Eurovision 2011 Şarkımız " Live İt Up "

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Caliber bunu yazdı:
    -----------------------------
    Yüksek sadakat kim la? :S Ben katılsaydım bari nasıl olsa kimse beni de tanımıyor. :D

grup tanınmış bi grup çok güzel parçaları var ama avrupa arenasında iş yapmaz

zaten aslında bu yarışmayı çok büyütüyoruz eğlencelik birşey manga 2. olurken almanya fark atmıştı ama o parça apaçi müziğinden bile berbattı yani siyaset büyük faktör

ama her zaman favorim rimi rimi ley olmuştu :D

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Benim hoşuma gitti :)

Tabi diğer yarışmacılar hakkında bir fikrim yok, nerelerde oluruz bilemem...

vatandaşa kafam girsin!..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Şarkıda rock'n roll dior gitar solo atmıyor nası bi çelişkidir aq

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

son 2 falan oldu heralde ne eurovisyonu izledim ne şarkısını dinledim. acayip ayar olmaya başladım eurovisyona saçma sapan bişey olmasada olur. varlığı ile yokluğu arasında hiç bi fark yok bence eurovisyonun :S

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

la madem ingilazca söyleyeceksiniz bari bunla katılaydınız amk

http://www.youtube.com/watch?v=Mvf3L4SFVc8

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

1.yiz

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

ben herşeyden önce Yabancı Şarkı ile katılıma karşıyım Allah bildiği gibi yapsın..

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sosyopat
    Sosyopat's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:

Caliber bunu yazdı:
    Yüksek sadakat kim la? :S Ben katılsaydım bari nasıl olsa kimse beni de tanımıyor. :D

grup tanınmış bi grup çok güzel parçaları var ama avrupa arenasında iş yapmaz

zaten aslında bu yarışmayı çok büyütüyoruz eğlencelik birşey manga 2. olurken almanya fark atmıştı ama o parça apaçi müziğinden bile berbattı yani siyaset büyük faktör

ama her zaman favorim rimi rimi ley olmuştu :D

almanyanın parçası mı apaçi müziğiydi ?

Eğer En İyisi Olmak İstiyorsan Sana Saygı Duymalarını Sağla, Saygı Duymalarını İstiyorsan Kimseye Saygı Gösterme, Kimseye Saygı Göstermezsen Saygıyı Sen İcat Ettin Zannederler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

fena değil 6.-7. gibi oluruz.. birde çok abartmayalım bunu sıradan bir organizasyon zaten şarkıdan ziyade herkez sevdiği ülkeye veriyor

@Sosyopat valla sırf o hatunla birinci oldu alamanya mahsum ayaklar sade elbse fln..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

bu şarkıyla hiçbir bk olmaz bune yaaa ruhsuz ruhsuz iş yapıyorlar...

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
Toplam Hit: 9582 Toplam Mesaj: 72