folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Farklı Ülkelerden Video Çektirmek - Sevgiliye Hediye

Farklı Ülkelerden Video Çektirmek - Sevgiliye Hediye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Castaway bunu yazdı
    Mycity bunu yazdı

Ben sana bir hediye söyleyim hocam :)

Kızın en çok sevdiği şarkıyı öğren sonra o sanatçıyı araştır bizzat kendisini bul derdini anlat mutlaka yardımcı olucaktır kızın yanına götürebilirsen 12 den vurursun. götüremezsen bile bilgisayar ile sadece ona özel ufak bir konser verdirtirebilirsen tamamdır :)

Hocam cok iyi fikir ama simdi o unluyu bulmasi da var. Nerden nasil bulucam onu 

oda sana kalmış aşk emek ister:)

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Arkadaslar merhaba tekrardan. 

Ya konu disinda bir sorum olucak. Belki bileniniz anlayaniniz cikar. Olmazsa onun icin de bi konu acarim. Simdi soruya gelirsek, bende o kizin telefonu var. whatsapp i miz da var ikimizin de. Benim numaram onda eklimi bunu gorebilirmiyiz bir sekilde ? Whatsapp tan falan ? 

Tesekkurler. 

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeveragEffect
    LeveragEffect's avatar
    Homo
    Mycity bunu yazdı

Kızın en çok sevdiği şarkıyı öğren sonra o sanatçıyı araştır bizzat kendisini bul derdini anlat mutlaka yardımcı olucaktır kızın yanına götürebilirsen 12 den vurursun. götüremezsen bile bilgisayar ile sadece ona özel ufak bir konser verdirtirebilirsen tamamdır :)

Kurt Cobain'miş hacı sordum ben.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Arkadaşlar tekrardan merhaba :)

Sizlere danışmak istediğim bir kaç husus var. Buradan yazayım öncelikle. Olmazsa yeni konu açarım :)

Şimdi ilk postlardan da anlayabilidğiniz gibi bu kişiyle görüşme imkanım yok. Bu video olayları da biraz da olsa klişeleşmeye başladı.

bunlara alternatif olarak aklıma gelen bir kaç şey var. Ama hangisi yapsam, nasıl yapsam ve yapmamın neticesinde nasıl anlaşılırım acaba gibi tereddütlerim var.

Öncelikle aklımdan bir yat kiralamak geçiyor. Güzel bir günün sabah kahvaltısını onun yatta boğazdayken 3-4 arkadaşıyla yapmasını sağlayabilirim. O gelmeden önce de yata güller serpiştiririm. Ama yanlış anlaşılırmıyım bilmiyorum. Artıları eksilerinden fazla mı yada tam tersi mi karar veremiyorum.

Bir diğer aklıma gelen şey ise, doğum günü geldiği gün bir organizasyon sağlayabilirim. Güzel nezih bir yerde doğum gününü kutlatırım arkadaşlarına. Sonra onların binasına giderim. Kız da eve gelmeden önce arkadaşım bana haber verir. Asansöre büyük bir çiçek koyarım. O da apartmana girip asansörü çağırıp kapıyı açıp çiçeği görünce hoşuna gider. Fakat bu olayda eve çiçek götürmek zorunda kalıcak belkide. Bu onu sıkıntıya sokucak.

Başka bir fikir olarak, bir gün bunun kapısının oraya giderim. Aşağı yine büyük bi çiçek koyarım. Sonra diğer arkadaş vasıtasıyla camdan bakmasını sağlarım ve çekip giderim. Basit ama nebileyim.

Varya sanki ömrümde ilk defa bir kızla konuşuyorum. Çok ilginç bi durum. İnsanı gerçek anlamda salaklaştırıyorl, aptallaştırıyor. Başka birisi bunu yapsa abartı gelirdi yada saçma gelirdi belki bana. Ama insan gerçekten sevince yapıyor be kardeşim.

Castaway tarafından 23/Haz/13 15:55 tarihinde düzenlenmiştir

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek

Bizim bir kız arkadaş erkek arkadaşı için istanbulun değişik bölgelerinde çekimler yaptı yoldan geçen turistlere bile iyiki doğdun alper dedirtmişti güzel bir videoydu ona benzer birşey yapmak istiyorsun sanırım bunun gibi iyi ve değişik birşey hazırlarsan kızın beğeniceğine eminim.

Eskisi gibi değildir belki!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    LeveragEffect bunu yazdı
    Mycity bunu yazdı

Kurt Cobain'miş hacı sordum ben.

Ozman hocam onun mezarına götüreceksin

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı
    Castaway bunu yazdı
    Mycity bunu yazdı

Hocam cok iyi fikir ama simdi o unluyu bulmasi da var. Nerden nasil bulucam onu 

oda sana kalmış aşk emek ister:)

bana tom waitsi getirse biri vurdururdum

"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Merhabalar hocam,

yorumların tamamını okumadım, ama yazdığın iletiyi okudum. İngiltere de okuyorum okulumda fazlasıyla yabancı arkadaşlar var. Video işini yapıcaksan yardımcı olmaya çalışırım.

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

moruk güzel hoş düşünüyorsun fakat önünde 6 ay'ın var. kızın da öyle. şimdi bu 6 ay çok uzun bir süre. 6 ay sonra nasıl düşeneceğini veya kızın buna değer olacağından kesinlikle eminsen bu işe giriş derim.

ayrıca bu kadar aşıksan video tarzı bilmemne yerine şarkı yaz bence hatun için. bir de klip çek. sıradan arkadaşlarla falan. 

aslında kimse için bu kadar uğraşmaya gerek yok, bu kadar uğraştan sonra sana dönmesi bilmiyorum biraz yalan olur gibi. 

neyse beni siktir et. benim ki sadece fikirdi.

umarım her şey istediğin gibi olur.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    LizardKing bunu yazdı

moruk güzel hoş düşünüyorsun fakat önünde 6 ay'ın var. kızın da öyle. şimdi bu 6 ay çok uzun bir süre. 6 ay sonra nasıl düşeneceğini veya kızın buna değer olacağından kesinlikle eminsen bu işe giriş derim.

ayrıca bu kadar aşıksan video tarzı bilmemne yerine şarkı yaz bence hatun için. bir de klip çek. sıradan arkadaşlarla falan. 

aslında kimse için bu kadar uğraşmaya gerek yok, bu kadar uğraştan sonra sana dönmesi bilmiyorum biraz yalan olur gibi. 

neyse beni siktir et. benim ki sadece fikirdi.

umarım her şey istediğin gibi olur.

Hocam bir ümittir beni bu sevdaya bağlayan. Şarkı olayı olmaz. Video olayı da şuanda kafamda biraz pasifleşti. En son postumda yazdığım gibi farklı alternatifler geliyor aklıma. Aynı zamanda doğum gününe kadar da bir kere onu mutlu etmek istiyorum farklı bir şekilde.

...
Toplam Hit: 3484 Toplam Mesaj: 31