folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Emlakçı Arkadaşlardan Yardım Talebi

Emlakçı Arkadaşlardan Yardım Talebi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

konumumuz temsilidir.

resimler temsilidir

konumunu da resmini de olmayan evin ilanını da ..........

sarı siteye daha dürüst bir alternatif şart. getir geldi yemeksepetini nasıl ağlattı ise burada da çalışma şart.

yemeksepetine kafam girsin.

- Sipariş iptal edelim?

- Biz edemiyoruz, restaurant'ın insiyatifinde..

- Sipariş eksik geldi?

- Restaurant ile görüştüm, bir sonraki siparişinizde bla bla..

- Siparişim nerede?

- Yolda olduğu bilgisi geldi restauranttan.

Hiç bir halta yaramayan hayali bir yapı altında fahiş komisyonlarla millete geçiriyorlar.

Hiç bir yetkileri yok, restaurantlar üzerinde. E o zaman yemeksepeti niye var? Çünkü komisyon için..

Normalde 20 liraya yiyebileceğin yemeği 30 liraya geçirmek için varlar.

O yüzden size tavsiyem ve aylardır uyguladığım metot:

Gidin restaurantını telefonla arayıp sipariş verin, hem daha ucuz hem de takip etmesi daha kolay..

neverland tarafından 12/Mar/21 13:01 tarihinde düzenlenmiştir

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

diyelimki bir evi gittin gördün beğendin almak istiyorsun

önce evin depreme dayanıklımı ona baktır .belediyenin ekipleri gelip bakıp rapor veriyor. ücreti var..  ev sahibinden talep edebilirsin

yada bozuk çıkarsa sana ,   sağlamsa masrafı bana olsun diyebilirsin

1 yıl önce kanun çıktı sanırım bu belge olmadan satılmayacak diye . ama uygulanmıyor sanırım. bu mevzuyu kesin araştır

** uzman dediki araba alırken boyasına kadar test yaptırıyorsunuz da  oturacağınız evi niye kontrol ettirmiyorsunuz dedi. izmir depreminde. adam haklı.

anlaştınız ve dedin hadi tapuya gidelim. sen imza atacaksın o imza atacak ev senin olacak.

bu kısımda bizi dolandırdılar.dikkat et.  sen 3. kat 10 numara evi alacaksın diye gittin ama apartmana geldiğinde ,

"güney değil , kuzey cephe karşıdaki ev senin" diyorlar

sen "olur mu bu eve baktım bu evi aldım" diyorsun. işte 10 numara dediğinde

"hayır 10 numara burasıydı " diyorlar

hukuken hak arayamıyorsun çünkü adam tapuda kuzeyi 10 numara göstermiş ama evi sana gezdirirken güneyi 10 diye gönsteriyor

o yüzden evin tam olarak hangisi olduğunu yine bir memurla gidip belgeleniyormuş ancak nasıl tam bilmiyorum

evi alırken parayı gönderdiğin hesaptaki kişi ile satan kişi aynı olsun bu yöntemle dolandırıcılık yapıyorlardı . 

futurist tarafından 12/Mar/21 15:13 tarihinde düzenlenmiştir

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    neverland bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

konumumuz temsilidir.

resimler temsilidir

konumunu da resmini de olmayan evin ilanını da ..........

sarı siteye daha dürüst bir alternatif şart. getir geldi yemeksepetini nasıl ağlattı ise burada da çalışma şart.

yemeksepetine kafam girsin.

- Sipariş iptal edelim?

- Biz edemiyoruz, restaurant'ın insiyatifinde..

- Sipariş eksik geldi?

- Restaurant ile görüştüm, bir sonraki siparişinizde bla bla..

- Siparişim nerede?

- Yolda olduğu bilgisi geldi restauranttan.

Hiç bir halta yaramayan hayali bir yapı altında fahiş komisyonlarla millete geçiriyorlar.

Hiç bir yetkileri yok, restaurantlar üzerinde. E o zaman yemeksepeti niye var? Çünkü komisyon için..

Normalde 20 liraya yiyebileceğin yemeği 30 liraya geçirmek için varlar.

O yüzden size tavsiyem ve aylardır uyguladığım metot:

Gidin restaurantını telefonla arayıp sipariş verin, hem daha ucuz hem de takip etmesi daha kolay..

yemiyor o , kaç kere denedim.

hep aynı senaryo: 

yemeksepetinden yemek söylüyorum, adam magnet falan bırakıyo. yaptığı işi de beğeniyosam 2-3 sipariş sonra telefonla vereyim diyorum.

