folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eşim İçin Doğum Günü Hediyesi

Eşim İçin Doğum Günü Hediyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı
    CAgAtAy bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı

o değilde arkadaşlar evde ofiste en kolay beslenen ufak bir köpek almak istiyorum ne önerirsiniz.Çok yanlızım anasını satayım ya.Akşamları alır onu nargileye filan gideriz

Bende yalnızlıktan dolayı muhabbet kuşu aldım hocam :D

Bende var şuan altında 5 tane yavrusu var :)

Maşallah hocam :) Benim ki biraz ürkek alıştırmaya çalışıyorum

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    pillibebek bunu yazdı

Kardeşlerim selamlar

Eşim için bir doğum günü hediyesi olarak köpek sahiplenmek istiyorum.Golden yada Terrier.

Daha once eşim terrier bakıcılığı yaptı ve cok seviyor.Ve inanılmaz derecede hergün basımın etini yiyor alalım artık diye.

İnternetten cok arastırdım fakan hem cok yuksek fiyat istiyorlar hem istanbul dısında oluyor vs vss

Bu konuda bana yardımcı olacak muritler varsa cok sevinirim.İstanbul icinde heryerden gidip teslim alabilirim.

benmde kopeklerim.vardi uretim de yaptim zamaninda .

bir kopek le birlikte yasamak ucuz birsey degil. sen daha kopegi alirken pahali dersen aylik mamasini muayene masraflarini asi masraflarini karsilayamazsin ki.Daha sonra kopek hastalandiginda cok para der birakir kacarsin.ki irk istiyorsun ucuza alacagin kirma cikinca ne yapacaksin sokaga mi atacaksin geri?

barinaklari gez oradan bir can kurtar. herkesin kopek sahibi olmasina izin verilmemeli .alinan kopeklerin sahiplerinin yasal sorumluluklari olmali.

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    pillibebek bunu yazdı

Kardeşlerim selamlar

Eşim için bir doğum günü hediyesi olarak köpek sahiplenmek istiyorum.Golden yada Terrier.

Daha once eşim terrier bakıcılığı yaptı ve cok seviyor.Ve inanılmaz derecede hergün basımın etini yiyor alalım artık diye.

İnternetten cok arastırdım fakan hem cok yuksek fiyat istiyorlar hem istanbul dısında oluyor vs vss

Bu konuda bana yardımcı olacak muritler varsa cok sevinirim.İstanbul icinde heryerden gidip teslim alabilirim.

benmde kopeklerim.vardi uretim de yaptim zamaninda .

bir kopek le birlikte yasamak ucuz birsey degil. sen daha kopegi alirken pahali dersen aylik mamasini muayene masraflarini asi masraflarini karsilayamazsin ki.Daha sonra kopek hastalandiginda cok para der birakir kacarsin.ki irk istiyorsun ucuza alacagin kirma cikinca ne yapacaksin sokaga mi atacaksin geri?

barinaklari gez oradan bir can kurtar. herkesin kopek sahibi olmasina izin verilmemeli .alinan kopeklerin sahiplerinin yasal sorumluluklari olmali.

Bir köpeğin bakımının ne kadara mal olduğunu eşim  çok iyi bilir sen sıkıntı yapma.İki hoppidi yapmak için sahiplenme niyetinde değiliz zaten.Senin 3000 tl verme gücün var diye başkasının aynı güçte olmasını bekleme.Burda nasıl hayvan bakılır tavsiyesi almıyorum.

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arslan25
    Arslan25's avatar
    Erkek

abimde güvenlik olarak çalıştığı fabrikaya arıyodu.Sahibindene bayağı baktık kımı arasak 500 lira 1000 lira ulan madem satıyosun ne dıye ucretsız yazıyosun dıyıp kapıyoruz telefonları:d.İstanbulda bekçilik yapabılecek cinste yavru köpeği sahiplendırmek isteyen varsa bana ulaşsın.fabrikada aç kalmaz açıkta kalmaz.

