En Hızlı İnternet Hangisinde?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Safari reklamı var burda.Safariyi duymadım bile ama buna göre en iyisi..Firefoxx forzaa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    ZaYGo bunu yazdı:
    -----------------------------

Opera hiç bişiy için eklentiye ihtiyac yoktur bu en iyi özelliği ayrıca en hızlı ve en güvenli browserdir.

Hmm. Opera'nın kendi download manager'ı var mı? Media player'la uğraşmaya gerek kalmadan direk browserdan o an çalan şarkıyı değiştirebiliyor muyum? Ya da ftp manager'ı var mı? Peki bookmark'larımı herhangi bir kayba karşı nette saklamamı sağlıyor mu? Bunlar ve daha yüzlerce eklenti ile Firefox'u kişiselleştirmem mümkün. Hızından bahsetme benim için hız fazla önemli değil, ve Firefox'un hızı bana yeter. Opera'yı bu kadar kişiselleştirmek mümkün mü? Son kullandığımda sayfaları bile doğru düzgün gösteremeyen dandik bir browserdı uzun zamandır yüzüne bakmadım. Son halini bilmiyorum o yüzden soruyorum.

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek
    Firefox kardeşim hem kulalnım kolaylığı hem surf zevki

http://yanduvar.blogspot.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bu sürümde Internet Explorer'ı geçtiğine hak verdim.

λ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı:
    ZaYGo bunu yazdı:

Opera hiç bişiy için eklentiye ihtiyac yoktur bu en iyi özelliği ayrıca en hızlı ve en güvenli browserdir.

Hmm. Opera'nın kendi download manager'ı var mı? Media player'la uğraşmaya gerek kalmadan direk browserdan o an çalan şarkıyı değiştirebiliyor muyum? Ya da ftp manager'ı var mı? Peki bookmark'larımı herhangi bir kayba karşı nette saklamamı sağlıyor mu? Bunlar ve daha yüzlerce eklenti ile Firefox'u kişiselleştirmem mümkün. Hızından bahsetme benim için hız fazla önemli değil, ve Firefox'un hızı bana yeter. Opera'yı bu kadar kişiselleştirmek mümkün mü? Son kullandığımda sayfaları bile doğru düzgün gösteremeyen dandik bir browserdı uzun zamandır yüzüne bakmadım. Son halini bilmiyorum o yüzden soruyorum.

Tavsiyem, denemendir. Firefox'ta 10 tane flashlı sayfa, Oprea'da 20 tane flashlı sayfa açın yine de hızı farkedeceksinizdir. Html betiklerini gayet iyi yorumluyor.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

ontedi bunu yazdı:

Tavsiyem, denemendir. Firefox'ta 10 tane flashlı sayfa, Oprea'da 20 tane flashlı sayfa açın yine de hızı farkedeceksinizdir. Html betiklerini gayet iyi yorumluyor.

Dedim ya bana hızdan bahsetmeyin diye. Benim için bana sağladığı kolaylıklar, kişiselleştirilebilitesi daha önemli. Günün en az 6-7 saat nette geçiren birisiyim doğal olarak web browser'ımın sadece kuru kuru web sitesi açıp kapayan odunsu bir program olması yeterli gelmiyor. Firefox'ta istediğim her şey var. Arkadaşın birisi eklentilere gerek duymadan Opera'da her şey var demiş. Eklentilerle veya eklentisiz, var mı?

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı:

ontedi bunu yazdı:

Dedim ya bana hızdan bahsetmeyin diye. Benim için bana sağladığı kolaylıklar, kişiselleştirilebilitesi daha önemli. Günün en az 6-7 saat nette geçiren birisiyim doğal olarak web browser'ımın sadece kuru kuru web sitesi açıp kapayan odunsu bir program olması yeterli gelmiyor. Firefox'ta istediğim her şey var. Arkadaşın birisi eklentilere gerek duymadan Opera'da her şey var demiş. Eklentilerle veya eklentisiz, var mı?

+10000000

Firefox neti daha güzel hale getiriyor. Firefox kulanmadan konuşmayın deneyin görün 

http://yanduvar.blogspot.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Operanın eklentıye ıhtıyacı olmadığına eminmisiniz

resimlere bakın farkı görün

İnternethaberin Firefoxta görüntüsü

http://img208.imageshack.us/img208/160/firefoxvz2.jpg

İnternethaberin operada görüntüsü

http://img72.imageshack.us/img72/6623/opreraft1.jpg

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    qra51 bunu yazdı:
    KrypT bunu yazdı:

ontedi bunu yazdı:

+10000000

Firefox neti daha güzel hale getiriyor. Firefox kulanmadan konuşmayın deneyin görün

heh bende bu kryipt in dediklerini diyodum forumda yeri geldikce. sayfa 0.1s sonra açılsa nolur açılmasa nolur :)

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    mozilla firefoxu tek geçerim :D

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
Toplam Hit: 4432 Toplam Mesaj: 47