folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Evden Çıkmadan Ayda 1000 TL Kazanmak

Evden Çıkmadan Ayda 1000 TL Kazanmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    keskinlikursat bunu yazdı

benimde 16 hesap var sistem iyi para getiriyor. Fakat işin gerçegi bir IT uzamanı olarak  birbirimizi düdüklemekten başka bir şey yapmıyoruz :)  hepsi benim hesabım altıma kimseyi almadım  piramit oluşturdum bonuslardan gelen paralar ile yatırdıgım parayı daha erken çıkarmak için piramit yaptım ve çıkardım  şu an günde 110 dolar geliyor bana bunuda çatır çatır veriyorum ama kime :)  sistme üye olmak isteyenler whatsaap grupundan yazıyorlar.  En üstteki kişiler gümrük ve tic bakanlıgına gitmişler biz harddisk kiraliyoruz bulut sistemi yapıyoruz diye  sadece güldüm kahkaka attım aynı zamanda bir network uzmanı olarak 50 gb bir hard diskte 6 adet plantin çalışıyor  normalde  320 Gb * 6  olması lazım  sonuçta kendim  bu işi yapacaklar bir tokat sistemi oldugunu söylüyorum. Ben sonuca bakıyorum para geliyormu geliyor nereye kaar patladıgı yere kadar :) hadi eywallh :P 

Linkedin profili alabilir miyim merak ettim IT Uzmanı nasıl oluyor ( cidden merak ettim ) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

Aklima bir espiri geldi 

Aylik degil degil gunluk olarak evden cikmadan o parayı kazananlar var eskortlar :dd

saatlik kazanıyorlar ne günlüğü :)

Günün hasilati hocam :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

benimde 16 hesap var sistem iyi para getiriyor. Fakat işin gerçegi bir IT uzamanı olarak  birbirimizi düdüklemekten başka bir şey yapmıyoruz :)  hepsi benim hesabım altıma kimseyi almadım  piramit oluşturdum bonuslardan gelen paralar ile yatırdıgım parayı daha erken çıkarmak için piramit yaptım ve çıkardım  şu an günde 110 dolar geliyor bana bunuda çatır çatır veriyorum ama kime :)  sistme üye olmak isteyenler whatsaap grupundan yazıyorlar.  En üstteki kişiler gümrük ve tic bakanlıgına gitmişler biz harddisk kiraliyoruz bulut sistemi yapıyoruz diye  sadece güldüm kahkaka attım aynı zamanda bir network uzmanı olarak 50 gb bir hard diskte 6 adet plantin çalışıyor  normalde  320 Gb * 6  olması lazım  sonuçta kendim  bu işi yapacaklar bir tokat sistemi oldugunu söylüyorum. Ben sonuca bakıyorum para geliyormu geliyor nereye kaar patladıgı yere kadar :) hadi eywallh :P 

Seni bu diksiyon ile it uzmanı ilan edeni s.kesim geliyor. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    HoLyCat bunu yazdı

Seni bu diksiyon ile it uzmanı ilan edeni s.kesim geliyor. 

Yaa bi dursana sen , benim aklımın almadığı Kairos a ilanan IT uzmanı, yani düşünsene çok güzel SM yiyebilir 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Aynı sistemde bende üyeyim. Kimseyi sisteme dahil etme zorunluluğunuz yok. Şu an bana aylık getirisi 1000$ sistemden yatırılan parayı amorti ettim. Ödeme kanıtları mevcuttur. Patlar patlamaz orasını bilmem ama şu an iyi gidiyor. 

Syntax error..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    watervay bunu yazdı

Aynı sistemde bende üyeyim. Kimseyi sisteme dahil etme zorunluluğunuz yok. Şu an bana aylık getirisi 1000$ sistemden yatırılan parayı amorti ettim. Ödeme kanıtları mevcuttur. Patlar patlamaz orasını bilmem ama şu an iyi gidiyor. 

Kanıtları ve elektrik faturasını atar mısın 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Elektrik faturası mevcut değildir.  Yaz ayları olduğu için klima vs. malum ama bunun bilgisayarlarla alakası yok. Sistem içi başka üyelere yolladığım dolarlara karşılık aldığım ödemeler de mevcut. Fakat hesap sahiplerinin bilgileri olduğu için onları koymadım.

watervay tarafından 21/Ağu/16 18:38 tarihinde düzenlenmiştir

Syntax error..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Speedyy
    Speedyy's avatar
    Erkek

Benim pc 3 ekranlı halde 3 ay açık kalıyor 

3 ay sonra kapatıp içini dışını temizleyip birazda sistemi boşaltım 

Çok sıkılırsam formatlayıp tekrar 3 ay açık bırakıyorum ( Elektrik kesintileri hariç ) 

Farz edelim bu kairos olayı cidden birini getirmeden oluyor ve ben 3 ay açık pc'nin olduğu haneye 

Elektrik faturası ödemeyen biri olarak yani elektrik derdini düşünmeyerek kazanabilir miyim ? 

Diye sordum kendime, madem kimseyi getirmeden kazalıyor, Testing ben olayım :) 

Speedyy tarafından 21/Ağu/16 18:45 tarihinde düzenlenmiştir

Bu bir parodidir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Kimseyi getirmeden üye olabiliyorsun fakat işin püf noktası sisteme yatırım yapmak zorunda olman. Örneğin sisteme gold paket ile üye olabilmen için 1577$ yatırman gerekiyor. Hdd nin 180 gb tını bloke ediyor ve orayı kullanıyor. Bu sana günde 10.8$ kazandırıyor. Sistemden tüm paranı amorti etmek içinse 5 ay gibi bir zaman gerekli ve yatırmış olduğun teminat yatırdığın tarihten itibaren 1 sene geçerli. Yani 5 ayda verdiğin para çıkıyor ve kalan 7 ay senin karın oluyor. Şunuda belirtmekte fayda var. Ben burda sistemin reklamını yapmıyorum girin de demiyorum. Sadece konusu açıldığı için bilgi vermek istedim. Ne olacağı belli değil.. 

Syntax error..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

la milletin kafasını bulandırmayın

http://kairosdolandiriciligi.tumblr.com/

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
Toplam Hit: 24049 Toplam Mesaj: 148
para kazanmak evden