folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder En İyi Yatırım Hangisi Sizce

En İyi Yatırım Hangisi Sizce

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    persian bunu yazdı:
    -----------------------------
    Qin bunu yazdı:

naparsan yap faizden uzakdur o para sana yar olmaz yoksa

senin paranla baskasının yuvası yıkılıyo bence uzak dur faizden dostum az ama bereketli olsun cok ama bereketsiz olan paradan daha fazla fayda sağlar ben bunu cok kişide gördüm

Abi takip ediorum seni çizgini hiç bozmuosun hep aynı mantelite :D  Merak ediorum Cyber-Warrioru temsilen mi burdasın ?

Bank asyaya yatırsın dimi Fethulalhın bankasından faiz haram olmaz :D Heyy Allahım yaa Bankaya para yatırmak değirmen gibi birşey Başkalarına kötü oluyor yatırana iyi oluyor... Kötü olanlarda boyunun ölçüsünü bilerek yapıcak o işi yada bankaya giderken herşeyi göze alıp gidicek...   KALDIKİ her konuda dini bişiler illa sokucaksın Dinini kendin yaşıosan yaşa kardeşim bırak millete akıl verme Alan adam bilmio mu onun ne olduğunu ? Konu bankya yatırılan para harammıdır mı ki kafana göre cevap veriosun ?osurma kokusu caiz deil yok şöle yok böle  zırt pırt ender bilgilerin sana kalsın başkalarına caka satma...

Eğer miktar azsa altından vs. başka bişi yapamazsn ama eğer çoksa alternatif çok fazla sunabilirim  
    alaka ya maydanoz vur basına kazmayı konuyu nerelere cektin banane bank asyadan cw den ayseden fatmadan fikrimi belirtmimmi illede faiz dolarmı demem gerekiyodu?

cevap evet bankaya yatırdığın ve karsılığında iki kuruş aldığın faiz senin yatırdığın tüm parayı  kirletir ha bilmiyosun  nutuk atcağına iki parça bişi oku örenirsin artı ben o bankaya yatırma su bankaya yatır demedim  bank asya olsun öbüğrleri olsun heposinin ucu faize dayanıyo ve haramdır

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    HolySeclorum bunu yazdı:
    Qin bunu yazdı:
    renegadealien bunu yazdı:
    Qin bunu yazdı:

naparsan yap faizden uzakdur o para sana yar olmaz yoksa

senin paranla baskasının yuvası yıkılıyo bence uzak dur faizden dostum az ama bereketli olsun cok ama bereketsiz olan paradan daha fazla fayda sağlar ben bunu cok kişide gördüm

Buda ayrı bi antika :)

Allahım yarattın bide takip et...

içmedin dimi sen ne bilim alkolikler gibi konusuyonda ne alaka simdi dediğinle adam  sordu bende fikrimi söledim isterse gitsin ruslarayatırsın sonuc olarak fikrimizi sormamışmı??

Adam yatırım fikri sormuş sen olayı başka yere çekmişsin :|

Üstelik faizde iyi para getirebilir,şimdiye kadar bi zararını görmedim ben :) Senin söylediğin boş bişey...

saygı duyarım ben illede yatırmasın demedimki lafımı popo kısmından anlamasanız ben fikrim faiz yerine baska yatırım araçları kullanması  bunda kötü bişeymi var

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErPecker
    ErPecker's avatar
    Erkek
    Qin söylediklerin dogru şeyler ama bu konuda bilgisi olmayanlar için saçmalık gibi gözükebilir takma kafana hacım

ben bi aygır sen bi taysın..Bırakın uLan ses yankılansın . fİqeR Ki Ase ME---------alayına FCUK OFFF------------
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    miktar 1.ooo ytl üstüyse vadeli hesap kas hoca :B  yada bize miktar belirt :F 1 ile 5 milyar arası fln diea :B ona göre ba$ka şeeler söleyelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moonchild
    Moonchild's avatar
    Erkek

yüksek bi meblağsa eger taksi plakası derim ben... yoksa da altın hiç düşmüyo kendimi bildim bileli yükseliyo :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek

