folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Evden Çıkmadan Ayda 1000 TL Kazanmak

Evden Çıkmadan Ayda 1000 TL Kazanmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    JOE bunu yazdı

Ya şimdi aklıma bişey geldi. O kadar mobil uygulama kullanıyoruz bu mobil uygulamalarda reklamlara filan maruz kalıyoruz ama reklamı izleyen/gören olarak bundan para kazanamıyoruz. Parrayı kazanan şirket biz marabalar sadece izliyor.

Bu mantık üzerine kurulu bir program yapılsa nasıl olur sizce?

Vardı öyle bişey, günde 3-4 tane reklam düşüyordu. Onları izliyordun, bi ara yaptıydım 7 dolar mı ne kasmıştım 5 ayda :D

Mesela bu insanların çok kullandığı mobil programlardan birinde olsa? Haberleşme, Sosyal medaya filan... İyi olurdu aslında.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

benim merak ettiğim günde 10 saat açık bırakın diyorlar arkadaş ben 30 dk kapatıp 30 dk bilgisayarı açsam sen diskimde tuttuğun veriyi benim keyfime göre erişimin olucak tak alırken kapatabilirim yani disk kullanma konusunda sıkıntı var tam çalışma mantığı nedir öğrenmek lazım açıkcası + birde siteleri wp tema gibi duruyor o bakımdan hiç güvenilir gelmedi ödeme kanıtı gönderebilirim diyen arkadaşlardan rica ediyorum gerekirse konu gizlensin ordan gösterebilirsiniz

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bu siteme inanmayanlar 125 dolarlık paketle üye olup 14 gün süreyle deneyebilirler. Dvam etmek isterlerse paket yükseltip devam edilebilir veya iptal edebiliyorlar 125 dolarınız en fazla bir ay içersinde gönderdiğiniz hesaba geri geliyor. Başka bir konuda alacağınız pakete göre HDD nizde en az 15 GB en fazla 320 GB yer kayboluyor dıoluymuş gibi görünüyor . Bunuda gizlenmiş klasörlerden görebiliyorsunuz.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    Palulu bunu yazdı

Arkadaşlar bu siteme inanmayanlar 125 dolarlık paketle üye olup 14 gün süreyle deneyebilirler. Dvam etmek isterlerse paket yükseltip devam edilebilir veya iptal edebiliyorlar 125 dolarınız en fazla bir ay içersinde gönderdiğiniz hesaba geri geliyor. Başka bir konuda alacağınız pakete göre HDD nizde en az 15 GB en fazla 320 GB yer kayboluyor dıoluymuş gibi görünüyor . Bunuda gizlenmiş klasörlerden görebiliyorsunuz.

ödeme kanıtı koyabilirmisin hocam 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek
    Palulu bunu yazdı

http://4.bp.blogspot.com/-pRb4yQRmDMo/URKEC50UVKI/AAAAAAAABSw/L8F5nRlb4x0/s1600/picsor.jpg

Ödeme kanıtı görelim hocam..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Konuyu duymuştum bende takip ediyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Abilerim kardeşlerim yapmayın etmeyin. Öyleyse eve 10 tane 159 liraya r10'da yada donanımda satılan pc'den alıyım hemen. Kurayım bunu aylık 10 15000 temiz. Peki ödediğim kayıt ücreti gelene kadar bu sistemin uçmayacağını kim garanti ediyor bana? Varsa öyle birşey taahütlü yasalara uygun senet imzalayalım sırf bu iş için ev dahi tutarım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek

