Enpara Alternatifi Lazım.

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  banneduser
  banneduser's avatar
  Kayıt Tarihi: 15/Nisan/2013
  Erkek
  livane bunu yazdı

  Her ne kadar ilk çıktığı zamanlardan beri kullansamda artık benim adıma cıvıtmış durumdadır.

  Başka bankalar cebimize zorla kredi kartı sokmaya çalışırken bu firmadan bir türlü alamadım. Her ret geldiğinde de kredi notu düşüyormuş bilmiyordum.

  Kredi lazım oldu 1 hafta önce ön onaylı kredi diye hergün reklam yaparken lazım olduğunda ret cevabı yedim ve yaklaşık 6-7 yıllık

  enpara hayatıma son verdim. 

  Şimdi bir alternatif arıyorum. Çok fazla bir şeye ihtiyacım yok. eft ve yıllık kart ücreti almasın. Bilyoner vs. legal bahis sitelerine ödeme yaparken para kesmesin yeter.

  İşin ilginç tarafı borcum yok, kredi kartım limitin 5000 olmasına karşın kuveyttürkün "senin bankan" uygulamasından da ret yedim. Neler oluyor biri üstüme şirket mi açtı da batırdı gitti anlamadım.

  En sinir olduğumda şirket politikamız böyle deyip geçiyorlar. Nedir bunların şirket politikası arkadaş.

  Hocam kredi kartını finansbanktan çıkarttır. Zaten finansbank adına kart çıkarmak için dolaşan elemanlara denk gelirsen illa ki çıkartırsın. Finansbanktan kartın olunca enpara ortak kart hesabı veriyor. Finansbank kartını da açıldıktan 6 ay sonra iptal ettir -enpara kartı da açıldıktan sonra- 6 ay dememin sebebi, finansbank yıllık aidatını ödememek için 6 ay kartı kapatmamanı istiyorlar. 6 ay sonra finansbankı da kapatınca sadece enpara kartı kalıyor. Ben bu şekilde kart çıkarttım. He benim ki rastgele oldu, ortak hesap için bir görüş, enpara sanırım finanstan kkartın varsa kendisi ortak kart veriyor


  ride or die..
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2021 Talihlisi
  samaccc
  samaccc's avatar
  Kayıt Tarihi: 02/Ekim/2007
  Erkek

  Aidatsız kredi kartı yok sanırım 

  Taksit yapabilen 

   


  Minimalist Değilim Tembelim
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  sürpriz komutan
  qoqo
  qoqo's avatar
  Kayıt Tarihi: 30/Mayıs/2007
  Erkek
  samaccc bunu yazdı

  Aidatsız kredi kartı yok sanırım 

  Taksit yapabilen 

   

  Cepteteb ilk 50.000 müşterisine hayat boyu aidat almayacağına dair garanti vermişti, o gruba dahil olduğum için normal Garanti Bonus gibi kullanabiliyorum.

  https://mobile.twitter.com/cepteteb/status/824315860147961857

  qoqo tarafından 15/Eki/19 08:57 tarihinde düzenlenmiştir

  Bu zamanlar; kendimizi ait hissettiğimiz yıllarda olmadığımızı farkettiğimiz zamanlar. Keşke 80 sene önce doğup, 20 sene önce ölseydik.
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Bilirkişi
  mkyb
  mkyb's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Mayıs/2011
  Erkek

  İnternetten telefon almıştım sorun yaşadım iade ettim. Peşin olarak tek çekim almıştım. Kredi kartı ekstresi gelince ödedim. Telefonu öbür ay iade ettim. Site ödemeyi yaptı ama karta + bakiye olarak yansıdı. Sonrasında tek tıkla kredi kartındaki bakiyeyi tek bir kuruş faiz veya komisyon ödemeden hesabıma aktardım.

  Şimdi soruyorum bu güzelliği hangi banka yapar ? Enpara candır.

  mkyb tarafından 31/Eki/19 23:41 tarihinde düzenlenmiştir

  Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Pawlow
  Pawlow's avatar
  Kayıt Tarihi: 13/Temmuz/2009
  Erkek

  Hocam belgelenebilir gelirin ve güncel borçların önemli kredi almada vs. birde kredi notun. ben kredi notuyla alakalı olacağını düşünmüyorum ama öğrenci değilsen ve sabit bir maaş bordron yoksa bu tarz durumlar olabiliyor. kıçı kırık 3-4 bin bordroya 80-90 bin kredi verip kendi işimi açtığımdan beri 10bin krediyi zar zor veriyorlar.

 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Pikacu
  Pikacu's avatar
  Kayıt Tarihi: 15/Temmuz/2009
  Erkek
  qoqo bunu yazdı
  samaccc bunu yazdı

  Aidatsız kredi kartı yok sanırım 

  Taksit yapabilen 

   

  Cepteteb ilk 50.000 müşterisine hayat boyu aidat almayacağına dair garanti vermişti, o gruba dahil olduğum için normal Garanti Bonus gibi kullanabiliyorum.

  https://mobile.twitter.com/cepteteb/status/824315860147961857

  Aynen, o gruba ben de dahilim. Amk kart aidat ücreti 105 TL diyor. 

 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  watervay
  watervay's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Kasım/2003
  Erkek

  Hocam telefon bankacılığından ve uygulamadan yaptığın her olumsuz başvuru kredi almanı zorlaştırıyor. Sırf bu yüzden bankalar bana 6 ay beklemen lazım silinmesi için dedi halen bekliyorum.


  Syntax error..
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Cihan
  Cihan's avatar
  Kayıt Tarihi: 26/Mart/2014
  Erkek

  Cepteteb


  wordpress & sözlük
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Pikacu
  Pikacu's avatar
  Kayıt Tarihi: 15/Temmuz/2009
  Erkek

  Buldun mu? 

 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  hellboy4tr
  hellboy4tr's avatar
  Kayıt Tarihi: 16/Ağustos/2006
  Erkek

  sanirim sgk artik bankalarla calistigi isyeri maasi ot bok paylasiyor, direk banka hesaplari dondurulunca maasada haciz gibi birsey yapacaklar sanirim. 

  Gecen beni aradilar isyeri degistirdiniz bilgisi sistemize yansimis, bilgilerinizin guncel olmasi adini bizimle paylasirmisiniz isyerinizi vs dediler, bende ne gerek var dedim, size daha iyi teklif sunmak adina falan kem kum. Bende sizden bugune kadar aldigim en gereksiz aramaydi dedim kapattim. 

  Gecenlerdeded soyle bir olay geldi basima, baska bir banka, suresi dolan kredi kartim otomatik olarak basilip isyeri adresime yonlendirilmis, Ben bu bilgiyi ne bunlara soyledim ne paylastim nede birsey yaptim. Sgk sisteminden vs bir sekilde cekiyorlar bilgileri haberiniz olsun. Maasla ilgili sikinti varsa dostum direk o sebeple red falan yemissindir, Suanda aldigin maasin uc katindan fazla kart alamiyorsun bildigim kadariyla.


  https://www.youtube.com/c/hobitadilat
Toplam Hit: 4860 Toplam Mesaj: 47
kredi enpara alternatif kart