2-3 tane telefonla sipariş verince çoğu taşağa bağlıyo, ya eksik geliyo ya geç geliyo vs vs. 

patatesi içeceği eksik getirdi diye adamla kavga edecek halim yok ama tadını kaçırıyo insanın. zaten çalışıyon, gün içinde zevk alıp dinleneceğin bir vakit yemek vakti. onda da bişey eksik gelince tadı kaçıyo.

ama yemeksepetinden gayet nizami geliyo her şey. 

türkiyede aracısız iş yapılmaz. aracı bi firma varsa kesinlikle kullanıyorum, yemeksepeti, banabi, bitaksi, getir. elimden düşmüyo. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Konunun sadece başını okudum sonuç ne bilmiyorum 
    Umarım sarıyer de vardır diye düşündüm nitekim sormuşsun.

Sarıyer'in en büyük emlak ofislerinden birinin sahibi asker arkadaşımın annesi.
    Zaten 7/24 beraberiz annesi de çok sevdiğim evlerinde kaldığım bir insan. 
    Benden dolaylı gelen birine de çok iyi şekilde yardımcı olur. 

Sarıyer taraflı arama durumun sürüyorsa eğer, direk sizi görüştürür buluştururum iletişime geçiririm.
    Hatta uygun zaman da hep beraber görüşürüz yanında da bulunurum. 

Edit ; Aradım şimdi ellerinde o bütçeye ait evler vs varmış gelsin ağırlayalım dedi 

EricNorthman tarafından 12/Mar/21 19:11 tarihinde düzenlenmiştir

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

diyelimki bir ev'e gittin,gördün,beğendin, almak istiyorsun

önce evin Depreme Dayanıklı mı ona baktır.. Belediyenin Ekipleri gelip bakıp Rapor veriyor. Ücreti var..  Ev sahibinden Talep edebilirsin

yada Bozuk çıkarsa sana ,   Sağlamsa masrafı bana olsun diyebilirsin

1 yıl önce, Kanun çıktı sanırım, bu Belge olmadan Satılmayacak diye, ama uygulanmıyor sanırım. bu mevzuyu kesin araştır. (**DASK ?)

uzman dedi ki, araba alırken boyasına kadar test yaptırıyorsunuz da  oturacağınız evi niye kontrol ettirmiyorsunuz dedi. izmir depreminde. adam haklı.

anlaştınız, ve dedin hadi tapuya gidelim. sen imza atacaksın, o imza atacak, ev senin olacak.

bu kısımda bizi dolandırdılar.dikkat et.  sen 3. kat 10 numara evi alacaksın diye gittin ama apartmana geldiğinde ,

hukuken hak arayamıyorsun çünkü adam tapu'da Kuzeyi 10 numara göstermiş ama evi sana gezdirirken Güneyi 10 diye gönsteriyor. (@@, ****)

o yüzden evin tam olarak hangisi olduğunu yine bir Memurla gidip belgeleniyormuş ancak nasıl tam bilmiyorum

evi alırken Parayı Gönderdiğin hesaptaki Kişi ile Satan Kişi aynı olsun bu yöntemle dolandırıcılık yapıyorlardı . 

**** nasıl bunlar @@.

** burada DASK 'tan mı bahsediyorsun?

~@~

bir'de @C-force vardı, emlakçı olarak. yanılmıyorsam.

RitmFarbRacourci tarafından 12/Mar/21 21:43 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

diyelimki bir ev'e gittin,gördün,beğendin, almak istiyorsun

önce evin Depreme Dayanıklı mı ona baktır.. Belediyenin Ekipleri gelip bakıp Rapor veriyor. Ücreti var..  Ev sahibinden Talep edebilirsin

yada Bozuk çıkarsa sana ,   Sağlamsa masrafı bana olsun diyebilirsin

1 yıl önce, Kanun çıktı sanırım, bu Belge olmadan Satılmayacak diye, ama uygulanmıyor sanırım. bu mevzuyu kesin araştır. (**DASK ?)

uzman dedi ki, araba alırken boyasına kadar test yaptırıyorsunuz da  oturacağınız evi niye kontrol ettirmiyorsunuz dedi. izmir depreminde. adam haklı.

anlaştınız, ve dedin hadi tapuya gidelim. sen imza atacaksın, o imza atacak, ev senin olacak.

hukuken hak arayamıyorsun çünkü adam tapu'da Kuzeyi 10 numara göstermiş ama evi sana gezdirirken Güneyi 10 diye gönsteriyor. (@@, ****)

o yüzden evin tam olarak hangisi olduğunu yine bir Memurla gidip belgeleniyormuş ancak nasıl tam bilmiyorum

evi alırken Parayı Gönderdiğin hesaptaki Kişi ile Satan Kişi aynı olsun bu yöntemle dolandırıcılık yapıyorlardı . 

**** nasıl bunlar @@.

** burada DASK 'tan mı bahsediyorsun?

~@~

bir'de @C-force vardı, emlakçı olarak. yanılmıyorsam.

Yok dask deprem sigortasi benim dedigim dayaniklilik raporu ayni sey degil.

Tam isimlerini bilmiyorum.bilen biri ekleme yapsin

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
Toplam Hit: 1755 Toplam Mesaj: 17
ev emlak