Eminevim'de Çalışan Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı
    mizahi bunu yazdı

ben gittim konustum dostlar. duzden bir sikintisi yok da tersten yaklasiyorum ben. 

ben bana ev ciksin istemiyorum, 5 yilligina giriyorum, orta vadede bile degil, ta 5. yilin sonunda ciksin bana. kira yardimim da devam etsin, gitgide azalsin taksitler. hesap yapti arkadas, 80bine girsem, 70 kusur milyar oduyorum, 10 bin lira bana fazladan veriyorlar, katilim ucreti dahil.

bunun vadeli hesaba para yatirip 5 yil sonra faiziyle birlikte fazlasini cekmekten ne farki var?

şu farkı var ; 
    5 yıl once aldıgın ev en az iki katı değerlenir. ayrıca 5 yıl boyunca kira geliri olur. bunlarıda hesaba katmalısınız.

Hocam ben zaten evi 5 yil sonra alacagim. Aradaki farkin benim icin onemi yok. yani soyle anlatiyim, ben yurt disindayim, 5 yil sonra geldigimde ev alayim diye hesap yapiyorum, asagi yukari 70lira biriktirebilirim, eminevime girip onu 80 lira yapiyorum.

Bunu anlattigimda bana evet sizin durumunuz icin cok yararli bir sistem iste dedi. Ne demek istedigimi anlamadi, ben de munakasaya girmedim

All I need is a possibility.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Son durum ne?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    yazipcikacak bunu yazdı

Son durum ne??

Görüşmeye gittim kardeşim maaş vb işleri sormadım.Cv doldurdum müdür ile görüştüm ama pek olumlu gibi gelmedi.Cv sorularında bağlı olduğunuz parti,cemaat vb şeyler varmı? Varsa hangileri gibi sorularda vardı.Ben şimdi normal bir işe girmeyi ve yabancılara gayrimenkul satışı yapmayı düşünüorum.Alt yapı müşteri her şey var.Sadece işlere ağırlık verebilmek.Şöyle örnek vereyim.Bu gun bana bir daire geldi fiyatı 600.000 TL emsal aynı sitedeki fiyatı 900.000 TL den alıcı arıyor.Arada 300 lira fark var.Ben 200 üzerine koyup satmayı düşünüyorum.Ev sahibi fransız bir kadın.Bana 600 lira verin gerisini siz alın dedi.Nasip kısmet bakalım.ACil olduğu için bu fiyat.Bunun gibi 2 iş yakalasam önümdeki 3 yıl yeter o para :D Tabi kar bölünecek hepsi bana deil :)))

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

@sanal_ajan ohannes "o ney lan öle gaffandaki " rahmetli L.kırca. XD

avatarındaki sinema sanatçısının adı ne?

RitmFarbRacourci tarafından 15/Şub/16 19:58 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    SamSara bunu yazdı

@sanal_ajan ohannes "o ney lan öle gaffandaki " rahmetli L.kırca. XD

avatarındaki sinema sanatçısının adı ne?

Aha bu bıyıklı amca  http://kemalsunalfilmi.blogspot.com/2012/05/hulusi-kentmen-kimdir.html :D

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

:D adamda şan kanari'yi gördüm ya.

https://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=11&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiv6tDwr_rKAhVHCiwKHVBDAo0Q_B0IdzAK&url=%2Fimgres%3Fimgurl%3Dhttps%3A%2F%2Fupload.wikimedia.org%2Fwikipedia%2Fcommons%2Fc%2Fc8%2FSeanConneryJune08.jpg%26imgrefurl%3Dhttps%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FSean_Connery%26h%3D595%26w%3D524%26tbnid%3DVQAaqOivFLeysM%3A%26tbnh%3D186%26tbnw%3D163%26docid%3DRdCu7TpweiaqaM%26itg%3D1%26usg%3D__LaP7Bond4-FhnH-XgjVOvgr0PS0%3D&usg=AFQjCNE69p98zgLxc8u3IO5F4DGQmw5WQQ&bvm=bv.114195076,d.bGg

"sean connery" en iyisi seslendirmeden vazgeçeyim ben :!

RitmFarbRacourci tarafından 15/Şub/16 20:20 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 5961 Toplam Mesaj: 27
eminevim