folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Emoyu Dövdüm Başıma Bela Oldu

Emoyu Dövdüm Başıma Bela Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek
    bizim burda alkollü 2 kişi polis memurunu dövmüşlerdi 2 hafta sonra dışarda gezmeye başladılar :D

www.yesilgrow.com - Growshop
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

CellyM bunu yazdı:
    ne çoluk çocuk muhabbetinden bahsediysn hoca? sana şimdi burda birisi o küfürü etsin sende bön bön bakıcanmı? sende altında kalmazsın dimi? hatta o kişi yanında olsa öldüresin gelir şahsen benm gelir¿ hakimin karşısına geldiğinde mantıklı olan nedir? kendini asvunması değilmi? anlatacak olanları adam buna küfür etmiş buda girmiş ona tmm ispatlayamayabilir ki şahidi yok bieşyi yok ispatlayamayacak ama yapabilceede başka bişey yok arkadaşm iş işten geçmiş tmm bundan sonra ona buna dayılanmayabilir ama  bi kere dayılanmaktan öte bişey yaptı artk onun önüne geçebilcekmi ? hakimede o bana küfür etti yediremedm daldım demek zorunda kalır başka çaresi yok.. bnm yoldan geçenlere artistlik yaptığımı ispatlayamıyosanda öyle bi iftira veya teori uydurmicaksın.. tamam adalet o kadarda adil bişey değil ama yapabileceğide bişey yok ha? ayrıca bu işinde hakime kadar uzayacağını pek sanmıyorm karakolda biter dava..

yaw adam dövme yüzünden kaç kişi içerde yatmış ??Birşey olmaz sadece 1 sene dava sürer.Ağır cazaya gidersin.ORda mayfa, tecavüzcü para kaçakçılarının arasında pisikolojin bozulur.Lan çıkışta kavga çıakcakmı dersin belki papaz çıkar.Sonunda hiç bi bok olmaz.

zumsuk helal sonunda onuda annatabildk 3 ay yatıp çıkarsın diyen sendin.. bu kadar basit yha adam dövmeyle kim yatmş ki bu adam yastn¿ :|

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek
    anlaşılan tek çözüm war: Bİ DAHA DÖV AMA BU SEFER YALNIZ OLSUN.

NEDEN? (soru olarak)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek

Bundan sora böle bir olay olursa arabayı 2 sokak öteye bırakıpp halledecen bu işi.Annesi babası yok mu bu bnelerin :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek

Tipe bak...Onlar emoysa bende memoyum .)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EOF
    EOF's avatar
    Erkek
    lan ne polisi ne hakimi naptınız ya. adamı öldürmemiş dövmüş olum. olay karakolla ilgili. git konuş böyle böyle de hatta seni çağırmadan önce git elemanlar hangi karakola gitti biliosan hiç bi sorun çıkmaz. lise çağımda hep gidiyodum müdavimi olmuştuk

end of file.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek
    Zumsuk mürid doğru söylemiş.Her önüne gelene beni dövdü diye plaka mı verecek.Bir şey olmaz kafanı yorma.Savunman bu olsun.

Pragmatism&Realism
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    bu emo dedikleri ne boktur ya :S heryerde nam salıyo bu emo ? Kim mafya felan mı

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    En mantıklı yorumu attackattack yapmış. Onun yazısını oku, gelistir kendine gore ona gore ifade ver. Unutma ilk saldıran onlar bu kısmı biraz uzat, dövdüm yok carpmis olabilme ihtimali var :-) Hakime bana küfretti, sonra onun a... koydum demek suçu kabul etmektir. Yani soyle anlatayım tahrik altında sucu islemekten indirim alırsın toplam verilecek cezadan:) Maalesef olayın akla uygunluğu değil kanunlara göre uygunluğu önemli. Sen onları dovmedin, arabanla camın açık ağır ağır gidiyorken onlar sana bakarak küfrettiler. Sen de "bana mı dedin" diye sordun. O da daha sonra daha ağır küfürler etti sana "evet sana diyom .... evladı vb." sırala, bunun üzerine sen arabayı kenara çektin, tartışmaya başladınız, sonra çocuk seni iktirdi sert bi şekilde, sen yine bir şey yapmadın, sonra geldi yumruk atmaya falan çalıştı sana(yani öyle de farzet yumruk yiyecen emodan!), ondan sonra sen kendini savundun,saldırı tarzında bir hareket yapmadın, sonra kızlar da üzerine atladılar. Sen de oyle olunca kendini savunup bunlarla mı uğraşıcam deyip (kendini savunduktan sonra) arabana bindin.Böyle bir senaryo yaz işte kendine göre, biraz inandırıcı olsun. Bu resmi yol, 2. yol tanıdık fedai arkadaş varsa bu emoyla konuşmaya gidiyo şikayeti geri al diye, giden arkadaşın baya bir  ikna edici olduğunu varsayıyoz, şöyle ki ikna olmazsa o noktada direk çıkarıp vuruyor şikayetçi öldüğünden direk dava düşüyor:P Neyse çok fantezi yaptım, hayırlısıyla atlatırsın bence çok önemli bir şey değil...

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeliDumrul
    DeliDumrul's avatar
    Erkek

emo'ları dövmek için sövmesine gerek yoktur. Tipleri yeter. Bkz bi emo:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/e/e4/Trosity2.jpg

Ama kızları tatlı oluyor..

Dünya gözümde kerbeladır.
Toplam Hit: 11670 Toplam Mesaj: 117