folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Enpara'dan "Aidat Veren" Kredi Kartı

Enpara'dan "Aidat Veren" Kredi Kartı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

Başvurdum hemen onayladı, finansbank kredi kartım vardı zaten o kartın limitlye aynı yaptı. Şimdi ben bu finansbank kartını iptal ettirmek istesem sorun yaşamam değil mi ? Bilgisi olan bi yeşillendirirse iyi olur 

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek

@spybreak sorun yaşamazsın ama bence iptal ettirme. cardfinansın daha avantajlı oldugu yerlerde onu kullanırsın. Tabi aidatı filan varsa ettir.

Ben yaklaşık 15 gundur kullanıyorum, sanal kart bekleyenler beklemesin sanal kart yok. Alışverişe açıp kapatacaksınız her defasında ya da limitleyeceksiniz. Fatura vs ödemede komisyon almıyor, nakit çekim de cok ucuz (world ile kıyaslandıgında) yalnız taksitli nakit avans yok. En guzeli alışverişleri faizsiz olarak 6 aya kadar taksitlendirebiliyor olmak. 

Başka bir kartınız varsa bence iptal etmeyin, enpara kredi kartı tek başına tüm ihtiyaçları karşılamayabilir. Dediğim gibi, sanal kart, taksitli nakit avans vs yok. Ama zaten kredi çekmek de çok kolay oldugundan taksitli nakit avansa ihtiyaç da duymayabilirsiniz.

Eğer maaş hesabınızın oldugu bankada kredi kartınız varsa muhtemelen aidat da alınmıyordur, o kart da kalsın bence :)

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dizzy
    Dizzy's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı

herkese açılmış isteyen başvuru yapabilir 

Şuan kapalı gözüküyor :/

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Tam 10.000 TL limitli kart verdi.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Amazon'a satılacak denilen turuncu siteden taksitle telefon alabiliyorsunuz. Faizde almıyorlar. Siteyi merak edenler özelden ulaşabilir, konu açık.

Taksitlendirme için online işlemlerden karttan çekim olunca işlem yapmanız gerekiyor. Ödeme kısmını nakit olarak yapın.

mkyb tarafından 12/Ara/17 18:33 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    Dizzy bunu yazdı
    adeleks bunu yazdı

herkese açılmış isteyen başvuru yapabilir 

Şuan kapalı gözüküyor :/

şöyle düzelteyim o zaman mevcut müşterilere açıldı . bundan önce sadece enpara'nın belirlediği kişiler başvuru yapabiliyordu 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Az önce 400 TLlimitli kartınız onaylandı diye mesaj attılar :) 

Yav he he
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

4300 tl limit verdiler. Daha kullanmadım ama enparayı seviyorum, kullanmaya başlarım yakında :) 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

1300 verdiler bana :) ama diğer bankadan 3.300 TL limitim var, 20 bin kredim var. onları da gördükleri için limit düşükmüş.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Bu kredi kartında taksit olayı nasıl olacak .  Her ye world , Axess  vs diyor . Bu kartla taksit okuyorum ?

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 136270 Toplam Mesaj: 244
enpara