folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ermenilerin Dünya Basınında Çokça Kullandıkları Tehcir FotolarıErmenilerin Dünya Basınında Çokça Kullandıkları Tehcir Fotoları

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Ephesus
  Ephesus's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Şubat/2009
  Erkek

  Hocalı katliamını hatırlatan arkadaşımız çok iyi bi noktaya değinmiş

   

  Ya bu yapılan ne ? ya bu yapılan ? 

  Bir avuç orospu çocuğu ermeninin hamile bir kadını ağaca bağlayarak karnını hangisi deşecek diye yazı tura atmaları ? hamile kadınlara tecavüz etmeleri ? bu mu onlara acımamızı gerektiricek şey 

   

  yoksa çift kale maç yapacak ermeni ordusunun topu yokken esir aldıkları çocukları tek sıraya  dizerek kel bir çocuğun kellesini uçurup futbol oynamaları.. O postallarını TÜRK kanına bulayarak eğlenmeleri mi acındıracak onları bize ? 

   

  ERMENİ SOYU KÜÇÜK BÜYÜK ÇOCUK YAŞLI FARKETMEZ ALAYI KALLEŞ OROSPU ÇOCUKLARIDIR HİÇ KİMSE ACIMASIN SAVUNMASIN HAKSIZSINIZ.. TÜRKLÜĞÜNDEN ŞÜPHE EDERİM SAVUNANIN... ALAYI KANSIZ PİSLİKLER !


  Avukat/Hukukçu
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  u235
  u235's avatar
  Kayıt Tarihi: 31/Mart/2008
  Erkek

  EpheSuS bunu yazdı:
  -----------------------------

  Hocalı katliamını hatırlatan arkadaşımız çok iyi bi noktaya değinmiş

   

  Ya bu yapılan ne ? ya bu yapılan ? 

  Bir avuç orospu çocuğu ermeninin hamile bir kadını ağaca bağlayarak karnını hangisi deşecek diye yazı tura atmaları ? hamile kadınlara tecavüz etmeleri ? bu mu onlara acımamızı gerektiricek şey 

   

  ERMENİ SOYU KÜÇÜK BÜYÜK ÇOCUK YAŞLI FARKETMEZ ALAYI KALLEŞ OROSPU ÇOCUKLARIDIR HİÇ KİMSE ACIMASIN SAVUNMASIN HAKSIZSINIZ.. TÜRKLÜĞÜNDEN ŞÜPHE EDERİM SAVUNANIN... ALAYI KANSIZ PİSLİKLER !


  -----------------------------

   Bu konuda çok emin olma.

   Büyük adadaki ermenilerin hepsinin evinde bayrak asılı.

   Yunanlılar bize 0r0spu cocugu dese ne olacak ? Tarihde savaştık o kadar adamlarını öldürdük.Onun dışında başka ülkeleri sürekli fethettik.Şimdi o ülkeler Türkiye 0r0spu cocugu dese olur mu ? Olmaz


  Savaş mı kaybettik beyler? Ülkemizi araplar işgal etmiş. Ülke planlı olarak araplaştırılıyor, cahilleştiriliyor ve fakirleştiriliyor.
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Ephesus
  Ephesus's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Şubat/2009
  Erkek

  Mustafa Kemal Atatürk'e göre kendini TÜRK ırkından hisseden herkes TÜRK'tür.. Bir ermeni kendini TÜRK gibi hissediyor ve Kansız Soydaşlarının yaptıklarını yapmayıp TÜRK bayrağını görünce saygı ile duruyorsa işte o zaman Türklük bilincine varmış demektir..

   

  Hiç düşündünüzmü peki Türkiyede o kadar ermeni varken.. Ermenistanda 1 Tane Türk Bile Yaşamıyor ? Yada Türk'üm diyerek yaşayamıyor?  

   

  Edit : 

   

  TÜRKLÜK objektif bakılabilecek bir yerde değil benim gözümde.. Dünyanın en insanlıktan nasibini almış en kutsal ırkı Türklerdir..

  NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! 


  Avukat/Hukukçu
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  AdReNaLiNe
  AdReNaLiNe's avatar
  Kayıt Tarihi: 11/Aralık/2007
  Erkek

  çocuklardan bahsediyorsunuz...peki şunu hiç düşündünüzmü ???

  doğar ve büyümeye başlarız...

  büyürüz okula başlarız...

  Vatanımızı tarihimizi ögretirler bize.............

  bu yazdıklarımın aynısı ermeni piçler içinde geçerlidir...o zaman sonuç şu oluyor...

  cocukta olsa büyükte olsa her ermeni orospu cocugudur nankör bir piçtir...

  Bütün ermenilerin AmK


  iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  HolyReform
  HolyReform's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Eylül/2005
  Erkek

  Arkadaşlar..

  Öldürülen ermenilerin olduğu doğrudur ama bu kesinlikle soykırım değildir.Çünkü birkere soykırım bir etnik kökeni kaldırmaya yönelik hareketlerdir.techirle farkı budur.

