folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Evden Çıkmadan Ayda 1000 TL Kazanmak

Evden Çıkmadan Ayda 1000 TL Kazanmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Nedense girmeden önce kairos muhabbetinin geçeceğini sezmiştim. Bugün başlıkta okudum ondan olsa gerek.

Sadece bi imza..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Hocam eyvallah koymuşsunda senin hesabına geçeni koy dedim ben yoksa bende sana burda tbt de bakiye yazarım 1000$ :D 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Hocam diğerleri parça parça iç transferler.. Onları da grup içerisinde bir başka üyelere sattığımdan dolayı şahısların iban no vs. gözükmekte.. O yüzden iç transferleri koymadım.. Senin görmek istediğin gibi totalde 1000$ da koyabilirim ama bunun için 1 ay boyunca hesaplara hiç dokunmadan ay sonu tek transfer yapmam gerekir.. 

Syntax error..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

yüksek ihtimal önceki yorumlarda söyleyeceğim fikir gelmemiştir. gelmişsede afeyleyin :)

Radyoloji Raportörlüğü. bu işi yapan tanıdığım 40 yaşında bir arkadaşım var ayda ortalama 11-14bin rapor yazıyor evde. rapor başına 35 kuruş alıyor. 10bin raporda 3500 tl para eder. 12bin raporda 4200 tl para eder. kadın aylık geliri minimum 4000 tl ve tüm işlerini evden yapıyor. bu arada bende bu işi yapıyorum ama ben ayda 3500 rapor civarı yazıyorum. asgari ücrete. zamanımı ayırıp para kazanmayı gaye edersem bende yapabilirim ama hiç para peşinde koşasım yok şuanda. peki bu iş zor mu? evet zor. ben bu işe sadece on parmak klavye kullandığım için alındım yoksa imkansızdı öğrenmem. tıbbi terimlerle aram sıfırdı ama kulak aşinalığı sabah 8den gece 12ye kadar çalışma derken öğrendim. şuanda günde 4 saat çalışıyorum ve işi bitiyor keyfime bakıyorum. ilk 2 ay günde 15 saat çalışıyorsun çünkü acemisin kelimeleri bilmiyorsun tek tek harf harf kelimeleri yazıp öğrenene kadar uuu.. ama şuanda 15 saatte yaptığım işi bazen 3 saatte yapıyorum. Tomografi ve MR raporlarını yazıyorsunuz anlayacağınız. klavye ile arası çok iyi olan varsa yapabilir bence yardımcı olabilirim. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acan
    acan's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    diplomali-issiz bunu yazdı

yüksek ihtimal önceki yorumlarda söyleyeceğim fikir gelmemiştir. gelmişsede afeyleyin :)

Radyoloji Raportörlüğü. bu işi yapan tanıdığım 40 yaşında bir arkadaşım var ayda ortalama 11-14bin rapor yazıyor evde. rapor başına 35 kuruş alıyor. 10bin raporda 3500 tl para eder. 12bin raporda 4200 tl para eder. kadın aylık geliri minimum 4000 tl ve tüm işlerini evden yapıyor. bu arada bende bu işi yapıyorum ama ben ayda 3500 rapor civarı yazıyorum. asgari ücrete. zamanımı ayırıp para kazanmayı gaye edersem bende yapabilirim ama hiç para peşinde koşasım yok şuanda. peki bu iş zor mu? evet zor. ben bu işe sadece on parmak klavye kullandığım için alındım yoksa imkansızdı öğrenmem. tıbbi terimlerle aram sıfırdı ama kulak aşinalığı sabah 8den gece 12ye kadar çalışma derken öğrendim. şuanda günde 4 saat çalışıyorum ve işi bitiyor keyfime bakıyorum. ilk 2 ay günde 15 saat çalışıyorsun çünkü acemisin kelimeleri bilmiyorsun tek tek harf harf kelimeleri yazıp öğrenene kadar uuu.. ama şuanda 15 saatte yaptığım işi bazen 3 saatte yapıyorum. Tomografi ve MR raporlarını yazıyorsunuz anlayacağınız. klavye ile arası çok iyi olan varsa yapabilir bence yardımcı olabilirim. 

