Ethereum Madenciliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Beyler size bu coin isini ogretecegim bitkapital mitkapital oralarla olmaz bu is.

Altcoin dedigimiz(alternatif coin) piyasa poloniex isimli abd merkezli borsada döner. 

Bu ise merak salan herkes öncelikle poloniexe uye olsun. 

Poloniexte altcoinlerin al sat islemi btc ile yapilir btc yi koinimden vs aldiktan sonra poloniexteki btc adresinize btcyi gondereceksiniz. Daha sona hangi coini almak istiyorsaniz alacaksiniz. Islem zor degil gayet basit bir islemdir. Ripple ethereum litecoin gibi coinleri buradan gayet rahatca alip baska cuzdana cekebilirsiniz.

Takildiginiz yerde pm atin yardimci olurum veya en bastan adim adim anlat biz yapalim derseniz cekinmeden pm atin yardimci olurum her türlü.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

Beyler size bu coin isini ogretecegim bitkapital mitkapital oralarla olmaz bu is.

Altcoin dedigimiz(alternatif coin) piyasa poloniex isimli abd merkezli borsada döner. 

Poloniexte altcoinlerin al sat islemi btc ile yapilir btc yi koinimden vs aldiktan sonra poloniexteki btc adresinize btcyi gondereceksiniz. Daha sona hangi coini almak istiyorsaniz alacaksiniz. Islem zor degil gayet basit bir islemdir. Ripple ethereum litecoin gibi coinleri buradan gayet rahatca alip baska cuzdana cekebilirsiniz.

Takildiginiz yerde pm atin yardimci olurum veya en bastan adim adim anlat biz yapalim derseniz cekinmeden pm atin yardimci olurum her türlü.

Direk nasil yapilir diye konu acarsan herkes icin en faydalisi olur hocam. Cok kisinin soru isareti var ..

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı

Direk nasil yapilir diye konu acarsan herkes icin en faydalisi olur hocam. Cok kisinin soru isareti var ..

Olabilir hocam bos bir zamanımda detayli anlatirim ayri bir konuda

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

210 dolar olmus, 7 dolarken almayan kafami sikeyim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    KuZeTaR bunu yazdı

ben de 8 $ civarında farkettim bu coin i, değerleneceğini de öngörmüştüm ancak bi türlü almasını beceremedim, poloneix felan bilmiyordum.

şimdi şimdi öğrenmeye başladım bakalım ancak şu anda da piyasa durgun, ne olduysa bu geçtiğimiz aylarda oldu hep.

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    KuZeTaR bunu yazdı

şimdi al da birkaç aya 500 dolar seneye 1000 dolar olduğunda aynı cümleyi kurma :D

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    KuZeTaR bunu yazdı

şimdi al da birkaç aya 500 dolar seneye 1000 dolar olduğunda aynı cümleyi kurma :D

uygun kurdan btc bulamıyorum.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    KuZeTaR bunu yazdı

Hocam saygılar:)) 400 dolardan aldım bugün :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    KuZeTaR bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    KuZeTaR bunu yazdı

hayırlı olsun, 300 dolara kadar düşmüş :)

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    KuZeTaR bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    KuZeTaR bunu yazdı

150 dolar hocam yanındayız umudunu kaybetme

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________