Enpara Alternatifi Lazım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Garanti para dağıtıyor bu ara kolay kredi almak..

Kendine İyi Bak ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

Garanti para dağıtıyor bu ara kolay kredi almak..

.

İng bankta havale EFT yok ing en iyi enpara alternatifi suan

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek

Cepteteb

YKB

Seninbankan

wordpress & sözlük
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Enpara nın direkt alternatifleri.

Cepteteb

Kuveytturk - Senin bankan

ING Turuncu e-vadeli

Fakat enpara hala en iyisi , kredi çıkmamış vs olabilir onlar ayrı durumlar bugun öğleden sonra başıma geleni anlatayım.

Düğün dönemi kredi çektim bu faizlerin bi anda yükseldiği dönem yani.  %2.05 faizle buda yaklaşık yüzde 25 e felan denk geliyor.

krediyi son 1 yıldır hep düzensiz ödeyebildim 2 ay ödedim 1 ödeyemedim hiç garanti bankası gibi 10dk da bir aramadılar sadece uygulamadan bildirim geldi hiç sıkmadılar ve krediyi 2 defa 3 ay erteleyerek tekrar düzenlediler ve hepsinde kontrol ettiğimde total para hiç artmadı yani adam kredi ertelediği için ekstra ücret almadı.

Garanti bankası ise bunu sadece 1 kere teklif etti ve sadece 1 aylık erteleme için totalde 2k istedi sie dedim.

Sonuca gelelim , diğer yerlere olan borcum ve krediler sebebi ile yine 45 gün gecikmeye girdim enpara kredisinde ve arayıp krediyi ödemede zorlandığımı gördüklerini bu sebeple tekrar bir yapılandırma yapacaklarını fakat bu sefer düşen faizlerden beni yararlandıracaklarını söylediler , başta inanmadım kısa tane tane sordum.

Bana net olarak geçtiğim kredinin %2.05 olan faizini %1.39 a düşüreceklerini ve bu tutar üzerinden tekrar yapılandıracaklarını vede 1 ay erteleyeceklerini söyledi.

Kredinin ana ödemesini yani total borcumu sordum.

Kredimin toplam geri ödemesi 33.500 TL idi , tekrar yapılandırma sonrası 29,750 TL ye düştü.  yani 4k bir indirim uyguladılar.

Şimdi gelde bu bankayı sevme ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

https://youtu.be/zZfgkvzFAVw

Bababank 

MuhammeT tarafından 12/Eki/19 21:44 tarihinde düzenlenmiştir

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Enparanın amına koyayım şu andan itibarem tüm paramı bankadan alacağım ipnelerden acil 1000 tl kredi başvuru yaptım 4 aylık olumsuz cevabı verdi başka banka anında 60.000 sayıyor bir bunlar saymadı a.k bankası bundan sonra sende duranı düdüklesinler.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Enpara nın direkt alternatifleri.

Cepteteb

Kuveytturk - Senin bankan

ING Turuncu e-vadeli

Fakat enpara hala en iyisi , kredi çıkmamış vs olabilir onlar ayrı durumlar bugun öğleden sonra başıma geleni anlatayım.

Düğün dönemi kredi çektim bu faizlerin bi anda yükseldiği dönem yani.  %2.05 faizle buda yaklaşık yüzde 25 e felan denk geliyor.

krediyi son 1 yıldır hep düzensiz ödeyebildim 2 ay ödedim 1 ödeyemedim hiç garanti bankası gibi 10dk da bir aramadılar sadece uygulamadan bildirim geldi hiç sıkmadılar ve krediyi 2 defa 3 ay erteleyerek tekrar düzenlediler ve hepsinde kontrol ettiğimde total para hiç artmadı yani adam kredi ertelediği için ekstra ücret almadı.

Garanti bankası ise bunu sadece 1 kere teklif etti ve sadece 1 aylık erteleme için totalde 2k istedi sie dedim.

Sonuca gelelim , diğer yerlere olan borcum ve krediler sebebi ile yine 45 gün gecikmeye girdim enpara kredisinde ve arayıp krediyi ödemede zorlandığımı gördüklerini bu sebeple tekrar bir yapılandırma yapacaklarını fakat bu sefer düşen faizlerden beni yararlandıracaklarını söylediler , başta inanmadım kısa tane tane sordum.

Bana net olarak geçtiğim kredinin %2.05 olan faizini %1.39 a düşüreceklerini ve bu tutar üzerinden tekrar yapılandıracaklarını vede 1 ay erteleyeceklerini söyledi.

Kredinin ana ödemesini yani total borcumu sordum.

Kredimin toplam geri ödemesi 33.500 TL idi , tekrar yapılandırma sonrası 29,750 TL ye düştü.  yani 4k bir indirim uyguladılar.

Şimdi gelde bu bankayı sevme ?

Yiğidi öldür hakkını yeme. Adamlar cidden güzel kıyak geçmişler. Baba oğluna yapmaz. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

Enparanın amına koyayım şu andan itibarem tüm paramı bankadan alacağım ipnelerden acil 1000 tl kredi başvuru yaptım 4 aylık olumsuz cevabı verdi başka banka anında 60.000 sayıyor bir bunlar saymadı a.k bankası bundan sonra sende duranı düdüklesinler.

Para yoktur belki. Yada gelecegi göremedikleri için yeni kredilere yer acmiyolardir.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı
    frekaze bunu yazdı

Para yoktur belki. Yada gelecegi göremedikleri için yeni kredilere yer acmiyolardir.

Bilmiyorum başka bankadan aldım direk. en para gittikçe kendini yok ediyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

şuan 6 banka aktif hesap var hiçbirisi enpara nın yerini tutmuyor 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
Toplam Hit: 5792 Toplam Mesaj: 47
kredi enpara alternatif kart