folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Farklı Ülkelerden Video Çektirmek - Sevgiliye Hediye

Farklı Ülkelerden Video Çektirmek - Sevgiliye Hediye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Arkadaşlar merhaba.

Böyle bir konu 6-7 ay öncesi açılmıştı fakat bulamadım.

Durumlar çok karışık. Bir kaç ay sonra sevdiğim kızın doğum günü var.

Bir takım sebeplerden dolayı beraber değiliz. O bana karşı nötr ama ben onu seviyorum. Ve emek gösterip peşinden koşarsam elde edebiliceğime inanıyorum.

Şimdi onu çok etkiliyecek bir hediye vermek istiyorum. Onun en yakın kız arkadaşı aynı zamanda benim de arkadaşım. Dolayısıyla hediyeyi o kız vasıtasıyla vereceğim. Yukarda da dediğim gibi, onunla yüz yüze görüşme şansımız yok ne yazık ki. Problemin büyük kaynağı burada işte. 

Her neyse, yurt dışında farklı ülkelerde farklı mekanlarda bunun doğum gününü kutlatıcak bir video çektirmek istiyorum. Müridlerden yurt dışında olan, yardımcı olmak isteyen varsa eğer ses ederlerse sevinirim. Bunun dışında nereden nasıl yaptırabiliceğim hakkında bilgi sahibi olan varsa onlar da belirtirlerse sevinirim.

edit: konsept, dışarda birisi kamera karşısına geçip doğum günü kutluyacak.

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    Castaway bunu yazdı

Arkadaşlar merhaba.

Böyle bir konu 6-7 ay öncesi açılmıştı fakat bulamadım.

Durumlar çok karışık. Bir kaç ay sonra sevdiğim kızın doğum günü var.

Bir takım sebeplerden dolayı beraber değiliz. O bana karşı nötr ama ben onu seviyorum. Ve emek gösterip peşinden koşarsam elde edebiliceğime inanıyorum.

Şimdi onu çok etkiliyecek bir hediye vermek istiyorum. Onun en yakın kız arkadaşı aynı zamanda benim de arkadaşım. Dolayısıyla hediyeyi o kız vasıtasıyla vereceğim. Yukarda da dediğim gibi, onunla yüz yüze görüşme şansımız yok ne yazık ki. Problemin büyük kaynağı burada işte. 

Her neyse, yurt dışında farklı ülkelerde farklı mekanlarda bunun doğum gününü kutlatıcak bir video çektirmek istiyorum. Müridlerden yurt dışında olan, yardımcı olmak isteyen varsa eğer ses ederlerse sevinirim. Bunun dışında nereden nasıl yaptırabiliceğim hakkında bilgi sahibi olan varsa onlar da belirtirlerse sevinirim.

Herkes videosunu çekecek, yandex'e upload edip koyacak.

sonra yardımsever bir mürid gelip videoların hepsini işleyip tek bir video haline getirecek, olay bu.

movie maker ile kendin bile yapabilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

hocam yurtdışında değilim topkapı surların dibinde oturuyorum oda biraz dağınık ama çekeyim istersen :))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Hocam karışık birşey de olabilir. Birazı Türkiye biraz başka ülkeler. Ücretli yaparım diyenler varsa onlarla da anlaşabiliriz.

@Keyr00t Hocam çok sevinirim. Bi yerden başlamış oluruz en azından. Teşekkürler.

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

hocam güzel fikir, fakat artık çok moda oldu ilginç mekanlarda olursa daha iyi olur, kolay gelsin :)

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

r10'da bu işin ticaretini yapan vardı sanırım. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

farklı şehirlerden de olur dersen yaparız hacı.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek

Hoca aklıma tek yabancı bulabileceğin yer omegle tarzı siteler geliyor oradaki hatunlara derdini açarsan yardımcı olacaklarına eminim onlar zaten sıkıntıdan orada eğlence arıyorlar kendilerine ve onlarda bizdeki edep ahlak olmadığından istediğin mekanda istediğin konumda yapabilirler diye düşünüyorum sadece birazcık yabancı dil ve hoş sohbet olman yeterlidir. Aman kıza sürpriz yapacam diye gözün gönlün ecnebilere kaymasın dikkat et.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Hocalar tekrar merhaba,

Değerli yorumlarınızı tek tek okudum. Şimdi bu gün sabahtan beri bu olayın peşinden koşuyorum, araştırıyorum. Dediğiniz gibi en mantıklı olay sosyal ağlardan falan bi çevre edinmek. Zaten 6 ay var daha doğum gününe. Yeterli bir zaman dilimi gibi.

Fakat bir diğer yandan da düşünüyorum. Türkiyede yapsam bana ne zararı olur ki ? Daha rahat olur en azından. Bu hafta Sultanahmet'e gidip bir kaç deneme yapıcam. Aynı zamanda farklı şehirlerden de müritler olurda bende buradan bir kaç video çekerim falan derseniz çok sevinirim.

Bir arkadaş çok moda demiş. Hocam biliyorum biraz moda gibi oldu. Ama moda olduğu halde etkilenebiliceği birşey. Zaten ona sunuş şeklim biraz daha farklı olacak.

Bir flash disk alıp onu hediye paketi yaptırmayı düşünüyorum. Sonra birde güzel bi çanta alıcam. Çantanın içine koyarım. En azından biraz daha klişe den çıkmış olur.

Castaway tarafından 19/Haz/13 21:38 tarihinde düzenlenmiştir

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

6 ay sonraki doğum günü için hediya ha.

Helal olsun mu desem vah kardeşime yazık mı desem bilemedim :)

Hiç bir kıza bu kadar değer vermedim ben ya :)

Hayatta verdiğin değeri gerçek sevgiyle kabullenecek bence iki insan var biri Annen diğeride kardeşlerin. 

Ve kişsiel önerim anneme kardeşime sağlamadığım hiç bir hediye olsun imkan olsun isevgilimede yapmam. Kafam ancak öyle rahat oluyor :)

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    Castaway bunu yazdı

Hocalar tekrar merhaba,

Değerli yorumlarınızı tek tek okudum. Şimdi bu gün sabahtan beri bu olayın peşinden koşuyorum, araştırıyorum. Dediğiniz gibi en mantıklı olay sosyal ağlardan falan bi çevre edinmek. Zaten 6 ay var daha doğum gününe. Yeterli bir zaman dilimi gibi.

Fakat bir diğer yandan da düşünüyorum. Türkiyede yapsam bana ne zararı olur ki ? Daha rahat olur en azından. Bu hafta Sultanahmet'e gidip bir kaç deneme yapıcam. Aynı zamanda farklı şehirlerden de müritler olurda bende buradan bir kaç video çekerim falan derseniz çok sevinirim.

Bir arkadaş çok moda demiş. Hocam biliyorum biraz moda gibi oldu. Ama moda olduğu halde etkilenebiliceği birşey. Zaten ona sunuş şeklim biraz daha farklı olacak.

Bir flash disk alıp onu hediye paketi yaptırmayı düşünüyorum. Sonra birde güzel bi çanta alıcam. Çantanın içine koyarım. En azından biraz daha klişe den çıkmış olur.

hocam klişe olmasın diye yurtdışı olayı güzel bence :) ya da türkiye de çok çok ilginç mekanlarda çekeceksin mesela , inşaat işçisine binanın bilmem kaçıncı katındayken, paraşütle atlayan birine, jetski yapan birine gibi gibi..

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
Toplam Hit: 3479 Toplam Mesaj: 31