ErPecker bunu yazdı:
    Qin söylediklerin dogru şeyler ama bu konuda bilgisi olmayanlar için saçmalık gibi gözükebilir takma kafana hacım
    burda bir çok genc insan var yaşı 18 17  hatta 16 tı bilgiiliyim anlamınd akonusmuyorum yanlıs anlasılmasın ama sitede abi baba  grevi görebilicek büyük insanlar bu genclere doğruları göstermeli bence

espri yapcam veya değişik görünmek için saçmalamaya gerek yok sorum meclise

laflafa gelince mangalda kül bırakmıyorsunuz  vatan millet sakarya gidiyorsunuz

konusmalara bakın kaç kişi paran ytl de kalsın amerikanın doları kazanacağına  bizim paramız kazansın diyen oldu ??

cok bildiğinizi zannediyorsunuz dimi

hadi baslayın vay dinci vay yobaz vay geri fettoşcu cw ci hadi baslayın baska napabildinizki anca boş laf

edit:neyse rahatsızlık verdiysem kusura bakmayın hafta sonu güzel başlasın tekrardan kusura bakmayın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı:

elimize geçen 3-5 kurui para var işte [yalan attığımı sanmayın gerçekten 3-5 kuruş :)]

diyorum böyle olmuyor bugünün yarınıda var biraz biriktirmiştim baktım ki böle de olmuyor para hep aynı para o kadar zaman olmuş :) şimdi diyorumki sizce dolar mı euro mu altın mı yoksa bankada faiz filan mı şimdi bu banka işinden hiç anlamam yok fon du filandı biraz anlatırsanız o nasıl oluyor ve en iyi yatırım nedir biraz fikirlerinizi alayım 

(aslında benzin almak lazım 3 günde bir zam geliyor)

baba dök mal varlığını kaç paran var :)

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    narkozMRT bunu yazdı:
    sunyy2003 bunu yazdı:

elimize geçen 3-5 kurui para var işte [yalan attığımı sanmayın gerçekten 3-5 kuruş :)]

diyorum böyle olmuyor bugünün yarınıda var biraz biriktirmiştim baktım ki böle de olmuyor para hep aynı para o kadar zaman olmuş :) şimdi diyorumki sizce dolar mı euro mu altın mı yoksa bankada faiz filan mı şimdi bu banka işinden hiç anlamam yok fon du filandı biraz anlatırsanız o nasıl oluyor ve en iyi yatırım nedir biraz fikirlerinizi alayım 

(aslında benzin almak lazım 3 günde bir zam geliyor)

baba dök mal varlığını kaç paran var :)

biri bana  aklı vermişti abi paran varsa inşaat demiri al diye  yanımdakine ya bu rahatsızmı diye sormutum

ozaman demir 1.250 idi aradan zaman gecdi tekrar inşşata bişeyler almak gerekti tekrar demiri sordum 1900 ytl olmus:S

abi demir al bak 3000 olcak dedi acaba demir mi alsaydım bozulmaz çürümez  keske ozaman dinleseydim  son aldığım habere göre demir 2,200 ytl cıkmış galiba cocuk haklı ozaman demir alsam neredeyse %200 prim yapcakmış belki gülüyosunuzdur  adamdaki kafaya bak die ama gercek bu

75 80 milyarlık almış olsaydım şimdi 200 milyarı kırmıştım cebe :S

bu olay 2 aylık bir süre zarfı 2 aydaki kazandığın para baksana yatırmış olsaydım  (şimdide hay beynini diyosunuzdur:D)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebulmadi
    ebulmadi's avatar
    Erkek

Hacı ne kadarın var bilmiyorum ama bende senin gibi askerlik öncesi biraz yatırım yapıyorum.Altın alsan saklama derdi nerede tutacaksın.eve bi hırsız girse....

Döviz alsan nezaman çıkar ne zaman düşer bildiğimiz yok çünkü o işlerden anlamıyoruz.

Ben birkaç kişiye danıştım bankacı tanıdık vardı benimde az bi miktar vardı.Uzun vadeli düşünüyorsan dedi B tip Likit fon yapalım dedi.Bende tamam dedim.Yapı kredi B tipi Likit fon aldım üzerine fazla koymuyor.Mesela şöyle örnek veriyim 3-4 milyar kadarın varsa günlük 1 lira falan koyuyor üzerine.karar senin...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    boş ver buınları bak keyfine :-)

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
Toplam Hit: 7048 Toplam Mesaj: 57