folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Eski Kız Arkadaşımın Facebook Adresini Ele Geçirmem (Manyaklık Seviyesinde Phishing İçerir)

Eski Kız Arkadaşımın Facebook Adresini Ele Geçirmem (Manyaklık Seviyesinde Phishing İçerir)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

eğer csb değilse helal olsn. güzel sosyal mühendislik yapmışsın :)

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

geçmişe yönelik bildirim nasıl yapılıyor ? check in ler falan ? 

h

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    Lotus bunu yazdı

ya ben bir bok anlamadım sen bu kızdan eskiden hoşlanıyordun sonra üniversite için gitti sonra geri geldi sende açılmaya mı karar verdin ne oldu sonra facebook hacklemeye çalıştın da niye yaptın bunu amk hiç bişi anlamadım yani ne olmasını bekliyordun amaç neydi burada, sonra bide kızla çocuğun yatakta fotoğrafını görmüşsün bi şok geçirmişsin bu kısmı daha da anlayamadım neyse açıklayayım normal insanlar olarak arada sevişiriz biz, öğrenci insanlar olarak bu sevişme saatleri genelde gündüz olur saat 11:00 ile 16:00 arası falan-öğrenci adam gece sevişmez- neyse işte muhabbet gündüz olduğu içinde dönüp götünü uyuyamazsın foto falan çekersin vakit geçirmek için o fotolar onlar işte, yani ne bulmayı bekliyordun anlamadım full çiçek böcek fotoğrafları falan mı çıkacaktı seninki bile bile lades

çılgın sevişgen ahmet :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

buna benzer birşeyi bende yapmıştım zamanında o yüzden inanıyorum arkadaşa:))))

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı

ya ben bir bok anlamadım sen bu kızdan eskiden hoşlanıyordun sonra üniversite için gitti sonra geri geldi sende açılmaya mı karar verdin ne oldu sonra facebook hacklemeye çalıştın da niye yaptın bunu amk hiç bişi anlamadım yani ne olmasını bekliyordun amaç neydi burada, sonra bide kızla çocuğun yatakta fotoğrafını görmüşsün bi şok geçirmişsin bu kısmı daha da anlayamadım neyse açıklayayım normal insanlar olarak arada sevişiriz biz, öğrenci insanlar olarak bu sevişme saatleri genelde gündüz olur saat 11:00 ile 16:00 arası falan-öğrenci adam gece sevişmez- neyse işte muhabbet gündüz olduğu içinde dönüp götünü uyuyamazsın foto falan çekersin vakit geçirmek için o fotolar onlar işte, yani ne bulmayı bekliyordun anlamadım full çiçek böcek fotoğrafları falan mı çıkacaktı seninki bile bile lades

çılgın sevişgen ahmet :D

nazar etme nolur çalış senin de olur :D

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    htc
    htc's avatar
    Dişi

merakın b***** çıkaranın büyük hazin sonu.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

şu kurduğun fake sistemi atda bakalım neyin nesiymiş 

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

çok gülmekle beraber gündüzleri gecelere göre daha az seviştiğimi fark ettim. ve bende bu şekilde bir algınında olmadığını anladım. Neden böyle bir ayrım yaptınki ev arkdaşları içinmi? :)

https://t.me/pump_upp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Vay arkadaş doğru yada yalan herkesin kafa şantaj yapıp kıza çakmakta.

Koca koca ERKEK ADAMlarsınız. Bu kafayla giderseniz sonunuz ya ölene kadar sağ elinizi nasır etmek, ya çıldırıp birine tecavüz etmek, yada böyle şeylerle uğraşırken yanlış birine denk gelip ibne olmak yada candan olmak.

Az ADAM olun. Fikrinize sokayım sizin.

biri açıkça şantaj etttiğini vs yazıp konu açsa herkes adamlık dersi verirdi.

bu şekilde olunca herkes içini kusmuş:)

https://t.me/pump_upp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bro
    bro's avatar
    Erkek

Adam Elliot Alderson'ın kayıp kardeşi.

Bu arada geçmişe yönelik durum güncellemesi nasıl yapılıyor? Bildiğin facebook açığıdır bu o zaman.

Toplam Hit: 12815 Toplam Mesaj: 87
facebook hesap çalma hikaye