folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eşim İçin Doğum Günü Hediyesi

Eşim İçin Doğum Günü Hediyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kardeşlerim selamlar

Eşim için bir doğum günü hediyesi olarak köpek sahiplenmek istiyorum.Golden yada Terrier.

Daha once eşim terrier bakıcılığı yaptı ve cok seviyor.Ve inanılmaz derecede hergün basımın etini yiyor alalım artık diye.

İnternetten cok arastırdım fakan hem cok yuksek fiyat istiyorlar hem istanbul dısında oluyor vs vss

Bu konuda bana yardımcı olacak muritler varsa cok sevinirim.İstanbul icinde heryerden gidip teslim alabilirim.

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam umararım hayvana hevesiniz geçtikten sonra sokağa falan atmazsınız.Zira çok yapan var böyle.

mkyb tarafından 26/Mar/14 12:43 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

o değilde arkadaşlar evde ofiste en kolay beslenen ufak bir köpek almak istiyorum ne önerirsiniz.Çok yanlızım anasını satayım ya.Akşamları alır onu nargileye filan gideriz

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

o değilde arkadaşlar evde ofiste en kolay beslenen ufak bir köpek almak istiyorum ne önerirsiniz.Çok yanlızım anasını satayım ya.Akşamları alır onu nargileye filan gideriz

Pug tavsiye ederim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kovboy287
    kovboy287's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

İstanbulda yaşadığınızı varsayarsak en yakın hayvan barınağına gidin. Orda her cisten hayvan var oradan alabilrsiniz ücretssizdir

Yav he he
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kadikoy sitesine baktımda onlar yaslı köpekler

ben yavru olsun istiyorum ömrü boyunca bizle olsun egitimini falan biz verelim bizle beraber yaşlansın istiyorum.

Lan cok istiyorum be bende artık:)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

hacı,

Metropol faresine benzeyen köpekler var, onlardan alabilirsin..

Motora bindiğin zaman cantana koyup gezdirirsin.

edit; Caps

HoLyCat tarafından 26/Mar/14 13:06 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    pillibebek bunu yazdı

ben yavru olsun istiyorum ömrü boyunca bizle olsun egitimini falan biz verelim bizle beraber yaşlansın istiyorum.

Hocam ingiliz bulldogu mu alsan :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı
    pillibebek bunu yazdı

Hocam ingiliz bulldogu mu alsan :)

hahaha bu böyle yahu.gülerim ben buna hergün:))

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/ilan/hayvanlar-alemi-evcil-hayvanlar-kopek-yavrularimiz-yeni-yuvasini-ariyor-158383795/detay

Beyler bunun cinsi nedir ofiste beslemeye uygunmudur.

Getir götür işlerine bakar mı ? Fotokopi çekip sağa sola paspas atmasını öğretebilirmiyim ?

swordfish tarafından 26/Mar/14 13:05 tarihinde düzenlenmiştir

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
Toplam Hit: 6360 Toplam Mesaj: 56