folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Emre Çetinkaya - İstanbul Sözleşmesi A.K.A Gavatlık Sözleşmesi Üzerine

Emre Çetinkaya - İstanbul Sözleşmesi A.K.A Gavatlık Sözleşmesi Üzerine

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Azar uygulamasından hesap satın aldım. karşıma çıkan beyin yoksulu liseli veletler dışında her 5 kadından 1 si evli ve kocası dışarda çalışıyorken takılıyorlar. Teknoloji gelişti, insanlara ulaşmak kolaylaştı. Evde canı sıkılıyor elinde telefon uygulamayı indiriyor takılıyor kocası gelmeden kaldırıyor. ertesi gün tekrar indiriyor. Mantık evliliği yapmak ne kadar mantıklı bu devirde bilmiyorum. Çok sevsen aldatırsa sonucu yıkım olur. biraz boşlasan her an elinden kayabilir. nasıl dünyada yaşıyoruz la biz ?

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı

Arkadaşlar Azar uygulamasından hesap satın aldım. karşıma çıkan beyin yoksulu liseli veletler dışında her 5 kadından 1 si evli ve kocası dışarda çalışıyorken takılıyorlar. Teknoloji gelişti, insanlara ulaşmak kolaylaştı. Evde canı sıkılıyor elinde telefon uygulamayı indiriyor takılıyor kocası gelmeden kaldırıyor. ertesi gün tekrar indiriyor. Mantık evliliği yapmak ne kadar mantıklı bu devirde bilmiyorum. Çok sevsen aldatırsa sonucu yıkım olur. biraz boşlasan her an elinden kayabilir. nasıl dünyada yaşıyoruz la biz ?

Sen de cikmiyon tinder dan azardan o ne olcak kendi farkli bir sey sanki sende aynısı olacan evlenirsen 1 yil olmasada 2 yil sonra illa girersin takılırsın tinder da azarda o potansiyel var sende 😂

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı

+ olarak

30 yaş üstü milf ykadınlarda görülme ihtimali yüksek bir durum.

zaten bu tür ilişkilerde kadının cevabı genelde şöyle oluyor : ben sıkıntıdan takılıyordum öylesine sen karşıma çıktın herşey değişti. ne oldu nasıl oldu anlamadım filan.

yani kesin bir cevabı yok ama hormonlarda nasıl bir oynama olursa karşısındaki gence hemen aşık oluveriyorlar yada hoşlanıyorlar. bi farklılık mı heyecanmı orası uzmanların bileceği iş.

okadar şok şey yaşayıp görüp duydum ki artık insanların çok eşli olabileceğine inanmaya başlayacağım.

ya çiftlerden biri heyecanı kaybedip fırsatını buldumu yapıştıyor başka biri ile. yada gerçekten aralarında sıkıntı olduğu için yapıyorlar bu olayı.

ben genelde evlenmek için evlenenlerde görüyorum bu durumu.

yani zamanımız geldi evlendik çoçuk yaptık oldu bitti mutluyuz. hadi ben şehir dışına gideyim çalışmaya ile bitmyior olay.

kadın bir bakıyor kucakta çocuk koca yok dolu dolu yaşamak yok. farklı birşeyler gördü mü bir yönelim olmaya başlıyor.

sadece kadınlar için değil eşit bir şekilde kadın ve erkekte aynı şey.

kendini ve eşini sürekli güncel tutanlarda bu durum olmuyor genelde.

hayatı sabit yaşayan ve hep aynı şeyi yaşayan insanlarda oluyor bu aldatma durumu.

kendini değiştirebilen güncelleyebilen çiftler genelde dolu dolu ve mutlu oluyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    EcHoLL bunu yazdı

