folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Erkeklerin Göbek Sorunu

Erkeklerin Göbek Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ya Konun Başlığı Biraz Garip Yapdım :D İşin Uzmanları Ve Hastaları Girsin Diye Neyse Hacılar Normalde Göbekli Bir İnsan Değildim Bundan Taki 6 Ay Öncesine Kadar Aniden Göbeğim Çıkdı Gelen Geçen Göbeğe Yapışdırıyor Uyuz Oldum Evde Bir 2 Spor Yapıyoruz Ama Ne Fayda Dürüst Düzgün Birşeyde Yemiyorum Sabah Kavaltısıyla Akşam 7 Kadar Dura Biliyorum Anlamadım Aniden Göbeğimin Çıkmasına Anlam Veremiyorum Ve Piskolijimide Bozdu Bazen Serbest Bırakıyorum Göbeği Patlıyacak Gibi Oluyor Alkol Falanda Almıyorum Uyuşdurucu Desen Onuda Kulanmıyorum Ara Ara Ayda Yılda Öyle Şeker Atarsam Atarım Yoksada Aramam Kan Verdim Bundan 6 Ay önce Vermeden Önce Kilo Falan Alırsın Dediler Almayı Bırak Göbek Ayar Eti Bundan Nasıl Kurtulucam Belkide Sizlerinde Böyle Sorunu Olabilir Böyle Bir Sorunla Karşılaşan Yada Kurtulan Varsa Bize Bir Açıklama Yapsın Yada Bana Kısacası Bu Göbekden Kurtulmak İstiyorum Bir Kaç Kişiyle Konuşdum Erkekliğin Şanından Falan Fişman Hesabı Yapdılar Deli Oldum Gelen Gecenin Vurmasına Dayanamıyorum Kavga Edecem Nerdeyse İnsanları Uyarıyorum Adamlar Dalga Geçer Gibi Çok Tatlı Duruyor Falan Fişman Vurulmayacak Şaka Yapılmayacak GiBi Değil Diyorlar :( Resmen Piskolijik Olarak Çüküntü İçerisindeyim

Bu Takıntı Olayı Gibi Olmaktan Korkuyorum :( http://www.tahribat.com/Forum-Takinti-Hastaligi-Olum-141662/

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

göbek çok değilde kalça ve basenler bitirdi beni tamam armut vücut tipi ama bu kadarda olmaz ki :|

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Hocam düzenli akşamları yarım saat koş 1vaktin varsa daha fazla yatarkende 50 şınav 50 mekik tabi başta bu sayılar düşük olcak :D ekmek kessinlikle yeme 1 2 aya göbek filan kalmaz :D bi ara vucut geliştirmele ugraştım :D ordan biliyom

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    valla ben artık göbeğimle mutlu mesut yaşamasını öğrendim o beni kabullendi ben onu zamanında az uğraşmadım eritmek için ama yok nuh dedi peygamber demedi Düşündüm ulan sevgilime bu kadar işkence yapsam beni bırakırdı bu göbek bırakmadı o zaman bu göbek beni seviyor Son durum mutlu mesut yaşıyrouz

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

o değilde hacı nasıl bir Türkçe ile yazdın sen o yazıyı ya.

Koş bu arada. koşmadan göbek falan erimez.

Avukat/Hukukçu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    Göbeğimi seviyorum la :))

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

Mylitta bunu yazdı:
    -----------------------------

l enfer c est les autres Sartre ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

scuderia bunu yazdı:

Mylitta bunu yazdı:

göbeklilerin kolpasıdır bu :))

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

188 boyum 75 kilom mantiken gobek hic olmamasi lazim ama armut gibi cikio sinir sey :@

2 gunde bir 1saat bisiklete biniyorum. hergun ise giderken 20 dk yuruyorum(2km) gelirkende aynen tersten 20 dk 2 km yi yurıyorum yine var yine var.

Ama belirtmek istedigim su var ki ALKOL kullaniyorsan oluyor abi engelliyemiyorsun bira gobegini 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

sex yapmalısın. (elinden bahsetmiyorum)

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

rakkoc bunu yazdı:

188 boyum 75 kilom mantiken gobek hic olmamasi lazim ama armut gibi cikio sinir sey :@

2 gunde bir 1saat bisiklete biniyorum. hergun ise giderken 20 dk yuruyorum(2km) gelirkende aynen tersten 20 dk 2 km yi yurıyorum yine var yine var.

Ama belirtmek istedigim su var ki ALKOL kullaniyorsan oluyor abi engelliyemiyorsun bira gobegini 

hacım alkol almıyorum :(

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
Toplam Hit: 5934 Toplam Mesaj: 45