Kairosla ilgili soru ve cevapları

1) Şirket neden bizden para alıyor
    * Çünkü sirket bize güvenerek anlaşma imzalıyor ve bizim bilgisayarımızı açık tutacağımızdan emin olmak istiyor. Zaten bilgisayarımızı açık tutarak kazandigimiz paranın % 40 ı teminat bedeli % 60 i da kira bedelidir teminat bedelini 365 ile carparsak yatırdığımız paranın geldiğini göreceğiz para almasının 2. Bir nedenide bu ise sermayesiz girilecek olsa dunyada 130 bin kişi değil 130 milyon kişi bu işi yapardı ve şirketin ödeyeceği kira bedeli düşer aldığımız para bizi tatmin etmezdi.Ayrıca aldğımız pakete göre kairos teknolojinin kairos mail,kairos disc ve kairos surf ürünlerini kullanıyoruz.
    2) Bu sirket Türkiye'de neden vergi ödemiyor ?
    * Türkiyede ofisi olmayan yer işgal etmeyen şirketlerden türkiye vergi almayacaktır. Bu yasalarda var örnek google facebook youtube twitter gibi
    3) Bizden neden gelir vergisi almıyor ?
    * Gelir vergisi kanunun 23.maddesinin 14.bendinde türkiyede iş merkezi bulunmayan şirketlerden döviz olarak kazanılan paranın gelir vergisinden istisna edileceği hüküm altına alınmıştır yani biz bu vergiden muafız
    4) Şirket neden bize para ödemek yerine kendi bünyesinde bu işi yapmıyor daha ucuza mal olurdu ?
    * Şirket bizlerin bilgisayarlarını kullanarak bina bilgisayar Elektirik internet personel masraflarını sıfıra indirmiş ve kendi bünyesinde yapsa çok ciddi bi guvenlik zafiyeti oluşurdu bi hacker binanın guvenlik sistemini aştığı anda bilgileri hackleyebilirdi ama böyle olunca bilgilerin hacklenmesi için dünya üzerindeki internete bağlı 20 milyar bilgisayarı aynı anda dondurup bunlardan hangi 130 bini kairosla çalışıyor onu bulup içindeki bilgileri alıp hangi kod anahtarı hangi datanin onu bulup şifreyi çözmesi gerekirdi ve bini saniyeler içinde yapmalı çünkü şifreler saniye bazlı değişiyor böylelikle kırılması imkansız bi veri guvenlik ağı kurmuş örneğin google günde 1 milyon siber saldırı alıyor ama bizim google'a giremediğimiz hiç olmuyor neden çünkü dünyanın her yerinde serverları var google'ın milyar dolarlar harcayarak kurduğu sistemi kairos çok daha ucuza kurmuş oldu
    5) Bilgisayarimda ya suç unsuru bir şey saklarsa benim sorumluluğum olur mu bir de benim kişisel bilgilerime ulaşırsa ne yaparım ?
    * Şirket sözleşmesinde kairosun kullandığı alandan kairos sorumludur diye belirtmis ve sözleşmede kişisel mahremiyete saygı göstereceğine dair de madde var
    6) Neden bizden kimlik istiyor ?
    * istemezse sıkıntı zaten sirket gerçek kişilerle çalıştığını kanıtlamak için kimlik istiyor ingiltere de şirketi denetlemeye geldiğinde ben gerçek kişilerle çalışıyorum diyebilmek için bizden kimlik istiyor
    7) Neden 14 günlük karantina oluyor ?
    * İse giren kişilerin 14 gün cayma hakları var ve ticaret yasalarına göre 14 günlük karantinayi koymak zorunda
    8) Şirket çalıştığı şirketleri neden açıklamıyor ?
    * Çünkü bu bilgiler resmi olarak ticari sır olarak tutulmaktadır. Ve ayrıca uluslararası standart ISO 27001/2 göre bu bilgiler gizlidir ve bu bilgilerin sahibinin izni olmadan dağıtılamaz.Çalıştığı şirketler isimlerinin açıklanması istemiyor
    9) Peki nissanı dunlopu dagrsol u neden açıkladılar o zaman ?
    * le mans yarışlarında nissan motorun sponsoru nissan ve dunlopu burdan biliyoruz dagrsolu da dagrsolun kurucusu kairosun eski kurucularından ordan biliyoruz
    10) Şirket yasal mı güvenilir mi ?
    adresinden şirketin yasallığına dair bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sayfada inceleyeceğiniz üzere şirket Londra merkezli ve Companies House ticaret odasına kayıtlı bir private LTD şirketidir.Şirket ingiltere londra merkezli bir sirket ve companies hause bizim ticaret odası gibi orada kaydı vardır.
    11) Şirketin finansman gücü nedir ?
    Şirket ilk yılında 170 milyon $ ciro yapmış ve bunun 20 milyon $ i şirketin net kari le mans yarışlarında sponsor olmasida kazancının bi ispatıdır
    12) Bu iş helal mi % 150 kar haram olmasın ?
    Islam hukukunda kar haddi bildirilmemistir karşılıklı rıza esas kılınmıştır 10 liraya aldığım bi ürünü 100 liraya satabilirim tabiki karşıdakinin buna rızası olursa ürünü olduğu gibi anlatirsam. Ee kairos ta bize ödediği paraya razı bizde kairostan aldığımız paraya razıyız bi sorun yok ev alıp kiraya vermekle bilgisayarını kiraya vermek arasında bi fark yok sadece sermeye farkı var sen 1700 tl kazanmak için 300 bin tl lik bi ev almalisin kairostan 1700 tl kazanmak için 8000 tl lik paket almalisin de kar haddinide açıkladık
    13) Bu işten madur olan kimse varmı ?
    * Dünyadaki 130 000 üyeden tek bir maduru olmayan bir şirkettir kairos teknoloji
    15) Turkiye 'deki büyüme hızı nedir ?
    * %150 bunu alexa da doğruluyor alexa bağımsız bi istatistik şirketidir
    16) Peki avrupa'da neden Turkiye'deki gibi hızlı büyümüyor ?
    * Çünkü türkiyede dolar değerli ısviçre de bi emekli maaşı 3000 euro 19 dolar adamın kahvede çay parası türkiyede asgari ücret 1300 tl günlük 19 dolar ayda 1700 tl yaparki buda bi evin tüm masraflarını karşılayabilecek bi para
    17) Türkiyede neden ofisi yok ?
    * ofis açmasına gerek yok internet olan her yer şirketin ofisi zaten türkiye yasalarında bunu gerektiren bir şey de yok zaten neden ofis acsinki kairos bir teknoloji şirketidir her hangi bir ürün stoğu yapmayacak mesala iş adamı gözüyle baktığınız zaman yeni bir pazara girdiğiniz zaman oraya ofis açmazsınız oradaki potansiyeli görene kadar örneğin amway 1990 yılında Türkiye pazarına girdi 1994 yılında ofis açtı
    18) kairos titan sadet zinciri midir. ?
    * titan sadet zinciri paradan para kazanmadir paranı koy biz senin paranı işletelim sana kar verelimdir kairosta paradan para kazanma yoktur biz yaptığımız hizmetin karşılığını alıyoruz bilgisayarımızı açtığımız için para alıyoruz bilgisayarımızı açmadan para alamıyoruz. titan saadet zincirinde baştakiler parayı alırken alttakiler hep zarar ettiler kairosta ise tek bir zarar eden yok
    19) Türkiye'de bu işin yasal olduğunu nerden anlayacagiz ?
    * Türkiye network kanunları derki para kazanmak üye yapmaya bağlı olmamalı üye yapmaya bağlı olanlar yasal değildir kairosta üye yapmadan da para kazanabiliyoruz...

