folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder En Manyak Projelerinize Talibim

En Manyak Projelerinize Talibim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek
    S2buyuk bunu yazdı
    Xsharez bunu yazdı

Eve yerlestirilecek alicilar sayesinde oyuncaklarin uzerine yapisdirilan microcipler oyuncagin nerede oldugunu gosteriyor. 

Oyuncagin microchipine nasil enerji vericez? Hadi verdik sistemi kurduk oyuncaktan pahaliya mal olur bu sistem. Uygulanabilirligi pek yok.

sanırım büyük marketlerde  içki şişelerinin altına yapıştırılan kagıttan (pul büyüklügünde) gizli chipler var  ve yine sanırım aynı benzer sistem:  araçlarda hgs vs gibi bir çok düzenekte kullanılabiliyor, enerji istemeyen düzenekleri var

:) mutluyum, huzurluyum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S2kucuk
    S2kucuk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    buruksu bunu yazdı
    S2buyuk bunu yazdı
    Xsharez bunu yazdı

Eve yerlestirilecek alicilar sayesinde oyuncaklarin uzerine yapisdirilan microcipler oyuncagin nerede oldugunu gosteriyor. 

Oyuncagin microchipine nasil enerji vericez? Hadi verdik sistemi kurduk oyuncaktan pahaliya mal olur bu sistem. Uygulanabilirligi pek yok.

sanırım büyük marketlerde  içki şişelerinin altına yapıştırılan kagıttan (pul büyüklügünde) gizli chipler var  ve yine sanırım aynı benzer sistem:  araçlarda hgs vs gibi bir çok düzenekte kullanılabiliyor, enerji istemeyen düzenekleri var

Bahsettigin tagler pasif enerji sistemi ile calisiyor ve calismasi icin aktif enerji kaynaginin yakininda olmasi gerekir (magazalarda cikista bulunan alet). Bahsettigin sistemde aktif guc kaynagi ve radyo dalgalari olmadan lokasyon belirlemek imkansiz. Gps kapali alanda calismaz geriye radyo sinyali kalir ki bu cihazlar da enerji yer ve maliyet faktorleri girer. O yuzden malesef uygulanabilir degil.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S2kucuk
    S2kucuk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Bir uçak bileti sitem var bir türlü bitiremiyorum, html css'e dökülmüş bir vaziyette beklemekte.

Xml entegrasyonunu ve database ayarlarını yaparım desen tadından yenmez aslında hocam.

Veri alisverisi nerden yapilacak? Acentalardan falan mi?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

Windows Live Messenger'ın benzerini yapıp piyasaya sürebilirsin. smiley eklemeli, titreşim gönderebildiğin, renkli nickler yazabildiğin, "ne dinliyorum?" özelliği olan bir sohbet programı da olabilir. Facebook chat'i de bünyeye eklersen baya iş yapabilir. :)

Online mmorpg oyunlara hile programları yazıp ücretsiz yayınlayabilirsin. Sevap Point alırsın bol bol :)

Caglar.Boss
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

@S2Buyuk, hacım ki tane nacizane fikrim olacak

1) Oyun programlama sıfırdan anlatımlı bir set çeksen, Bilal'e anlatır gibi mesela (Unity3d)

2) Mobil programlama (iOS özellike) serisi çeksen yine Bilal'e anlatır gibi

Cevabını bekliyorum.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Nick Konu uyumu :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı

Mobil programlama (iOS özellike) serisi çeksen yine Bilal'e anlatır gibi

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    S2buyuk bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

Bir uçak bileti sitem var bir türlü bitiremiyorum, html css'e dökülmüş bir vaziyette beklemekte.

Xml entegrasyonunu ve database ayarlarını yaparım desen tadından yenmez aslında hocam.

Veri alisverisi nerden yapilacak? Acentalardan falan mi?

biletall firmasından xml aldım hocam. Sadece entegrasyonu kaldı  o kadar profesyonel olmadığım için bir türlü bitiremiyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S2kucuk
    S2kucuk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    caglar99 bunu yazdı

Windows Live Messenger'ın benzerini yapıp piyasaya sürebilirsin. smiley eklemeli, titreşim gönderebildiğin, renkli nickler yazabildiğin, "ne dinliyorum?" özelliği olan bir sohbet programı da olabilir. Facebook chat'i de bünyeye eklersen baya iş yapabilir. :)

Online mmorpg oyunlara hile programları yazıp ücretsiz yayınlayabilirsin. Sevap Point alırsın bol bol :)

KnightOnline ilk çıktığı dönemde kendimce hileler yazmıştım ama bir faydasını görmedim. Şuanda yazan varmıdır bilmiyorum ama Mage'lerde otomatik alan atan yada auto pot basan programlarım vardı. Kodları o kadar saçma sapan yazmışım ki sildim gitti ki zaten şuan çalışmazlar. 

WLM' e gelince var olan ve güzelce çalışan bir uygulamanın neden çakmasını yapayım ki? Kime ne faydası olacak?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S2kucuk
    S2kucuk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ontedi bunu yazdı

@S2Buyuk, hacım ki tane nacizane fikrim olacak

1) Oyun programlama sıfırdan anlatımlı bir set çeksen, Bilal'e anlatır gibi mesela (Unity3d)

2) Mobil programlama (iOS özellike) serisi çeksen yine Bilal'e anlatır gibi

Cevabını bekliyorum.

Yok hocam ama bahsettiğin işi yapan piyasada belki onlarca adam var. Diksiyonum Almanyada yaşamış olduğum için birazcık kaydı diyebilirim :)

Toplam Hit: 10880 Toplam Mesaj: 101
manyak proje