folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eve Adımımı Atınca Sıkıntı Basıyor

Eve Adımımı Atınca Sıkıntı Basıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

JaiLStyLe bunu yazdı:
    -----------------------------

irwa bunu yazdı:

JaiLStyLe bunu yazdı:

hacı saçma veya hurafe gelecek ama büyü(efendimiz zamanından kalmadır ) falan olabilir :|

benimde aklıma geldi ama büyüden de etkili bişi insanın kendi psikolojisidir ewe karşı farkında olmadan bilinçaltında yarattığın bi olumsuzluk wardır mesela ewde duramıorum çok kötü oluorum..gibi buda şuanda seni etkiliyordur 

abla elbet psikolojik açısıda var .. ama evimin duvarında üstüne boya atılmasına rağmen parlayan domuz yağı .. yolluğun altından çıkan  hayvan pisliği toprak kurşun karışımı şeyden sonra ne yaşasam büyüye bağlıyorum .. :|

büyü denilen illete en çok sinir bozanlardan biride benmdir benim anne babamın ayrılışında büyü faktörü wardı we o büyüyü yaptıran bu işe doğa üstü yaratıkları karıştırdığı için benide bi süre uraştırmışlardı ama herşeyi büyüye bağlamamak lazım

insan büyüden daha güçlüdür 

dewdim dewrildim geldim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Su siteleri istersen biraz Arastır Tedbir icin http://www.gizlimabet.com www.lahuti.com

itsin oglum sen adam degilsin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paradox21
    Paradox21's avatar
    Erkek

manitandan yeni ayrıldıysan ve evinde bişeyler paylaştıysan veya onu hatırlatcak bişey warsa eve girmek istemessin muhtemelen altta yatan bişeyler wardır

Bknz:Paradox21

SiYaH SaÇ aK DeFtErLe GeLdİN aK SaÇ SiYaH DeFteRLe gİDiosun........
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek

Bilinmeyen bunu yazdı:

Olur hocam yapın öyle, ben de öyle oluyorum..

derken ??

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

KarasuZanu bunu yazdı:

evde yalnız durmaktan alıştım sanırım artık pc ben ve uyku hapı niyetine Sistem yayınlarının uzmanlar için C++ kitabı. al eline 2 dk uyumazsan neyim ev artık taptatlı gelmeye başladı. yapıcak bir şey bul el işi olur vs vs pc de bir zımbırtı olur. ne biliyim psp al sıkıldığında uzan yatağa aç oyna ne manitasızlık gelir aklına ne dert.

harfi harfine katılıyorum. uğraş / amaç bulunmalı. boş boş durulmamalı evin icinde.

ya en kötü alırsın 3-5 mizah dergisi, atarsın bi köşeye. hiçbişi yapmak istemiyosan alır onları okursun.

ben öle yapıyorum. uykusuz'un ciltleri var :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

JaiLStyLe bunu yazdı:

hacı saçma veya hurafe gelecek ama büyü(efendimiz zamanından kalmadır ) falan olabilir :|

hurafe değil. aynı durumlar benim hanımdada çıktı. hocaya gitmiş. (bilirsin hanımlar meraklıdır.) hoca büyü var sen gene iyi duruyon demiş. muska yazmış. muskayı takmaya başlayalı beri okadar sıkıntısı kalmadı.

olabilitesi var yani.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

Yanlız yaşıyorsan normaldir. Arada bir eşyaların yerlerini değiştir, havalandır arada evi, arkadaş falan çağır evine. Gitme hocaya falan kafanı bulandırmasın tedirgin olma boş yere.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasVa
    kasVa's avatar
    Erkek

sorunum var diye konu açanların neredeyse tamamı benimle yaşıt ( 19 yaş ) bu yaşlarda normal diyo uzmanlar her bok için zamana bırakmak lazım

rapid premium alacak para çalana hırsız deniyor ama rapid premüumun kendisini çalana hırsız denmiyor.neden ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

kasVa bunu yazdı:

sorunum var diye konu açanların neredeyse tamamı benimle yaşıt ( 19 yaş ) bu yaşlarda normal diyo uzmanlar her bok için zamana bırakmak lazım

yes. ergenlik belli bi yaşa kadar devam ediyor. hala karakterler oturma aşamasında. o yüzden bu sıkıntılar...

ha kimisi belki rahat gecirir kimisi cok bunalır o ayrı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeknikA
    TeknikA's avatar
    Erkek

Hocam kaldığın yer eminim temizdir fakat sen gene bir temizle.. Sonra bir kaç eşyanın yerini değiştir. Sonra Bir saksıda çiçek yetiştir. Ondan sonra bir sorun kalacağını sanmıyrum. Tabi bu alışkanlıklarını edindikten sonra devam ettir. İş yapmak seni sıkıntıdan kurtaracaktır. Çünki sıkıntı nedeni işin olmaması. Bir ikincisi eve seni bağlayan güzel bir çiçeğin olucak.

Toplam Hit: 9880 Toplam Mesaj: 56