folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder En İyi Yatırım Hangisi Sizce

En İyi Yatırım Hangisi Sizce

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    hedge fonları araştır ... paranın zalim efendileri ...

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

1'e al 2' ye sat ticarete gir.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyT
    AyT's avatar
    Erkek

en doğrusunu sen bileceksin ama sormusssun sunu da söyleyeyim eğer elindekini katlamak istiyorsan

yani 1'i 2, 2'i 3 yapmak istiyorsan ticatret e gireceksin başka yolu yok biliyorsaniz bana da öğretin. 

Fuck you, you fucking fuck
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

en iyi yatırım hiç kimsenin aklına gelmeyen yatırımdır :)

yani burda yazmayan ne varsa yap :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Şu an ki zamandan bahsediyorsan, Gıda ve Kerhane işletmeciliği.

Kriz ve diğer durumlar gıda sektörünü pek etkilemiyor, insanoğlu boğazına düşkündür, o yönden bir sıkıntı yaşamassın.

Diğer  yatırım ise, kerhane işletmeciliği. İlk başlarda pezevenkmişsin gibi algılanır, belki de birçok dostunu kaybedersin. Cebin para gördüğün de ise, isminle hitap eden eski dostların,  ''bey'' takılımını eklemeyi ihmal etmezler. Bayram ve özel günlerde, karaköy vb. yerlerde uzun kuyruklar oluşur, bu da bahsettiğim sektörün ne denli bir yatırım haline dönüşebileceğini gösteriyor. Fikrimi sorarsan, hiç bulaşma, gururunu ve şerefini hiçe sayıp, illa para kazanmam gerekli diyorsan, ilk alternatifin bu olabilir. Gerçek dostlarını kaybetmeyi göze alabiliyorsan tabi...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarizmaTurk
    KarizmaTurk's avatar
    Erkek
    Turkcell kontör al :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    en iyi yatırım -çok paran varsa- gayrimenkuldür tabiki. 3-5 kuruş kenarda köşede varsa ataliralardan al derim

bassinyourface
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

tamam mal varlığımı dökeyim madem öle  :) çok merak edilmiş sölim 1-3 bin ytl arası bişi :) yani dediğim gibi pek bişi değil şimdilik zaten bankada ama öle faiz filan değil fon işinden hiç anlamam yani böle ne oluyor nasıl oluyor yok a tipi fon var yok b tipi bunları duydum :S başkada anlamam

sonra qin in dediği gibi demir fiyatı manyak arttı 2700 civarıymış qin duyduğuma göre en son bizimkiler bu fiyata 300 lük u almışlar :) neyse boşverin bu kısmı

narkoz seninkide iyi fikir benim hesaba yatır :)

emirreis hocam afiyet olsun ama dayının hakkını yeme adam yemedi pişirdi karnımızı doyurdu hakkı ödenmez

neyse hala soruyorum ne yapmalı fonlar hakkında tam bilgi istiyorum :)

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    tüyo verem iddaa oyna ? :P

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtmad
    tbtmad's avatar
    Erkek
    3-5 kuruişa n fon ne faiz olur euro dolarıda bozdur cart curt büyük bi karın olmaz + zarar ihtimalin var :) bence sağlıgın yerindeyken agız tadıyla ye sen o aprayı bana dua edeceksin:)

Kod yazmakla adam olunmaz:D
Toplam Hit: 7023 Toplam Mesaj: 57