Bir kağıttan bakıp mı geçiriyorsun ?

Eğer öyleyse ocr ile tarayıp, rapor formatına getiren yazılım yazıp iyi para kaldırabiliriz sanki (:

Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım Acanlık yaparım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

şehir önemlimi ? ödemeyi ne zamandan ne zamana alıyoruz ?günlük yada aylık yetiştirilmesi gereken sayı kaç yap yapabilirsen mi ?

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    watervay bunu yazdı

Hocam diğerleri parça parça iç transferler.. Onları da grup içerisinde bir başka üyelere sattığımdan dolayı şahısların iban no vs. gözükmekte.. O yüzden iç transferleri koymadım.. Senin görmek istediğin gibi totalde 1000$ da koyabilirim ama bunun için 1 ay boyunca hesaplara hiç dokunmadan ay sonu tek transfer yapmam gerekir.. 

iban ı blurla öyle ver hocam zor birşey değil sonuçta 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    furkiak bunu yazdı

şehir önemlimi ? ödemeyi ne zamandan ne zamana alıyoruz ?günlük yada aylık yetiştirilmesi gereken sayı kaç yap yapabilirsen mi ?

10 parmak klavyenin allahı var bu işi yaparım :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

acan, furkiak ve 0x656e isimli mürdiler merhaba,

dostlar mrb. yaklaşık olarak 10 kişi bana pm attığından ve birkaç arkadaşta konuda yorum yaptığından hepinize aynı mesajı gönderiyorum afeyleyin. sorulan tüm sorulara genel olarak cevap vereceğim. 

1- iş tamamen evde oluyor şehir semt ülke farketmez.

2- her ayın başında geçmiş ayda hakettiğin parayı 20 gün sonra yani ayın 20.sinde alıyorsunuz.

3- radyoloji uzmanı olan doktorlar size ses kaydı gönderiyor bu ses kaydında örnek; adı soyadı Hakan taşıyan balıkesir devlet hastanesi. beyin ve boyun çekmiş beyin raporuna normal yazın boyun raporuna ise C1, C2 ve C3 seviyelerinde bulging mevcuttur. der. örnek verdim tabi kimi hastalar normaldir kimisi bir çok tıbbi terim içeren ve ilk başlarda anlamakta çok sıkıntı çekeceğiniz kelimeler kullanmaktadır. birde bugüne kadar yavaş konuşan net konuşan doktor görmedim ben hepsi sanki kasten yapıyor gibi çok hızlı okur, agresiftirler, harfleri yutarlar anlamakta sıkıntı çekersin. ama ilk 4 aydan sonra hiç sıkıntı yaşamadan işe çok rahat alışırsınız onu söylim yani.  ayda 10.000 rapor yazarak 3500 tl net para kazanırsın açık ve net söylim yani. 

4- çalışma saatleri konusuna gelecek olursak şirketlerin bünyelerinde acil nöbetçisi ve rutin rapor olmak diye iki farklı çalışan raportörler vardır. rutin raporları yazma konusunda rahatsın istiyorsan gündüz başka bir işte çalış akşam gel sabaha kadar raporlarını yaz. ama mesela bugün sana gelen raporları en geç 24 saat içinde raporlandırmalısın. acil nöbetçisi ise akşam 18:00'den sabah 08:00'e kadardır çalışma saatleri. hergün farklı bir doktor gelir ve o saatlerde çekilen hastahanelere gelen acil hastalarının raporlarını yazarsınız. gecede 250-300 hasta geliyor mesela. bu da gecede temiz 100 tl para demektir. istersen haftada 3-4-5 gece nöbetçi olursunuz. başka bir işiniz yoksa ve çok önemli para sıkıntınız yoksa 3 gece çalışıp 1 gece tatil yapmanız güzel olur mesela.. 