  Öldürülen ermeni sayısının belki 10 katı kadar Türk öldürülmüş.Zaten bunu söylüyoruz bütün dünyaya gelin bakalım kaynaklara diye gerek rus kaynakları gerek osmanlı vs vs..

  Ermeni soykırımı olmadığını onlarda iyi biliyor ama yok derlerse toprak talep edemeyecekler.Bu yüzden önce dünyayı inandırmalı tanımalarını sağlamalılar.bunun içindirki şarkı yarışmasında sözde ermeni soykırımını  dile getiricekler bu yüzden bu konuda film çekecekler.

  Sözde soykırıma gelince.Ben araştırdım okudum ve gördüm ki gerçekten saçmalık.Yani arkadaşların anlattığı gibi bebeklere çocuklara savunmasız insanlara rus kışkırtmasıyla,fransız üniformasıyla gerek sivil olarak saldırıp katledenler onlardır.Daha sonra techir yapılırken hariç buraya yazan muridleride hatırlıyorum dedem ayağından taş bağlayıp denize atmış camide yakmışlar gibisinden şeyler yazmışlardı.Benim anama bacıma saldırıcaklar,mama demeyi bilmeyen çocuğu kardeşimi öldürecekler benden bu kadar kolay kurtulamazlar açık söyliyim.

  Bu yüzdendir ki halkın tepkisi doğaldır,haklıdır.Zaten öldürülen ermenilerin 10 katı ermeni yolda açlıktan salgın hastalıktan ölmüş.Askerin,halkın kendi yiyeceği yok sürekli savaş nerdeyse.Bu şaka değil osmanlı bi sürü cephede savaştı Dünya savaşı.Ve bize 2 konuluk ders gibi gelsede 1. Dünya savaşı osmanlı için dönüm noktası olacaktı öylede oldu.İngiltere,Fransa,Rusya,İtalya,İngiliz sömürgeleri aynı anda bir devlete saldıracak ki bunlar o zamanların devleri ve o devlet karnı tok askerleriylle savaşacak.Yani işin özü açlığın,sefaletin olduğu heryerde hastalıktan,dirençsizlikten ölüm olur bu soykırım değildir.

  Son olarakta şunu söyleyeyim;Bu ülkede soykırımı kabul ediyorum demek aydınlık değildir.Gerçekten böyle birşey olmuş olsa ( osmanlıyı övmek için söylemiyorum ama o dönemde ermenileri techir etmek yerine katletmeyi kafaya koysaydı gerçekten şu anda ermeni diye bişey olmazdı.) bende tamam diyicem ama yok kardeşim.İsteyen buyursun gelsin kaynaklarla beraber tartışalım havadan atıp tutma olmasın.saygılar.


  Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  SpoofU
  SpoofU's avatar
  Kayıt Tarihi: 21/Mart/2008
  Erkek
  Foruma mesaj uyarı butonu lazım, hatta genel bir temizleme yapılsa TbT eski kalitesine geri kavuşur!

  Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  FOXXLY
  FOXXLY's avatar
  Kayıt Tarihi: 19/Haziran/2006
  Erkek

  120 filmini izlemenizi öneririm.

  ayrıca ermenilere acıyanın Türklüğünden şüphe ederim.


  kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Dina_Kaki
  Dina_Kaki's avatar
  Kayıt Tarihi: 10/Ekim/2007
  Erkek

  Concept

  Bırakın şu hümanist ayaklarını. Adamların hocalıda yaptıkları ortada.Hamile kadınlara, yaşlılara, çocuklara neler yapmadılar. Millet olarak ne kadar duygusalız ya. Bu adamlar fırsatını bulsa topumuzu bu topraklardan kazırlar. 


  Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Armigerovs
  Armigerovs's avatar
  Kayıt Tarihi: 30/Mayıs/2008
  Erkek

  alayının taaa aq....

   bu adamlar deilmi azerileri hayvanca katleden

   bu köpeklerin yaptikları bosnada sırplarin yaptigiyla aynı ,asıl soykırımı yapan bunlar ama sırf bu acıklanmasın diye kendilerine soy kırım yapildigini iddaa etmekten baska bi çıkar yolları yok..

   ne sanıyorsunuz ki? müslüman soykırım yapmadı ,yapsaydi zaten bunlar yasalarla sabit kılardı herşeyi..

   

  Allah belalarini versin.  Hele sırpların boşnak kadınlarına tecavüz edipte ,o kadınların o cocukları dogurmak zorunda olmaları gerçeği beni yıkmaya yetiyor.böle dogan bi sürü cocuk var orada.


  Lay lay lay lay lay OOOOOOOOOOOO Türkiiiiiiiiyeeeeeee/CELEBRATE ORGINALITY
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  darkness_izmir
  darkness_izmir's avatar
  Kayıt Tarihi: 05/Mart/2007
  Erkek

  3-5 cocuk fotoğrafından başka bişey yok ki...ermeni köpeklerini catır catır öldürüp üstlerine işedimiz fotoğraflar görmek isterdim ama ne yazık ne osamanlı politikasında barbarlık nede damarlarımda akan kanda böyle vahşilik hiç olmaı olmıcakta ;)


  bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
Toplam Hit: 4133 Toplam Mesaj: 32