Allah kimsenin başına vermesin zor işler benim başımada böyle bir durum geldi karı habire anneme gidicem anneme gidicem  neyse bir gitti getirdim iki gitti getirdim sonra baktım bu rahat durmuyor boşanma davası açtım vay senmisin dava açan karı konyadan rapor almış darp raporu birde mahkeme kagıdı geldi bunu dövmüşüm hakim kadındı direk bana kitledi cezayı sonra o ceza kararına istinaden hakim erkekdi sağolsun birazda anladı karının para koparma peşinde oldugunu herhalde 5000 maddi 5000 manevi tazminat + 150 tl nafaka kitlediler bana daha sonra karı çocuk doğurmuş bana hala nafaka yazıyorlar nafaka birikmiş 30000 küsür gittim bir avukata dedim bu karı benden boşandı çocuk doğurmuş bana hala nafaka kitliyorlar avukat dava açtı Yaşasın Adalet davayı kazandım sonramı karının küfürleri falan filan birde birikmiş nafaka tazminat var dedim bak bu davayı kazandım seni yine dava edicem gel insan gibi çözelim işi kaç para istiyorsun dedi 15000 ver dedim gel 10000 verim avukat protokol yapsın imzala banka üzerinden havale yapım karı parayı duyunca hemen ucak biletini yol parasını benim ödemem şartı ile geldi avukatın hazırladıgı protokolü para hesabına yatmadan imzalamadı avukatda buna şahit parayı hesabına yatırdım protokolü imzaladı cevahir avm içindeyiz ben protokolü almanın rahatlıyla eve gitmenin derdindeyim neyse karı avmde gördüğü ayakbayı almamı istemezmi dedim paran var git al dedi sen alıcan avukat ona bu protokolü icraa dairesine götürüp feregat ettiğini söylemelesin aksi taktirde benim gitmem gerekicekmiş falan fiş mekan karı gitti güle oynaya parayı aldıya sonra bir telefon lan keriz benim icra dairesine gidiceğimimi sandın demezmi  Allah kimsenin başına vermesin arkadaşlar yaşayan bilir zor işler.

Geçmiş olsun hocam, okurken sinirim hopladi burda. Benim başıma gelse kafayı yerdim, o parayı da karıya değil bi tinerciye verir karıyı bıçaklatirdim

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

@echol geçmiş olsun hocam.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    Hakkinen bunu yazdı

+ olarak

30 yaş üstü milf ykadınlarda görülme ihtimali yüksek bir durum.

zaten bu tür ilişkilerde kadının cevabı genelde şöyle oluyor : ben sıkıntıdan takılıyordum öylesine sen karşıma çıktın herşey değişti. ne oldu nasıl oldu anlamadım filan.

yani kesin bir cevabı yok ama hormonlarda nasıl bir oynama olursa karşısındaki gence hemen aşık oluveriyorlar yada hoşlanıyorlar. bi farklılık mı heyecanmı orası uzmanların bileceği iş.

okadar şok şey yaşayıp görüp duydum ki artık insanların çok eşli olabileceğine inanmaya başlayacağım.

ya çiftlerden biri heyecanı kaybedip fırsatını buldumu yapıştıyor başka biri ile. yada gerçekten aralarında sıkıntı olduğu için yapıyorlar bu olayı.

ben genelde evlenmek için evlenenlerde görüyorum bu durumu.

yani zamanımız geldi evlendik çoçuk yaptık oldu bitti mutluyuz. hadi ben şehir dışına gideyim çalışmaya ile bitmyior olay.

kadın bir bakıyor kucakta çocuk koca yok dolu dolu yaşamak yok. farklı birşeyler gördü mü bir yönelim olmaya başlıyor.

sadece kadınlar için değil eşit bir şekilde kadın ve erkekte aynı şey.

kendini ve eşini sürekli güncel tutanlarda bu durum olmuyor genelde.

hayatı sabit yaşayan ve hep aynı şeyi yaşayan insanlarda oluyor bu aldatma durumu.

kendini değiştirebilen güncelleyebilen çiftler genelde dolu dolu ve mutlu oluyor.

İcinden geliyorsa kimse durdurumaz para ile dolu dolu yasama ile alakalı değil durum 

Fabrika ortamında çalışıyorum öyle şeyler görüyorum ki asıl tehlike normalleşme ye basladi

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Bunlar nasıl yasalar böyle, eşitlikten uzak yasalar..! Ceza yasası dediğin cinsiyetler için ise daima terazi dengesi gözetmelidir, bir cinsiyete daha fazla yakın olmamalıdır, diğer suçlara karşıda garip bir cezalandırma durumu var mahkemelerimizde, hakim delil bulamazsa kanaat denilen bir zırvadan yinede adeta dalga geçerek, suçu ben işledim cezasını sen yatacaksın diyerek adamı hapse gönderebiliyor, gerçekten hukuk sistemimizin aklı selim bir şekilde mecliste gözden geçirilmesi gerektiğine inanıyorum. Suça geçerli delil temin etmek suç olmamalıdır, bu çok saçma bir durum ve suçlamaya delil bulunamıyorsa, CMK 223/2-e de belirtilen delil yetersizliğinden beraat maddesi uygulanmalıdır, ama hakim kanaat geçiyor üstüne olacak iş değil, çok davalarda olan bir olay bu.. Resmen Engizisyon.

