folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Esrar İçenın Yanındakı Adamda , Dumandan Dolayı Kanında Esrar Cıkarmı ?

Esrar İçenın Yanındakı Adamda , Dumandan Dolayı Kanında Esrar Cıkarmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek
    o arakdasının yanında ne kadar durduğuna bağlı birader. ne içersen iç saç telinden anında çıkar. ister 10 gün ister 10 yıl. bazı şeyler genetiğine işler.

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

Hoca dumanın kana karışan kısmı CO - CO2 dir, CO bildiğin gibi öldürücü, CO2 de birikirse öldürür, neyse konuya gelelim :)

Mantıken; kana karışan bişenin kanda çözünmesi lazım, işte kanda çözünen bu gaz "esrar gazı" değil :) CO ya da CO2..

Sıkma canını yani

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ercag
    ercag's avatar
    Erkek

bokunda bile çıkar =))

şaka bi yana blmem hiç içmedim içen arkadaşımda olmadı =)

Profesyonel Satış Pazarlamacı - Lojistisyen
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

iSTaN_BuLL bunu yazdı:
    -----------------------------
    o arakdasının yanında ne kadar durduğuna bağlı birader. ne içersen iç saç telinden anında çıkar. ister 10 gün ister 10 yıl. bazı şeyler genetiğine işler.

hacı naaptın sen ya adam esrar diyor eroin kokain demiyor  sadece esrar

bide cigara içenlerin yanında durdugunu soluyorlar hacım hıc bı korkun olmasın hıc bır yerde bulamazlar sadece cıger fılmı cekıldgı zaman cıgerlerın dumanlı gosterır tabı oda ıcersen

içmedigine gore hişş bi b  olmaz

Nev-i Şahsına Münhasır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fincan
    Fincan's avatar
    Erkek

Lemuria bunu yazdı:
    Kan'a filan karışmaz meshanede birikir ve ortalama 40 gün içinde idrarle birlikte tamamen atılır..o sadece içen kiş iiçindir senin için geçerli değil bu
    Bak Lemuria demis iste..Idrar testinde cikar uyusturucu hap esrar aldigin...

ULKUMUZ GOKLERDE DALGALANAN SANCAK;BIZ ALLAH"IN ONUNDE EGILIRIZ ANCAK.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek

Bu konuda bilen bilmeyen herkes fikir yürütmesin.Esrar dediğimiz madde (THC) duman ile vücuda giren bir maddedir.Elbetteki bu dumandan etkilenen insan bu maddeyi almış demektir.2-4 arası kan ve İdrarda bu madde çıkar.Saçta çok uzun süre bu maddeyi tespit etmek mümkün.Saç kesilmediği ve uzun olduğu takdirde aylarca sonra bile bu maddeyi tespit etmek mümkündür.Bu konuda daha duyarlı olmaya davet ediyorum.Uyuşturucu madde , patlayıcılar gibi konular açan arkadaşlar.Lütfen biraz daha duyarlı olun.Gençler ve çocukların çok oldugu bir ortamda özentiye sebebiyet vermeyin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek

Ortamın kapalı, açık veya ortamda kaç saat takıldığına göre değişir nasıl sigara dumanı pasif olarak zarar veriyorsa tetrahidrocannabinolde solundukça pasif olarak bayıltır. Ama arkadaşın rahatsız olmasına gerek yok özel olarak bakılmadıkça kan tahlillerinde uyuşturucular çıkmaz öyle her zamanda özel olarak bakılmaz.Örnek olarak ameliatta anestezi için yapılan detaylı kan testinde bile lsd çıkmadı. Ayrıca çok su içerek anca idrar difüzyonu yaptırırsın idrar testinde geçerlidir fakat idrar testlerindede idrar difüzyonu yaptığın belli olur ve teste geçersiz damgası basılır. Yinede kan,idrar,saç testlerinin hiçbirinde çıkmaz yazdıklarından anladığım kadarıyla.

gaipten görüntüler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Esrar ne zaman yasallaşır acaba.bana kalırsa alkol esrardan daha tehlikeli.bence alkol uyuşturucu sınıfına girip yasaklansın.Dumana devam etsin millet.Esrarda yararlı değil en iyisi adaçayı :) bilen bilir adaçaylarını salvialar falan.... :)

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blutarm
    blutarm's avatar
    Erkek
    istanbulman bunu yazdı:

Bu konuda bilen bilmeyen herkes fikir yürütmesin.Esrar dediğimiz madde (THC) duman ile vücuda giren bir maddedir.Elbetteki bu dumandan etkilenen insan bu maddeyi almış demektir.2-4 arası kan ve İdrarda bu madde çıkar.Saçta çok uzun süre bu maddeyi tespit etmek mümkün.Saç kesilmediği ve uzun olduğu takdirde aylarca sonra bile bu maddeyi tespit etmek mümkündür.Bu konuda daha duyarlı olmaya davet ediyorum.Uyuşturucu madde , patlayıcılar gibi konular açan arkadaşlar.Lütfen biraz daha duyarlı olun.Gençler ve çocukların çok oldugu bir ortamda özentiye sebebiyet vermeyin.

19 yorumdan bitanesi doğru =) herkez kafasına göre bişeyler söylüyor.Zaten bizim milletimiz siyaset olunca siyasetci, hasta olunca doktor zıahha :D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BercaU bunu yazdı:

Ben 7 senedir  çiyorum bu mereti ama  ilk defa  böyle bir  soru ile karsılasıyorum ve koptum :d bana  ilk  forum mesajını  yazdıran da  bu oldu :d

Ama sana bi tavsiye o arkadasınla fazla takılma :d

Neyse Selam Gençlik ben geldim :D

Hojam banada ayarlasana beraber tüttürek bende kederdeyim bu aralar :)) kafam duman olsun....

blutarm sende herkes yazmayı öğren :)

siyaset olunca siyasetci, hasta olunca doktor  Ne güzel yorum yeteneği gelişiyor insanların :)

Toplam Hit: 21464 Toplam Mesaj: 37