folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Emoyu Dövdüm Başıma Bela Oldu

Emoyu Dövdüm Başıma Bela Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------
    35ygt45 bunu yazdı:

Ya tshirtünde elbet şahsıma ait parmak izi vardır.....

ya yazdıklarının doğru olduğuna inanıyorum o yüzden ifadende

bu adamlara emo diyorlar zaten tipleri falanda garip bir kaç arkadaşıma sataştıklarını duymuştum pisikolojileri bozuk galba diye bir cümle sıkıştırırsın.Neden her gün bir admaı dövmüyorum? çünkü hergün gelip bana orospu çocuğu diyen adam karşıma çıkmıyor dersin.Durduk yerde bulaştığına göre pisikolojisi bozuk test falan yapın.

Dersintesttede büyük ihtimalle kayık olacğaını çıkacaktır merak etme..

------------------

aynısını derim....

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    T-shirtden parmak izimi alınır aq :)

λ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

o zaman arabada yanında biri oldugunu inandir bari.. küfür ettigine sahit olsun. ha birde madem öyle a.q evet dövdüm küfür duruyunca cektim arabayi yer misin yemezmisin yer misin yemezmisin diyerek esek sudan gelinceye kadar külliyen dayak attim diyiver madem. tekrar küfür etsinler disarida kusurabakma hakimim vallahi tutamam kendimi yine döverim. sonucta benim bi onurum var kaldiki bu adam sahisi tanımıyorum ne diye döveyim ki durduk yere.  diycen birde küfür edildigine dair yanında bi sahis getir. olsun bitsin bu iş.

Not: mahkeme bitiminde yine döv a.q

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek
    Olur olur hacı bütün olasıkları deniyorum :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    avukatinla bi konus bari haci. en iyi o bilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek
    Aklımdan geçmiyorda değil ha uğraştırdıkları için bi daha sataşacksn aslında
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

tişörtten parmak izi alınmaz fakat arabanın içine kafayı falan soktuysa arabada vardır parmak izi.

Ayrıca o.ç demese yani it herif, piç vs.. gibi küfürler derse bakmayın abi ilgilenmeden basın gidin.Yoksa indirsin dayak atarken kızlardan biri yada çocuk bıcağı takı verir boşu boşuna günün rezil olur.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    CellyM bunu yazdı:

zumsuk bunu yazdı:

35ygt45 bunu yazdı:
    Ya açmış telefondan müziği koymuş cebine kolunda kızlar zibidi gibi yürüyor.Tam arabanın yanındayken küfür etti eğilip.Bende gerekeni yaptım..

sana küfür ettiği ne malum ?

açıkçası işin zor hakim inanmaz sana içri girersin 3 ay.

hoca eğilip içeri baktı küfür etti diyo ii oku da yorum yap istersen.. sendemi emo'sun? :|

:D hea bende emoyum..Küfür edim mi sana ister misin ?

Allahım kimlerle uğraşıyorum ya..çözmeszin büyük ihtimalle beni tanımıyorsun + tartışmada küfür ve hakaretten ban yemişsin yerinde olsam dikkatli olurdum.

İçeri eğildiğini ve ona küfür ettiğini kanıtlayabilir misin bana ? Yoksa sende yoldan her geçene artislik yapacak karakterde olduğun için bunu herkesin yaptığını mı sanıyorsun?

küfür etmenin karşılığı olur rahat ol, çömez olmam bişey değiştirmez..

sana emo nun ona küfür ettiğini ispatlarım demedm ama aramızdn bi arkadaşı bu şekilde 2 dakikada 3 aylık hapisle cezalandrdn bilmem destek olucana köstek oldn yani.. bnm yoldan geçen herkese artistlik yaptığımı ispatlayabilirmisn?'de benim yoldan geçen herkese artistlik yapacak karakterde olduğumu söylüyosun?

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek
    Yok yok kafayı soksa zaten daha pis yaparım....Sokmadı kafayı..Ağzında metaller var galba canını çok yaktı onlar :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    CellyM bunu yazdı:

küfür etmenin karşılığı olur rahat ol, çömez olmam bişey değiştirmez..

sana emo nun ona küfür ettiğini ispatlarım demedm ama aramızdn bi arkadaşı bu şekilde 2 dakikada 3 aylık hapisle cezalandrdn bilmem destek olucana köstek oldn yani.. bnm yoldan geçen herkese artistlik yaptığımı ispatlayabilirmisn?'de benim yoldan geçen herkese artistlik yapacak karakterde olduğumu söylüyosun?

of allahımya çoluk çocuk muhabbeti mi edeyim şimdi seninle ?Destek olmak mı iyi gitsin her küfür edene dayılansın biri çıkarıp bıcağı spaladığında evde yatacağı için bol bolt ahribata gelir konuşur burada.

benim cezalandırmam pek ilgilendirmiyor seni ?Hatta kimseyi ilgilendirmiyor çünkü benim cezalarım hükümsüzdür.

Senin yoldan geçenlere artislik yaptığını ispatlayamam fakat insanların bunu yapabileceğine ihtimal verdiine göre şu sözü hatırlatmam gerekir sanıyorum 'Kişi karşısındakini kendisi gibi bilir..'

Mahkemeye çıkıp abi adam geldi küfür etti bende dövdüm.Ağzını burnunu kırdım orospu çocuğu dediği için iyide oldu de bakalaım hakim bak neler yapyor.İşte o zaman gösterir hakim sana gereken ispatı.

Toplam Hit: 11682 Toplam Mesaj: 117