folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Erben Zaman Takip Uygulaması Hakkında Excel Vb. Raporlamalara İhtiyacım Var.

Erben Zaman Takip Uygulaması Hakkında Excel Vb. Raporlamalara İhtiyacım Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı

*

*

*

muhtemelen şifrelidir kanka access dosyası. uygulamanin kurulu oldugu dizini bana zip leyip atarsan (db ye gerek yok zaten 1.5 gb amk :D) şifreyi bulmaya çalışayım.

db hariç ne varsa ziple gonder kanka.

Hocam dosya boyutu 250mb ı buluyor. Bir ara eve götürür oradan yüklerim.

Bu arada biz başka bir şey düşündük. Bu kartlardan zaman bilgilerini çeken bir program var. Okuyuculardaki bilgileri pcye çekiyor. Zaman takip uygulaması da bunları kendi db sine yazıp işleme yapıyor. 

Okuyucan bilgileri çeken uygulama bu. Sağ tarafta gördüğün gibi cihaz, tarih, saat, tc ve kart nosu şeklinde verileri alıp zaman takip uygulamasına aktarıyor. Her gün bunu bir sefer açıp bilgileri çekmesini bekliyoruz. Biz bu zaman takip uygulaması yerine bu verileri kullanarak istediğimiz şekilde bir uygulama yazdırsak nasıl olur?

haberleşme

Burada da uygulama çıktı formatı değişebildiğini gösteriyor, hatta mail atma özelliği de var. 

çıktı

Sağdaki bilgileri kopyala yapıştır ile bile alabiliyoruz. Bu şekilde texte geçirebiliyorum ama kendi text çıktısı nasıl verir denemedim çünkü verileri çektikten sonra okuyucuların hafızayı boşaltıyor. 250 satır hafızaları varmış o yüzden her gün mecbur alıyoruz.

text

Bize önemli olan giriş çıkışlar takip edilecek, eksik fazla olanlar günlük ve aylık raporlanacak, duruma göre belirli kişilerden bu zamanlar düşülecek, gelmeyenlerin listeleri de günlük alınacak, yıllık izinleri topluca bu uygulamaa girersem gelmeyenin yanında mazereti yazacak yıllık iizn gibi, mesai falan girilenlerden izin düşülecek vb. dışarıda yaptırtsak çok isterler mi?

İmzalamazsam ne olcak?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

güncel akidişler

İmzalamazsam ne olcak?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

güncel akidişler

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı

*

*

*

muhtemelen şifrelidir kanka access dosyası. uygulamanin kurulu oldugu dizini bana zip leyip atarsan (db ye gerek yok zaten 1.5 gb amk :D) şifreyi bulmaya çalışayım.

db hariç ne varsa ziple gonder kanka.

Hocam dosya boyutu 250mb ı buluyor. Bir ara eve götürür oradan yüklerim.

Bu arada biz başka bir şey düşündük. Bu kartlardan zaman bilgilerini çeken bir program var. Okuyuculardaki bilgileri pcye çekiyor. Zaman takip uygulaması da bunları kendi db sine yazıp işleme yapıyor. 

Okuyucan bilgileri çeken uygulama bu. Sağ tarafta gördüğün gibi cihaz, tarih, saat, tc ve kart nosu şeklinde verileri alıp zaman takip uygulamasına aktarıyor. Her gün bunu bir sefer açıp bilgileri çekmesini bekliyoruz. Biz bu zaman takip uygulaması yerine bu verileri kullanarak istediğimiz şekilde bir uygulama yazdırsak nasıl olur?

haberleşme

Burada da uygulama çıktı formatı değişebildiğini gösteriyor, hatta mail atma özelliği de var. 

çıktı

Sağdaki bilgileri kopyala yapıştır ile bile alabiliyoruz. Bu şekilde texte geçirebiliyorum ama kendi text çıktısı nasıl verir denemedim çünkü verileri çektikten sonra okuyucuların hafızayı boşaltıyor. 250 satır hafızaları varmış o yüzden her gün mecbur alıyoruz.

text

Bize önemli olan giriş çıkışlar takip edilecek, eksik fazla olanlar günlük ve aylık raporlanacak, duruma göre belirli kişilerden bu zamanlar düşülecek, gelmeyenlerin listeleri de günlük alınacak, yıllık izinleri topluca bu uygulamaa girersem gelmeyenin yanında mazereti yazacak yıllık iizn gibi, mesai falan girilenlerden izin düşülecek vb. dışarıda yaptırtsak çok isterler mi?

kankam 2000 lira isteyende olur 20 000 lira isteyende olur bilemeyiz ki

ayrica uygulama yaptirmak icin yine o db ye erismen gerekmeyecek mi?

az insan çok huzur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

@abdullahazad

Eski db önemli değil. Personel ve kart bilgilerini gerekirse yeni programa bir seferlik elle bile girerim 160 kişi kadar var. Aylık geç gelenler listelensin, geç dklar otomatik toplansın, izin verdiklerimi yıllık izinden düşsün yeterli. Yıllık izni de başka bir sistemden excel olarak alabilirim. o formata göre yeni sisteme eklese süper olur. Ben asıl resimde attığım gibi text dosyasını her gün alsam bir program ile işleyebilir miyiz onu merak ediyorum. İlla db mi olması lazım.

İmzalamazsam ne olcak?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

@abdullahazad

Eski db önemli değil. Personel ve kart bilgilerini gerekirse yeni programa bir seferlik elle bile girerim 160 kişi kadar var. Aylık geç gelenler listelensin, geç dklar otomatik toplansın, izin verdiklerimi yıllık izinden düşsün yeterli. Yıllık izni de başka bir sistemden excel olarak alabilirim. o formata göre yeni sisteme eklese süper olur. Ben asıl resimde attığım gibi text dosyasını her gün alsam bir program ile işleyebilir miyiz onu merak ediyorum. İlla db mi olması lazım.

ha şimdi anladım. sen verileri text'e export etceksin. sonra yazdıracagin uygulama o texti her gun okuyup sana rapor verecek? sanırım bu değil mi?

ben nodejs e yeni basladim. ortalama seviyeye gelmis olsaydım. yapayim derdim ama simdi yaparım derim isin icinden cikamam felan sana rezil olurum kanka.

@theavenqer dan bir fiyat teklifi ise kanka bence. hem yeni ofis acti. anlasabilirseniz para yabancıya gitmesin.

abdullahazad tarafından 05/Haz/21 18:20 tarihinde düzenlenmiştir

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

@abdullahazad

ha şimdi anladım. sen verileri text'e export etceksin. sonra yazdıracagin uygulama o texti her gun okuyup sana rapor verecek? sanırım bu değil mi?

ben nodejs e yeni basladim. ortalama seviyeye gelmis olsaydım. yapayim derdim ama simdi yaparım derim isin icinden cikamam felan sana rezil olurum kanka.

@theavenqer dan bir fiyat teklifi ise kanka bence. hem yeni ofis acti. anlasabilirseniz para yabancıya gitmesin.

Eyv bir görüşme yapayım müdür beyle. Durumu anlatalım. Ona göre zaten uygulama yazdırılacak olursa doğrudan alım oluyorsa buradan birilerine gitsin isterim ama ihale olacaksa onu bilemem.

Teşekkür ettim.

İmzalamazsam ne olcak?
Toplam Hit: 1810 Toplam Mesaj: 18
gecotime zaman takip