Eminevim'de Çalışan Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar.Ben şu anda halen aktif olarak Emlak ofisinde çalışıyorum fakat gerek faiz oranları gerekse piyasanın kötü olması işlerimizi durma noktasına getirdi.Bende Emlak İşini extra olarak yapmak istiyorum.Online olarak Eminevim'e başvurmuştum yarın çağırdılar.Maaş + prim şeklinde sistemleri var ama maaşı nedir çalışma şartları nedir bilgisi olan varsa çok makbule geçer...

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Bu konu takip. Cok girift bir yollari var. 

All I need is a possibility.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeverSayNever
    NeverSayNever's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çalışma şartlarını siktir et de bu emin evim ne ayak ? dolandırıcı felan filan değiller dimi ?

Asla Asla Deme. . .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    NeverSayNever bunu yazdı

çalışma şartlarını siktir et de bu emin evim ne ayak ? dolandırıcı felan filan değiller dimi ?

eminevim le arabamı almıştım 2012 de. şimdi ev almak için girdim. ödeme yapıyorum. bazı kıl noktaları var. girmek isteyen iyice düşünüp öyle girsin. tabi bu kıllıkları onlar söylemiyorlar.

Naber la?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    NeverSayNever bunu yazdı

Dolandırıcı olsa herhalde böyle yazmazdım hocam...25 26 yıllık firma..Kredi çekmeye gerek kalmadan taksitle ev sahibi yapıyor faizsiz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Benim dayım onlardan ev aldı, gayet de memnun. Faize bulaşmıyorsun en azından.

Not late for nothing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı
    NeverSayNever bunu yazdı

eminevim le arabamı almıştım 2012 de. şimdi ev almak için girdim. ödeme yapıyorum. bazı kıl noktaları var. girmek isteyen iyice düşünüp öyle girsin. tabi bu kıllıkları onlar söylemiyorlar.

Kıllıklarını anlatırmısın hocam biraz...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı
    sanane bunu yazdı
    NeverSayNever bunu yazdı

Kıllıklarını anlatırmısın hocam biraz...

+1

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

bi çeşit kooperatifçilikmi bu nedir?

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akenaton
    akenaton's avatar
    Erkek

buraya yazılacağınız zaman söylenen başvuru ücretini hemen kabul etmeyin, bir miktar pazarlık imkanı var..

biz sarımsak tarlasından vazgeçmeyiz..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    akenaton bunu yazdı

buraya yazılacağınız zaman söylenen başvuru ücretini hemen kabul etmeyin, bir miktar pazarlık imkanı var..

Ama işi kaçırmak istemiyorum o açıdan rakam konusunda 2. planda tutuyorum.Kendime güveniyorum ilerleyen zamanlarda yürütebilirim.Peki sen ordamı çalışıyordun yada bilgin varmıydı hocam ?

Toplam Hit: 5960 Toplam Mesaj: 27
eminevim