ShockMan tarafından 09/May/20 14:40 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    EcHoLL bunu yazdı

Allah kimsenin başına vermesin zor işler benim başımada böyle bir durum geldi karı habire anneme gidicem anneme gidicem  neyse bir gitti getirdim iki gitti getirdim sonra baktım bu rahat durmuyor boşanma davası açtım vay senmisin dava açan karı konyadan rapor almış darp raporu birde mahkeme kagıdı geldi bunu dövmüşüm hakim kadındı direk bana kitledi cezayı sonra o ceza kararına istinaden hakim erkekdi sağolsun birazda anladı karının para koparma peşinde oldugunu herhalde 5000 maddi 5000 manevi tazminat + 150 tl nafaka kitlediler bana daha sonra karı çocuk doğurmuş bana hala nafaka yazıyorlar nafaka birikmiş 30000 küsür gittim bir avukata dedim bu karı benden boşandı çocuk doğurmuş bana hala nafaka kitliyorlar avukat dava açtı Yaşasın Adalet davayı kazandım sonramı karının küfürleri falan filan birde birikmiş nafaka tazminat var dedim bak bu davayı kazandım seni yine dava edicem gel insan gibi çözelim işi kaç para istiyorsun dedi 15000 ver dedim gel 10000 verim avukat protokol yapsın imzala banka üzerinden havale yapım karı parayı duyunca hemen ucak biletini yol parasını benim ödemem şartı ile geldi avukatın hazırladıgı protokolü para hesabına yatmadan imzalamadı avukatda buna şahit parayı hesabına yatırdım protokolü imzaladı cevahir avm içindeyiz ben protokolü almanın rahatlıyla eve gitmenin derdindeyim neyse karı avmde gördüğü ayakbayı almamı istemezmi dedim paran var git al dedi sen alıcan avukat ona bu protokolü icraa dairesine götürüp feregat ettiğini söylemelesin aksi taktirde benim gitmem gerekicekmiş falan fiş mekan karı gitti güle oynaya parayı aldıya sonra bir telefon lan keriz benim icra dairesine gidiceğimimi sandın demezmi  Allah kimsenin başına vermesin arkadaşlar yaşayan bilir zor işler.

Geçmiş olsun hocam, okurken sinirim hopladi burda. Benim başıma gelse kafayı yerdim, o parayı da karıya değil bi tinerciye verir karıyı bıçaklatirdim

Valla aklımdan geçmedi değil ama dövmedim halde ceza yediysem bıçaklatsam azmettirmek falan filan uzar giderdi şeytanından bulsun dedim bulduda sonra belasını.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    EcHoLL bunu yazdı

Demekki ondan bu AKP döneminde bu kadar kadın cinayeti zıpladı tavan yaptı, yasalar karıyı erkeğe bela ediyor, erkekte kurtulmak için öldürüyor felan.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    ShockMan bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    EcHoLL bunu yazdı

Demekki ondan bu AKP döneminde bu kadar kadın cinayeti zıpladı tavan yaptı, yasalar karıyı erkeğe bela ediyor, erkekte kurtulmak için öldürüyor felan.

içerde gördüğüm kadına şiddetten yatan erkeklerin 1-2 tanesine hak vermiştim. ama geri kalanları baya saçmalıktı, babasının evine çok gidiyo diye karısını dövenmi ararsın karısını karısının kuzeninden kıskanıp dövenmi ararsın, anasını çok arıyo diye dövenmi ararsın. 

akp döneminde kadına şiddet olaylarının arttığını değil azaldığını düşünüyorum. bunun akp ile değil zamanla alakası var, önceki nesil kocasından dayak yemeye baya alışıktı, normalimiz buydu. şimdi biraz dünya gördük, kadına şiddet diye bi kavram ortaya çıktı falan. 1990 da çankırıda bir kadın polisi arayıp kocam beni dövüyo dese polis ne dicek, kocan o döverde sever de dicek.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 6138 Toplam Mesaj: 44
aldatılmak