şimdilik benden bu kadar ben kesin bu işi yaparım diyen arkadaşlar olursa onlara deneme amaçlı birkaç doktorun ses kaydını gönderirim anlayabileceklerine inanıyoralrsa yardımcı olurum ilk cevap veren 2 kişiye falan. sonrasında daha fazla kişiye de yardımcı olmak isterim ilk iki kişi yapamam vazgeçtim derse :) ben bu işi 1,5 ayda öğrendim çünkü radyoloji uzmanıyla hiç ses dosyalarıyla çalışmadım direkt yüzyüze ve uygulamalı olarak hatalarımı görüyordu uyarıyordu öyle rahat öğrendim ama yinede zor oldu ilk 25 gün falan sabah 8den gece 1e kadar çalıştığımı hatırlıyorum zor bir iş öğrenmesi ama sonradan çok basitleşiyor.... vs vs vs :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

acan, furkiak ve 0x656e isimli mürdiler merhaba,

dostlar mrb. yaklaşık olarak 10 kişi bana pm attığından ve birkaç arkadaşta konuda yorum yaptığından hepinize aynı mesajı gönderiyorum afeyleyin. sorulan tüm sorulara genel olarak cevap vereceğim. 

1- iş tamamen evde oluyor şehir semt ülke farketmez.

2- her ayın başında geçmiş ayda hakettiğin parayı 20 gün sonra yani ayın 20.sinde alıyorsunuz.

3- radyoloji uzmanı olan doktorlar size ses kaydı gönderiyor bu ses kaydında örnek; adı soyadı Hakan taşıyan balıkesir devlet hastanesi. beyin ve boyun çekmiş beyin raporuna normal yazın boyun raporuna ise C1, C2 ve C3 seviyelerinde bulging mevcuttur. der. örnek verdim tabi kimi hastalar normaldir kimisi bir çok tıbbi terim içeren ve ilk başlarda anlamakta çok sıkıntı çekeceğiniz kelimeler kullanmaktadır. birde bugüne kadar yavaş konuşan net konuşan doktor görmedim ben hepsi sanki kasten yapıyor gibi çok hızlı okur, agresiftirler, harfleri yutarlar anlamakta sıkıntı çekersin. ama ilk 4 aydan sonra hiç sıkıntı yaşamadan işe çok rahat alışırsınız onu söylim yani.  ayda 10.000 rapor yazarak 3500 tl net para kazanırsın açık ve net söylim yani. 

4- çalışma saatleri konusuna gelecek olursak şirketlerin bünyelerinde acil nöbetçisi ve rutin rapor olmak diye iki farklı çalışan raportörler vardır. rutin raporları yazma konusunda rahatsın istiyorsan gündüz başka bir işte çalış akşam gel sabaha kadar raporlarını yaz. ama mesela bugün sana gelen raporları en geç 24 saat içinde raporlandırmalısın. acil nöbetçisi ise akşam 18:00'den sabah 08:00'e kadardır çalışma saatleri. hergün farklı bir doktor gelir ve o saatlerde çekilen hastahanelere gelen acil hastalarının raporlarını yazarsınız. gecede 250-300 hasta geliyor mesela. bu da gecede temiz 100 tl para demektir. istersen haftada 3-4-5 gece nöbetçi olursunuz. başka bir işiniz yoksa ve çok önemli para sıkıntınız yoksa 3 gece çalışıp 1 gece tatil yapmanız güzel olur mesela.. 

şimdilik benden bu kadar ben kesin bu işi yaparım diyen arkadaşlar olursa onlara deneme amaçlı birkaç doktorun ses kaydını gönderirim anlayabileceklerine inanıyoralrsa yardımcı olurum ilk cevap veren 2 kişiye falan. sonrasında daha fazla kişiye de yardımcı olmak isterim ilk iki kişi yapamam vazgeçtim derse :) ben bu işi 1,5 ayda öğrendim çünkü radyoloji uzmanıyla hiç ses dosyalarıyla çalışmadım direkt yüzyüze ve uygulamalı olarak hatalarımı görüyordu uyarıyordu öyle rahat öğrendim ama yinede zor oldu ilk 25 gün falan sabah 8den gece 1e kadar çalıştığımı hatırlıyorum zor bir iş öğrenmesi ama sonradan çok basitleşiyor.... vs vs vs :)

bana bi ses kaydı atabilirmisin hocam deneyelim.

“Fortes Fortuna Adiuvat”
Toplam Hit: 24052 Toplam Mesaj: 148
para kazanmak evden