folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Emoyu Dövdüm Başıma Bela Oldu

Emoyu Dövdüm Başıma Bela Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

35ygt45 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Yok yok kafayı soksa zaten daha pis yaparım....Sokmadı kafayı..Ağzında metaller var galba canını çok yaktı onlar :D

hocam ellerini falan arabaya dayamadı mı?Gerçi ufak bi dava için adamlar ziksen arabad parmak izi araması yapmaz.

Birşey olmaz sen de bu adamların tehlikeli olduklarını bir kaç arkadaştan duymuştum zaten dersin. psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum durduk yere küfür ettiği içind ersin

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

35ygt45 bunu yazdı:
    xz bunu yazdı:

ağlak emo sana durup dururken küfretti ha ? buna polisi geç kargalar bile inanmaz 

xz kardeşim arabanın camı açık usul usul giderken baktı o.ç dedi.Yanındaki kızlardan güç aldı galba bne....

inandırırsın ya, de ki durduk yere ben niye tanımadığım adama girişeyim?iyi bi senaryo salla, şahitlere rağmen devam ettir. emoyla anlaşmayı da deneyebilirsin ama tabi yapabilir misin sen yapsan da onlar neder bilinmez.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek
    Az bile yapmışın ellerine sağlık. Bana öyle karakterde birisi öyle bişi dese heralde dönüp arabayı üstüne sürerdim ibnenin... Bişi olmaz temiz çıkarsın merak etme. Sonuçta olayı o başlatmış ortada tahrik var. Sen küfürü hak edecek bir davranış yapmadıysan ortada sorun yok rahat ol...

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    CellyM bunu yazdı:

küfür etmenin karşılığı olur rahat ol, çömez olmam bişey değiştirmez..

sana emo nun ona küfür ettiğini ispatlarım demedm ama aramızdn bi arkadaşı bu şekilde 2 dakikada 3 aylık hapisle cezalandrdn bilmem destek olucana köstek oldn yani.. bnm yoldan geçen herkese artistlik yaptığımı ispatlayabilirmisn?'de benim yoldan geçen herkese artistlik yapacak karakterde olduğumu söylüyosun?

of allahımya çoluk çocuk muhabbeti mi edeyim şimdi seninle ?Destek olmak mı iyi gitsin her küfür edene dayılansın biri çıkarıp bıcağı spaladığında evde yatacağı için bol bolt ahribata gelir konuşur burada.

benim cezalandırmam pek ilgilendirmiyor seni ?Hatta kimseyi ilgilendirmiyor çünkü benim cezalarım hükümsüzdür.

Senin yoldan geçenlere artislik yaptığını ispatlayamam fakat insanların bunu yapabileceğine ihtimal verdiine göre şu sözü hatırlatmam gerekir sanıyorum 'Kişi karşısındakini kendisi gibi bilir..'

Mahkemeye çıkıp abi adam geldi küfür etti bende dövdüm.Ağzını burnunu kırdım orospu çocuğu dediği için iyide oldu de bakalaım hakim bak neler yapyor.İşte o zaman gösterir hakim sana gereken ispatı.

ne çoluk çocuk muhabbetinden bahsediysn hoca? sana şimdi burda birisi o küfürü etsin sende bön bön bakıcanmı? sende altında kalmazsın dimi? hatta o kişi yanında olsa öldüresin gelir şahsen benm gelir¿ hakimin karşısına geldiğinde mantıklı olan nedir? kendini asvunması değilmi? anlatacak olanları adam buna küfür etmiş buda girmiş ona tmm ispatlayamayabilir ki şahidi yok bieşyi yok ispatlayamayacak ama yapabilceede başka bişey yok arkadaşm iş işten geçmiş tmm bundan sonra ona buna dayılanmayabilir ama  bi kere dayılanmaktan öte bişey yaptı artk onun önüne geçebilcekmi ? hakimede o bana küfür etti yediremedm daldım demek zorunda kalır başka çaresi yok.. bnm yoldan geçenlere artistlik yaptığımı ispatlayamıyosanda öyle bi iftira veya teori uydurmicaksın.. tamam adalet o kadarda adil bişey değil ama yapabileceğide bişey yok ha? ayrıca bu işinde hakime kadar uzayacağını pek sanmıyorm karakolda biter dava..

