folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder En Cabuk Nasil Zayiflanir?

En Cabuk Nasil Zayiflanir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AgiL3
    AgiL3's avatar
    Erkek
    hocalar bir nevi ayi gibi oldum (cebite kdr zaiflayamazsam gorceksiniz zaten) ama bi turlu zaiflayamiom. hocalar kendimi cok kotu hissediom ve bi turlu dur diemiom. bana bi hal care bulun. ayi gibiyim ya insan icine cikamiom :/ saat tam gecenin 1"i ve ben kosuya cikiorum :/

"bir gün öldürmediğim her bir yahudi için bana sitem edeceksiniz." GosteResim.Net kullanın hocalar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaKoRa
    SaKoRa's avatar
    Erkek
    sen nasıl ayı gibi oldun onu anlat :D bende kilo almaya çalışıyom a.q :)

Kendinin tutulmuş olduğu aynı hastalığa tutulmuş başka bir hastayı iyileştirmeye uğraşan doktor..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

duzenli esrar ic desem ?

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    nasıl kilo aldın yaaben alamıyorum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    ehe nonviolen temasa gectin bakiyorum hemen ;) , irtibatlari kopartmayin msnde devam olayin derinliklerine inebilirsiniz..

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grey-cells
    grey-cells's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Dişi

herkes bilir;

düzenli spor ve yeme içme , tıbbi işlemsiz başka yolu yok :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

kahvaltı yok

öğlen bi dürüm

sabahtan öğlene kadar maç

öğleden sonra ders

yatmadan önce ekmek arası yi çekirdek çit her zaman su iç ben böyle zayıfladım sırrımı ilk kez açıklıyorum 

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAGRI
    CAGRI's avatar
    Erkek
    öldürceksnz adamı hocam.. bi kere hıyarla domatesle az bi peynirle gzl bi kahvaltı yap ama ekmek falan yeme.. öglen de az ye aksam yemek yeme. ayrıca da gecenin 1inde kosuya ckma sabah 6gbi falan cık cok güzel oluyo acaip zevkli gecer.. bi de aksam cık ama aksam genelde zevkli olmaz herkes sana bakar.. xD tecrübe konusuor xD

en cok nick dei$tiren mürid
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AgiL3
    AgiL3's avatar
    Erkek

ya normalde adam gibi saatte cikiom da bugun bole oldu xD abü amkcam bole isi. biktim artik balon gibi sismekten inmekten. ben 2 sene once bu zamanlar 88 kilo flndim :( simdi 105-106-107 amk :/

valla hocam nasi mi kilo aldim, tüm gün pc, abur cubur cikolata ala turca cola fanta hayvan gibi yemek yemek xD

"bir gün öldürmediğim her bir yahudi için bana sitem edeceksiniz." GosteResim.Net kullanın hocalar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yay
    yay's avatar
    Homo

öğrenci olduğunu düşünüyorum sana en pratik yolu anlatıcam :) ben öğrenciyken öyle yapardım. büyükçe bir fanila alıyorsun, içine zorla, düzgün bir şekilde 6 tane yastığı sokuyorsun az yastık sokarsan eline ayağına zarar verirsin. fanilayı alttan dikiyorsun omuzlarından iki iple bağlıyorsun alttan üstten gövdeden koli bantıyla destekliyosun, koli bantıyla duvara yapıtırıyosun çok bant kullan yoksa taşımaz düşer :) sonra ikinci bir fanilayı alıyorsun yırtıp kendine el sargısı yapıyorsun bileklerini iyice sar. :P sonra kendini mike tyson sanıyorsun günde 60 dakika kan ter içinde kalıyosun tekme yumruk allah ne verdiyse dal. Gaza gelip arada duvara falan çakma :P bu sıcakta ayda 6 kilo garanti denenmiştir. şekeri bırakıyosun, ekmeği kızartarak yiyosun, margarin yassak, tereyağ yassak, 19.00 dan sonra kesinlikle yemek yemiyosun, hayvanlar gibi su içiyosun kesin ve kesin zayıflatıyo, halsiz kalsan bile devam et türk kahvesi iç güç verir :) parçala onu.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

aynı sorun bendede war .....

2 sene önce ben 44 kilo idim suan rahat 80 küsür ak :)

tekwando futbol ve tenis 3 ünü aynı anda bırakıp öküz gibi her gece yatmadan önce makarna yeyince acaip kilo aldım :)

kilo almak isteyen yatmadan önce mantı makarna yiyebildgiin kadar patates kızartması ye sonra yat 2-3 aya kalmaz şişersin :)

zayıflamaya gelince : valla ben her sabah 2 saat koşu yapıyorum ama hala şişkoyum ak !

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
Toplam Hit: 7012 Toplam Mesaj: 32