folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Emre Çetinkaya - İstanbul Sözleşmesi A.K.A Gavatlık Sözleşmesi Üzerine

Emre Çetinkaya - İstanbul Sözleşmesi A.K.A Gavatlık Sözleşmesi Üzerine

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    EcHoLL bunu yazdı

....

...   karı parayı duyunca hemen ucak biletini yol parasını benim ödemem şartı ile geldi, avukatın hazırladıgı protokolü para hesabına yatmadan imzalamadı. avukat da buna şahit, parayı hesabına yatırdım, protokolü imzaladı. cevahir avm içindeyiz, ben protokolü almanın rahatlıyla eve gitmenin derdindeyim, neyse karı avmde gördüğü ayakbayı almamı istemez mi ,dedim paran var git al, dedi sen alıcan, avukat ona bu protokolü icraa dairesine götürüp feregat ettiğini söylemelesin aksi taktirde benim gitmem gerekicekmiş falan fiş mekan karı gitti güle oynaya, parayı aldı ya sonra bir telefon, lan keriz benim icra dairesine gidiceğimi mi sandın demez mi,  Allah kimsenin başına vermesin arkadaşlar ,yaşayan bilir zor işler.

Geçmiş olsun hocam, okurken sinirim hopladi burda. Benim başıma gelse kafayı yerdim, o parayı da karıya değil bi tinerciye verir karıyı bıçaklatirdim

Valla aklımdan geçmedi değil ama dövmedim halde ceza yediysem bıçaklatsam azmettirmek falan filan uzar giderdi ,şeytanından bulsun dedim ,buldu da sonra belâsını.

Büyük geçmiş olsun. Psikopat'mış seninki de.

~@~

Sonra nasıl bi belâ buldu?

RitmFarbRacourci tarafından 11/May/20 01:24 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    EcHoLL bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    EcHoLL bunu yazdı

....

...   karı parayı duyunca hemen ucak biletini yol parasını benim ödemem şartı ile geldi, avukatın hazırladıgı protokolü para hesabına yatmadan imzalamadı. avukat da buna şahit, parayı hesabına yatırdım, protokolü imzaladı. cevahir avm içindeyiz, ben protokolü almanın rahatlıyla eve gitmenin derdindeyim, neyse karı avmde gördüğü ayakbayı almamı istemez mi ,dedim paran var git al, dedi sen alıcan, avukat ona bu protokolü icraa dairesine götürüp feregat ettiğini söylemelesin aksi taktirde benim gitmem gerekicekmiş falan fiş mekan karı gitti güle oynaya, parayı aldı ya sonra bir telefon, lan keriz benim icra dairesine gidiceğimi mi sandın demez mi,  Allah kimsenin başına vermesin arkadaşlar ,yaşayan bilir zor işler.

Geçmiş olsun hocam, okurken sinirim hopladi burda. Benim başıma gelse kafayı yerdim, o parayı da karıya değil bi tinerciye verir karıyı bıçaklatirdim

Valla aklımdan geçmedi değil ama dövmedim halde ceza yediysem bıçaklatsam azmettirmek falan filan uzar giderdi ,şeytanından bulsun dedim ,buldu da sonra belâsını.

Büyük geçmiş olsun. Psikopat'mış seninki de.

~@~

Sonra nasıl bi belâ buldu?

Arabayla ezmiş biri aynı hareketleri yapmış herhalde kafayı gözü patlatmış

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı
    CEO bunu yazdı
    eengineer bunu yazdı

Çok zor bir durum. Yakın zamanda arkadaşımın başına geldi anlaşmalı boşandılar. Velayet çocuk belli bir yaşın altındaysa %99 annede kalıyor. 

Bu durumu atlattıktan sonra çocuğu görmek için sürekli kadınla muhattab olmak zorunda. Zor işler...

Böyle bir durumda karıyla adamı öldürse ne kadar ceza alır acaba bir insan. 3-4 seneyle yırtılabilecek birşey mi acaba, ağır tahrik vs.

bildiğim kadarıyla ikisini yatak odasında yatakta yatarken öldürse ceza almıyor

Evet hatta kadın üstteyse Bi de hakim tebrik ediyor iyi ki öldürdün diye 😀 aman diyim milletin aklında kalır bu yazdıkların da böyle bir durumda öldürmeye kalkmasın

Toplam Hit: 6139 Toplam Mesaj: 44
aldatılmak