folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Evde Kedi Beslemeye Başlamam Ve Yaşananlar...

Evde Kedi Beslemeye Başlamam Ve Yaşananlar...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

bide köpek al miyavlayacak zaman bulamasınlar...

l enfer c est les autres Sartre ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Vuh hocam aynı Dicovery Investigation'daki ghost lab. programında ki gibi desene ne heyecanlıdır senin için :D

bknz. http://dsc.discovery.com/tv/ghost-lab/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

kedileri sucuk yap :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

onun benzerini ben yaşamıştım duwarda bi yere bakıp pısıp miyawlayıp sonra arkasına bakmadan kaçıodu geliodu yatağa ilk uzak yatıodu sonra gene bi pısma miyawlama sonra bana yapışık yatıodu 

dewdim dewrildim geldim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    Selam, Sorununun ne olduğu bariz açık ve net.Bir gecede çözebilirim, eğer istersen, eğer yapacaksan.Yapyacaksın, neymiş bi bakayım diyeceksen bu yazdığımı görmezden gel ve devam et.Uğraşmam geçerim Ayrıca önce o kedilerden kurtul.Evde hayvan mı beslenirmiş.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi

yanak bunu yazdı:
    -----------------------------

kuruntu yapıyosun hocam rahat ol.Şimdi sana kedilerin gözlerinde perde olmadığını söylesem iyice tırsarsın..

super :)) bu yorumdan sonra cok rahatlamistir eminim.

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek

canlari sikilmis onlarin. ipin ucuna birsey bagla onlarla oyun oyna kesilirler.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    senem35
    senem35's avatar
    Dişi

neonell bunu yazdı:
    Selam, Sorununun ne olduğu bariz açık ve net.Bir gecede çözebilirim, eğer istersen, eğer yapacaksan.Yapyacaksın, neymiş bi bakayım diyeceksen bu yazdığımı görmezden gel ve devam et.Uğraşmam geçerim Ayrıca önce o kedilerden kurtul.Evde hayvan mı beslenirmiş.

Niye beslenmsin,hijyen olarak gereken temizliği sağlayabildiktn sonra ve eğitiminide verdikten sonra neden olmasın . Uzmanlar bile tavsiye ediyor insanların kendini daha mutlu hissettiklerine dair yapılmış araştırmalar bile var.

http://www.facebook.com/pages/Kisisel-Gelisim-ve-Psikoloji/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    senem35 bunu yazdı:

neonell bunu yazdı:

Niye beslenmsin,hijyen olarak gereken temizliği sağlayabildiktn sonra ve eğitiminide verdikten sonra neden olmasın . Uzmanlar bile tavsiye ediyor insanların kendini daha mutlu hissettiklerine dair yapılmış araştırmalar bile var.

sen uzmanları dinle besle o zaman, uzmanlar her şeyi bilir sonuçta di mi uzman ya hani o bakımdan :d yerim uzmanları
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    straighthate
    straighthate's avatar
    Erkek

DeaD_BY bunu yazdı:

yaklaşık bir ay önce 2 adet kedi sahiplendim.biri siyah beyaz biri kara kedi.

hayatım boyunca asla hiçbir psişik olay beni korkutmamıştır.

ancak son 3 gündür hayatım boyunca yaşamadığım kadar korkuyorum ve tarifi çok güç olan şeyler yaşıyorum,görüyorum.

evdeki kediler durmadan derin derin miyavlıyorlar,öncesine kadar hiç miyavlamazlardı.

gözlerimi kapatamıyorum,uyuyamıyorum.

kedilerden kaynaklanan birşey oldugunu düşünmeye başladım.

ve şu an bu konuyu açtıgımda farkettim,kediler duvarda garip garip yerlere dakikalarca gözlerini kaydırmadan bakıyorlar sonra miyavlayıp kaçıyorlar.

hayatımda ters giden hiçbir şey yok,herşey mükemmel gidiyor ancak gece oldugunda hayatımda bu yaşıma kadar tatmadığım şok edici korku dolu anlar yaşıyorum.

tavsiyeleriniz.

hacım benim de aynen iki tane kedim var evde dün yatmadan senin bu konuyu okuyunca dedim demek ki her kedi böyle.benim elemanlar da sanki çimento yemiş gibi daha doğrusu mal gibi duvara bakıyolardı ilk geldiklerinde.hatta daha korkutucu olanı ben mesela hayvanla oyalanırken filan bana bakarken birden kafayı çevirip bi yöne bakıyodu ve öyle kalıyodu 5 dakka adam ister istemez korkuyo amk:D korkma yani yada bende korkmalıyım bilemedim :D

Toplam Hit: 8147 Toplam Mesaj: 67