Asıl Güç Zeka, Sevgi ve Kararlılıktır. Bu Üç Etken İle Yenemeyeceğiniz Kimse Yoktur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

valla swordfish, bende öle ufak bi köpek bulsam sahipleneceğim. yeni taşındığım ev bahçeli. biraz büyük olursa bahçeye, ama linkteki gibi bişi bulursamda evin içinde beslemeyi düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/hayvanlar-alemi-evcil-hayvanlar-kopek-shih-tzu..yavrulari-158633496/detay

benzerini buldum izmirde. yavruları dişi 500 erkek 600 den satıyolar anasını..

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

valla swordfish, bende öle ufak bi köpek bulsam sahipleneceğim. yeni taşındığım ev bahçeli. biraz büyük olursa bahçeye, ama linkteki gibi bişi bulursamda evin içinde beslemeyi düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/hayvanlar-alemi-evcil-hayvanlar-kopek-shih-tzu..yavrulari-158633496/detay

benzerini buldum izmirde. yavruları dişi 500 erkek 600 den satıyolar anasını..

Valla abi ben geçen sizin evin oralardan geçerken cabbar bir köpeğe denk geldim. Cinsi cibiliyeti pek belli değildi ama sağlam hayvandı vesselam. Bazı melez köpeklerin safkanlardan daha sadık olduklarını düşünmüyor değilim. Gel senin bahçeye güzel bir köpek alalım Işıkkent tarafında ki veya Gölet yolu üzerinde ki köpek çiftliğinden. Hem bir canı oralardan kurtarırsın hemde bahçen güvende olur, ayrıca para da vermemiş olursun...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek

hacı eşine alıyosan chowchowdan şaşma !

http://www.harunyahya.org/bilim_haberleri/res/dua_yeniasya12ek04.jpg

http://images2.fanpop.com/image/photos/13900000/Chow-Chow-Puppy-Wallpaper-puppies-13936840-500-400.jpg

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    pillibebek bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı
    pillibebek bunu yazdı
    JuMaN bunu yazdı
    pillibebek bunu yazdı

kadikoy sitesine baktımda onlar yaslı köpekler

ben yavru olsun istiyorum ömrü boyunca bizle olsun egitimini falan biz verelim bizle beraber yaşlansın istiyorum.

Lan cok istiyorum be bende artık:)

Hocam ingiliz bulldogu mu alsan :)

hahaha bu böyle yahu.gülerim ben buna hergün:))

Ban buda çok güzelmiş. Çok pahalıdır yahu ama. Beslemesine harcadığım parayı söylemiyorum. Yemek artığına alıştırıyorum ben. Arasıra ucuza sosis bulursam filan alırım. Öyle ayda yılda bir mama alırım bir kilo damak tadı değişsin diye avuçla arasıra veririm. Aşısı zaten düzenli. Beslemeye harcadığıma acımıyorum da köpeğe alırken para vermeye karşıyım ben. 

Benim dişiye erkek arıyordum. Buldum aradım ücretsiz filan yazıyor. Yeriniz tam olarak nerede almak istiyorum dedim. Ücret talep etti. 

adanadamı?

kac para istiyomus

Adana hocam evet. Fiyat sormadım sonra. Adana da isen erkek terrier bul gel çiftleştirme sonrası bir yavru vereyim :)

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

ben tek bir köpek tanırım oda kangal kurt köpeği

dünya birincisi varken niye çakma köpek alırısnız bilmem.

birde cinsini bilmiyorum eskiden lsessi diye bir dizi vardı

oradaki köpeğe benzeyen bir köpek var burada,   adamın biri gezdirip duruyor kanım kaynayan tek köpektir çok korkarım ilk defa sevesim var bir köpeği

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

ben tek bir köpek tanırım oda kangal kurt köpeği

dünya birincisi varken niye çakma köpek alırısnız bilmem.

birde cinsini bilmiyorum eskiden lsessi diye bir dizi vardı

oradaki köpeğe benzeyen bir köpek var burada,   adamın biri gezdirip duruyor kanım kaynayan tek köpektir çok korkarım ilk defa sevesim var bir köpeği

yav sen bilmediği konularda ne çok konuşan bir insansın ? neye göre niçin bu adama kangalı tavsiye ettin ? kangal şehir köpeği değildir alan köpeğigidir ve adam ufak köpek istiyor

gelmiş dünya birincisi bu köpek diyor bunu al diyor zekaya bak aq

Toplam Hit: 6418 Toplam Mesaj: 56