folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Eski Kız Arkadaşımın Facebook Adresini Ele Geçirmem (Manyaklık Seviyesinde Phishing İçerir)

Eski Kız Arkadaşımın Facebook Adresini Ele Geçirmem (Manyaklık Seviyesinde Phishing İçerir)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Uleyn sonu çok heyecansız bitti. Fotoyu gördüm sigarayı yaktım eeeeee diyorsun.

Sonucu biraz güzel anlatır insan. Hınh :(

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xen
    Xen's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

o resimler silinir mi amk.

işin en lezzetli kısmında işi bırakmışsın. resimleri ve yazıları kağıtlara döküp bir yerde buluşacaktın.

ilgili egolarını tatmin edecek soruları sorduktan sonra ''yalan söylüyorsun'' diye bağırıp o kağıtları maça papazı gibi masaya vuracaktın.

kızın yüz ifadelerine bakıp şekersiz kahveni yudumlayacaktın. aynı polis filminin son sahnesi gibi.

hiçbirşey olmamış gibi kendini toparlayıp sakince kağıtları toparlayıp oradan ayrılacaktın.

merak etme o seni bulacaktı. artık hesap sorma sırası sana gelmiş olacaktı.

dehşet saçmaya hazırlanacaktın. onu eve çağırıp pul koleksiyonunu gösterecektin.

Güldürdün 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xen
    Xen's avatar
    Erkek

Neden bu kadar uğraştın sorusuna cevabım şu olur hata yapmak istemedim, düzgün bir şey ortaya çıkarmak istedim ilerde belki kullanırım umuduyla, fakat fake profil 4 ay sonra kapatıldı bir daha ' da açamadım, fake web sitesi duruyor isteyenlere onuda yollayabilirim, Sonunu neden böyle bitirdim aslında sonu çok uzun fakat ben detaya girmek istemedim çünkü işin moral bozan kısmı sonu.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

hocam kısafilmini çekmek için hikayenin telifini bağışlamanı istiyorum. yazılı onay verirmisin ? 

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Necati
    Necati's avatar
    Erkek

su fake siteyi yolla bi inceleyelim hele

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Bu sıcaklarda serin bir hikaye olmuş

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

bende detayları bekledim önümde sadece sosyal mühendislik durdu  olmadı reis son dk bozdun gerisinide koonuşmaları fotoalrıda isterük :|

Living Death
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

ne buldun onu yaz bari lan. sonuç ne

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Fake login sistemini ve database kaydetme ve yonlendirme sistemini paylasirmisin hocam... İsine yarayan arkadaslar sebeblensn

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

site gönder bakalım bugune yatişirse o kadar uraş ver sonra resim yok profil yok bişey yok yanı öyle bir kuru hikayeyle olmaz

Toplam Hit: 12913 Toplam Mesaj: 87
facebook hesap çalma hikaye