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

hoca de ki bunlar çeteleşmiş, saçlarınla da yüzlerini kapatmışlar.anarşist bunlar toplumdan farklı gözükmeye çalışıyorlar sürekli bi isyan içerisindeler.ara sokaklarda satacaşacak birini arıyorlardı herhalde eğlencesine de..

ben de her Türk evladı gibi anama bacıma küfür edildiğinde kim olsa durmam de.sonra sözüne ekle ben onları değilde onlar beni dövseydi acaba gelir miydik buraya de.

ben şimdiye kadar işler bu kadar uzamaz sanıp erkekliğimi savunuyordum fakat bu çocuk bana tek başına dalmadı grup halinde daldılar de.tabi ben de her delikanlı gibi kıza el kalkmaz diyerek o topu dövdüm de.

olay bu sayede çeteleşmeye girer ve sike sike geri çekerler ifadelerini bi bokta kanıtlayamazlar hatta "bana toplu halde daldılar" dedikten sonra istediğini söyle başka hiçbir şahit kabul edilemez.

ya da şöyle de yapabilrisin; (bu çok daha garanti)

yolda arabayla usul usul gidiyordum bana küfür etti.arabayı durdurup indim.bana mı söyledin dedim.kızlar benle lanlu lunlu konuşmaya başlayınca çocukta gaza gelmiş olsa gerek üstüme yürüdü."sizin gibi ne olduğu belirsizler de hep beni mi buluyor" diip arabama binecekken çocuk benim göğsüme vurdu.sonra kendimi savundum.onun ellerinden kendimi savunurkende kollarım ona çarpmış olabilir.(dövdüm yok onun ismini savundum olarak değiştireceksin).

buna benzer bir şey yüzünden kavga edip adama saldırmıştım fakat ifademde o bana saldırdı ve ben kendimi savundum.savunurkende refleks olarak elim kolum ona çarpmış olabilir dedim.bunun sonunda ifadelerin geri çekilmesiyle olay sonlanmıştı.

seninkinde de uzatılacak bir mevzu yok.dediğimi aynen yaparsan topu onlara atmış olursun.böyle basit bir mevzu yüzünden de sürekli karakol ve savcılıkla uğraşmaz ve ifadeyi geri çekerler =)

bu sistemde bel altı adam bıçaklayan bile ceza almazken seninle kim uğraşçak hoca :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    35ygt45 bunu yazdı:

Arkadaşlar dün arasokaktan usul usul gidiyorum arabayla.Karşıda emo yanında kız arkadaşları onlarda emo....Neyse açmış müziği geziyor.Yanından geçerken o***** çocuğu dedi.İndim arabadan emiz bir dayak çektim...Yanındaki kızlar arabanın plakasını almış.Polise şikayete gitmiş.Onda darp raporu var bende küfür ettiğine rağmen bi belge bile yok.Anlayacağınız başım dertte bi dönme çocugu yüzünden.Ne yapabilirim şu şikayeti geri aldırmak için....

Anladık emo falanda niye sana durduk yere o.ç diyo:| ?!?!?!

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

CellyM bunu yazdı:
    ne çoluk çocuk muhabbetinden bahsediysn hoca? sana şimdi burda birisi o küfürü etsin sende bön bön bakıcanmı? sende altında kalmazsın dimi? hatta o kişi yanında olsa öldüresin gelir şahsen benm gelir¿ hakimin karşısına geldiğinde mantıklı olan nedir? kendini asvunması değilmi? anlatacak olanları adam buna küfür etmiş buda girmiş ona tmm ispatlayamayabilir ki şahidi yok bieşyi yok ispatlayamayacak ama yapabilceede başka bişey yok arkadaşm iş işten geçmiş tmm bundan sonra ona buna dayılanmayabilir ama  bi kere dayılanmaktan öte bişey yaptı artk onun önüne geçebilcekmi ? hakimede o bana küfür etti yediremedm daldım demek zorunda kalır başka çaresi yok.. bnm yoldan geçenlere artistlik yaptığımı ispatlayamıyosanda öyle bi iftira veya teori uydurmicaksın.. tamam adalet o kadarda adil bişey değil ama yapabileceğide bişey yok ha? ayrıca bu işinde hakime kadar uzayacağını pek sanmıyorm karakolda biter dava..

yaw adam dövme yüzünden kaç kişi içerde yatmış ??Birşey olmaz sadece 1 sene dava sürer.Ağır cazaya gidersin.ORda mayfa, tecavüzcü para kaçakçılarının arasında pisikolojin bozulur.Lan çıkışta kavga çıakcakmı dersin belki papaz çıkar.Sonunda hiç bi bok olmaz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    emniyetin işi gücü kalmamış bunlarlamı ilgilencek..Bişi olmaz salarlar:D

Boş İşler Uzmanı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    İbne emolara bak küfür etmeyide öğrenmişler.Birşey değil bide bu topların yaş ortalamasıda büyüyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

dayı bundan sonra döwerken bi pm at :F

her türlü tanıdık war polis alsa da çıkarız :B

hiç bişey de yapamazlar bu kişileri hayatımda ilk defa görüyorum de eğer yüzleştirme olursa tabi

ama yüzleştireceklerini sanmıyorum eğer öyle olursa ben kendi halimde bir insanım de sicilime bakın tertemiz insanım diye de ekle abicim :) bi de bunların tipe bakın alkolik bunlar falan diye de salla sonra üste çıkarsan manevi tazminat olayına geçeriz :B

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 11631 Toplam Mesaj: 117