folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Sayfama 800 Euro Veriyorlar

Facebook Sayfama 800 Euro Veriyorlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

manhyak bunu yazdı:
    -----------------------------

r10 da 1 milyon üyeli sayfaya reklamları 15 20 tl ye satıyolar. Site açmadan kazanılmaz o şekilde para b site yapmak lazım

dostum reklam dediğin öyle sayfanın yarısını kaplayan eşşek kadar bannerlar değil. adam sana 10 15 lira atıyo sadece bir defa verdiği linki paylaşıyorsun bu kadar. ya da şöyle bi yol var. mesela paylaşımda bulunuyormusun bilmiyorum ama video resim şunu bunu kendi hostuna atarsın ya da link.tl gibi yerlerden para kazanırsın. 10 10 birikir birden 800 yuro kazanmazsın uğraşman lazım :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

ya şimdi böyle diyince benimde ağzım sulandı ya :D k.bakma senin bölümü istila ediyorum ama bende bi saha araştırması yapıyım dedim :) 

Bendede 52k lık bi facebook page var zamanında kurmuştum öyle :D hiç bir çaba sarf etmeden 52k ya ulaşmış ama benimkide ingilizce sizde r10 da buna reklam veren çıkar mı ve ederi ne kadardır ki sayfanın :)

sayfanın linki https://www.facebook.com/pages/Tamiya/22505145202 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Aman hocam verme o paraya sakın . 

Bunun yerine r10 da konu açıp tanesi 20 liradan bile 100 tane reklam alsan 

süper para vurursun . 

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

bak sana ticari bir akıl vereyim :) 500k sayfan var ve satmayı aklından çıkar. oyunlarla aram yok ama bu oyunların premiumu oyun kartı falan oluyor. nerden temin edebileceğini araştır. üç beş banka hesabı aç. wordpress ile basit bir site yap sattıgın premium oyun ve kartları . canlı destek koy olark ve ya zopim gibi servislerle

bir aya çıkarırsın o parayı ikinci ay da fikir babasına bir güzellik yaparsın sonra ki aylarda şöyle birşey alman gerekecek http://mikiurl.com/r/n31qpa  :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

joe_black bunu yazdı:

manhyak bunu yazdı:

r10 da 1 milyon üyeli sayfaya reklamları 15 20 tl ye satıyolar. Site açmadan kazanılmaz o şekilde para b site yapmak lazım

dostum reklam dediğin öyle sayfanın yarısını kaplayan eşşek kadar bannerlar değil. adam sana 10 15 lira atıyo sadece bir defa verdiği linki paylaşıyorsun bu kadar. ya da şöyle bi yol var. mesela paylaşımda bulunuyormusun bilmiyorum ama video resim şunu bunu kendi hostuna atarsın ya da link.tl gibi yerlerden para kazanırsın. 10 10 birikir birden 800 yuro kazanmazsın uğraşman lazım :)

Hocam bu link.tl olayı güzelmiş kaç tıklamaya nekadar para ödüyor ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

manhyak bunu yazdı:

joe_black bunu yazdı:

manhyak bunu yazdı:

http://link.tl/rates.php

daha fazla ödeyen var mı bilmiyorum. varsa ordan yardırırsın. gerçi 500k da da günde en az 1k tıklama yakalarsıın :)

Edit: bi de bu var http://adf.ly/rates.php ama burayı denemek yerine gayrş müslim mahallede cumaları dua ederek dilen daha iyi :W

tabi TR de değilsen iş değişir mürid.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

dayı öyle 10-15 tl ederi olmuyoki sayfanın,

incelersen konuları görürsün verdiği reklamı alıp 30 DK tepede yayınlıyorsun ardından siliyorsun olay bu, 10-15 kişi rahat başvurur. Bir program yazarsın kendine yada php curl ile bir dalga yaparsın otomatik reklamları sıraya dizer sırayla 30 dk yayınlar siler otomatik para kazanırsın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

üyeler organik mi inorganik mi? 50bin ne demek hocam naptın sen? dota ne böyle ilk defa duydum oyunlarla aram yoktur pek.. oyun sanırım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

joe_black bunu yazdı:

manhyak bunu yazdı:

joe_black bunu yazdı:

manhyak bunu yazdı:

http://link.tl/rates.php

daha fazla ödeyen var mı bilmiyorum. varsa ordan yardırırsın. gerçi 500k da da günde en az 1k tıklama yakalarsıın :)

Edit: bi de bu var http://adf.ly/rates.php ama burayı denemek yerine gayrş müslim mahallede cumaları dua ederek dilen daha iyi :W

tabi TR de değilsen iş değişir mürid.

Hocam üyelerin tümü yabancı. Bu şekilde youtube videosu paylaşarak falan günde 1000 tekil tıklama alsam 3 tl yapıo ayda 90tl çok az bence

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Weldox
    Weldox's avatar
    Erkek

hocam arkadaşların fikirleri iyi güzel en mantıklısı linkle para kazanmak ama oda az veriyomuş.DotA oyuncuları belirli kemik bir kitledir saran bir oyun oldugu için gidip bal reklamı verir gibi hosting yada başka bişey reklamı veremezsiniz.Oyuncu tayfası daha spesfik şeylere ilgi duyar fikre ihtiyacın olursa fikir verebilirim

Yaptık bişiler.
Toplam Hit: 11695 Toplam Mesaj: 89