folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Evet Arkadaslar Msn Hack % 100 Programı Yok Diyenler Bakın

Evet Arkadaslar Msn Hack % 100 Programı Yok Diyenler Bakın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExCTaZiii
    ExCTaZiii's avatar
    Erkek

Evet Arkadaşlar bende bu zamana kadar msn hack programının olmadıgını sanıyordum ama var mıs daha yeni buldum biraz daha araştırma yaptıktan sonra size msn hack programını sunacagım şimdilik sadece kanıt olsun diye

MSN%20Messenger%20Hack%201.0.2%20%282%29

bu sadece programlardan birisi bu programları Fbı Sitesinden Buldum Ardakaşlar Az kaldı... Bu Konunun Üstüne DüşeceGim Msn Hack Yok DiyenLer Tabiii Bir Zaman Bende Diyordum Ama VaRmıs Az Kaldı Arkadaşlar BeKLeYiN..... Arkadaşlar Programı Buldum Arkadaşın Birinde vArmıss ondan almaya calışacam parayla satacak bana eger calışırsa dagıtırım kesin arkadaşlar dua edin bu msn illetinden kurtacam sizi

((¯`»¦«´¯)) CeHeNNeMdEn CıKAn cILgIN TÜrk ExCTaZiii((¯`»¦«´¯))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExCTaZiii
    ExCTaZiii's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar Son Aldıgım Bilgiye Göre Bu Programı Ruslar Yapmıs size sunacagım Msn Hack Diye bir program var bunu böyle bilsin ler bende diyordum msn hack program yok bazı yollar var diye ama yanılıyormusum anlıyacagınız arkadaşlar böyle programları yapan yapıyor ruslar yapmıs nede olsa adamların okullarında hack dersleri alıyorlar ipneler onlar yapmasında bizmi yapak dai neyse arkadaşlar en yakın zamanda Bombayı patlatacagız AZ kaldı Dua Edin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExCTaZiii
    ExCTaZiii's avatar
    Erkek

ARkadaşlar Son buldugum Program Bizde Yalan Yok Ben Size Kanıtlarıyla sunuyorum işTe Bakın

http://rapidshare.de/files/4785286/Msn_messenger_hack21.jpg.html

link size resimi görün

Umarım Sitenin Adminleride ilgilenir Bu Konuda Rusların Kullandıgı Yeter AZda Biz Kullanalımm:D

BomBalar Patlayacak

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BY-PCkopat
    BY-PCkopat's avatar
    Erkek

Hoaj Bunlar bi Kanıt Göstermez BEnde 2 Dk Delphiyle

brutush deneme yanılma yöntemyle msn hack programı yaziyim.Bunlara İnanma ..

Demirden Korksak Kemer Takmazdık.. :))) www.askerialan.net
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    bencede biraz zor bu olay ...msn hackleme imkansız gibi bişey hele programı oldugunu ilk defa duydum. linki verde bizde bi bakalım çalışıyo mu? ama yine dediğim gibi imkansız.....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Otistiq
    Otistiq's avatar
    Erkek

s**k//m rusları ne bu yaws ruslar dendimi HAckin PEDERi aklımıza gelior.. iyi olmak için çaba sarf etmiyorsak bu onların iyi olduğunu göstermez. Kanıt deil ispat lazım.

Hotmail okadar dandik bi sistem deil bence kolay kolayda pass kırmak basitleşmez. AMA gün gelir biri güzel bi açığıını yakalarsa ozman eywallah.

Hayallerim ve Kendim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vampire
    vampire's avatar
    Erkek
    CaliphKhan bunu yazdı:

bencede biraz zor bu olay ...msn hackleme imkansız gibi bişey hele programı oldugunu ilk defa duydum. linki verde bizde bi bakalım çalışıyo mu? ama yine dediğim gibi imkansız.....

program var ama herkese verilmediğinden siz yok sanıyorsunuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DooM
    DooM's avatar
    Erkek
    vampire bunu yazdı:

CaliphKhan bunu yazdı:

Vampire ye katılıyorum öle bi proğram var ama bverilmiyor..Herkeste yok yani..herkeste olsa kimsenin msn kalmaz zaten :D Hatta dosya boyutuda 6Mb..Neyse bu kadar bilgi yeter.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    vampire bunu yazdı:

CaliphKhan bunu yazdı:

bu olabilir :))) nolcak a.q. bize verseler yicezmi programı kardes kardes kullanırdık mesela :D:D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiKo
    FiKo's avatar
    Erkek
    Doqdumdan Beri Msn hack programına inanmısımdır cunku para ile satıldıqını biliyorum :D:)

Sana BoyLesi Yasaktı!...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iceberg
    iceberg's avatar
    Erkek
    Bu programı görmüştüm ben.Astalavista'dan indirmiştim. Fake msn yedirip bağlanıyosun bununla....Bi çeşit client yani.

Akıl verme para ver a.q.
Toplam Hit: 40275 Toplam Mesaj: 66