folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Enpara'dan "Aidat Veren" Kredi Kartı

Enpara'dan "Aidat Veren" Kredi Kartı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    Vesrella bunu yazdı

Başvuru yaptım bugün öğrenci belgesi de istediler gönderdim. Yarım saate ret yedim :( öğrencilik çok zor.

bende öğrenciyim diye tertemiz ret yedim garanti gümbür gümbür limit arttırıyor bunlar naz yapıyor mevduatta ne kadar olduğu , findeks puanı faso fiso çalışıyor musun ? eed verin ordan abimize 10 milyarlık kart 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek

Bu gün başvurdum. 7200 limitli kartı onayladılar. Hemen diğer kartları kapatıp yoluma bununlar devam edicem 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Ceptetep kk var. Sanal kart olusturabiliyorum. Bunu da tavsiye ederim. Keşke enparada da sanal kart olayı olsaydı. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Ceptetep kk var. Sanal kart olusturabiliyorum. Bunu da tavsiye ederim. Keşke enparada da sanal kart olayı olsaydı. 

Bugün face den sordum .  Kredi kartının limitini istediğiniz an online bankaculıktan açıp kapatabilirsiniz . Böylece güvenliği sağlayabilirsiniz yazdı lar xd . 

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

Bugün face den sordum .  Kredi kartının limitini istediğiniz an online bankaculıktan açıp kapatabilirsiniz . Böylece güvenliği sağlayabilirsiniz yazdı lar xd . 

Ben o şekilde yapıyorum. Lazım olduğu zaman sanal karta yeteri kadar limit açıp, iş bitince ya sanal kartı iptal ediyorum yada limiti düşürüyorum. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

Bende iletişim kısmından yazdım aynı şekilde geri döndüler.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı
    Vesrella bunu yazdı

Başvuru yaptım bugün öğrenci belgesi de istediler gönderdim. Yarım saate ret yedim :( öğrencilik çok zor.

bende öğrenciyim diye tertemiz ret yedim garanti gümbür gümbür limit arttırıyor bunlar naz yapıyor mevduatta ne kadar olduğu , findeks puanı faso fiso çalışıyor musun ? eed verin ordan abimize 10 milyarlık kart 

Ben işsiz yazdım hiç bakmadılar bile direk şutladılar sonra serbest meslek yaptım bida başvurdum 1000 liralık açmışlar .)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Aylık 3000 liraya kadar taksit imkanı sunuyomus

En fazla kaç taksit yapıyor ve beyaz eşya ve mobilya geçerlimi ?

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Beyler bu ibneler bana 10 TL geri iade vermedi, kandırıldık mı 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

Aylık 3000 liraya kadar taksit imkanı sunuyomus

En fazla kaç taksit yapıyor ve beyaz eşya ve mobilya geçerlimi ?

sarrafta 4 oluyor diğerlerini bilmem

Toplam Hit: 136267 Toplam Mesaj: 244
enpara