Palulu tarafından 27/May/16 20:01 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

hocam ödeme kanıtı ?

not:

2. Bir nedenide bu ise sermayesiz girilecek olsa dunyada 130 bin kişi değil 130 milyon kişi bu işi yapardı ve şirketin ödeyeceği kira bedeli düşer aldığımız para bizi tatmin etmezdi.

bu nasıl bir şirket yazısı ya :D 

furkiak tarafından 27/May/16 20:06 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Abilerim kardeşlerim yapmayın etmeyin. Öyleyse eve 10 tane 159 liraya r10'da yada donanımda satılan pc'den alıyım hemen. Kurayım bunu aylık 10 15000 temiz. Peki ödediğim kayıt ücreti gelene kadar bu sistemin uçmayacağını kim garanti ediyor bana? Varsa öyle birşey taahütlü yasalara uygun senet imzalayalım sırf bu iş için ev dahi tutarım.

bildiğim bazı kişiler var 12 pc ile bu işi yapıyor 65000 TL ye arabasını satıp bu işe yatıranı biliyorum 

ama bu işin garantisini kimse veremez her tür ticarette olduğu gibi bununda riskleri var tabiki hiç kimse bu işin garanti olduğunu idaa edemez bakarsın yarın patladı bir bakarsın 5 yıl gitti benim şu anda 3 tane 597 dolarlık paketten üyeliğim var 2 si yeni biri 6 aylık oldu.

Birde üye olanlara ait whatsapp gurubu var genellikle dolarlar burdan alınıp satılıyor masrafsız olduğu için banka transferlerini pek kullanan olmuyor masraf ücretini bayağı yüksek kesiyorlar başka bir para aktarma olayıda epaymens kartı var oraya kayıt olup epayments kart siparişi verip gelen kartla bankamatiklerden hesabındaki para çekebiliyorsun başka sorusu olan vars yardımcı olabilirim. ödeme kanıtınıda buraya atıcam.

Toplam Hit: 15086 Toplam Mesaj: 148
para kazanmak evden