlardan özür dile ve beni banlayın falan demekten de vazgeç.. Kendine gel yahu, neyin var böyle.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Edilen küfürler senin haklı olduğunu değil kendini nasıl ifade edebildiğini gösterir. 

"5 Sene uluslararası ilişkiler okudum emek verdim para almadan soruna cevap veremem,karşıma rakip çıkarsın,  kusura bakma." dedin orada bir üyeye. Dersin demezsin o sana kalmış birşey.Kimseye yardım etmek zorunda değilsin elbette.

Bir mürid çıktı fiyatını sordu. 
    Ben çıktım geçmişte forumda kim senden bu tavırla para talep etti diye bir mesaj attım. (şu kadar sene okul okudum emek verdim para almadan cevap vermem) 

Bu zorladı herhalde seni , bu mu küfretmek için haklı gerekçen ? 
    Küfret, küfretme, banlan, banlanma bu tip olaylar üyeleri yakından tanımamızı sağlıyor. 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahramann
    Kahramann's avatar
    Erkek

İnsanlara verdiği cevap gibi, insanlarda buna aynı tonda cevap verince zoruna gitmiş. Verecek cevapta bulamayınca küfür etmiş. boşverin gitsin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Ulu Manito adına, Adamı şutladınız hadi ama, konusunu niye siliyorsunuz?  @SrCn 'nin yazdıkları da gitti. Genel özel farketmez.

Kalsın, bakalım.  

@UluManitu , üyenin elinden Forum'a mesaj-atma ,konu-açma , özel mesaj gönderme gibi haklarını elinden alın. kalsın biraz site içinde filan. olmadı, 1 ay kadar şutlayın, hava alsın biraz. 

ne çok seviyorsunuz arkadaş, üye kaybetmeyi. @@,

RitmFarbRacourci tarafından 03/Şub/19 20:56 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Lutfen banlayin nedir, begenmiyorsan sktir git hic mi otokontrolun yok aq denyosu.

Kaptanin dedigi gibi boyle durumlarda, boyle yavsaklara ban yetmez bide nick alti yapistirmak lazim.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Ulu Manito adına, Adamı şutladınız hadi ama, konusunu niye siliyorsunuz?  @SrCn 'nin yazdıkları da gitti. Genel özel farketmez.

Kalsın, bakalım.  

@UluManitu , üyenin elinden Forum'a mesaj-atma ,konu-açma , özel mesaj gönderme gibi haklarını elinden alın. kalsın biraz site içinde filan. olmadı, 1 ay kadar şutlayın, hava alsın biraz. 

ne çok seviyorsunuz arkadaş, üye kaybetmeyi. @@,

adam deli gibi sövecek özür bile dilemeyecek gelecek bide üste çıkacak sonra vay efendim üye kaybetmeyi seviyormuş tbt hadi len ordan ,az bile yaptılar.

Toplam Hit: 5163 Toplam Mesaj: 31
sansür küfür silinmiş konu emek