Fetih 1453 Film İstek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    judge
    judge's avatar
    Erkek

arkadaşlar Fetih 1453 flim linki elinde olan varsa babasının hayrına paylassa süper olur....

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kim yapacak o iyliği de ? biz de izleyelim

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

ben mi bir şey kaçırdım herkesde bir fetih olayı var bugün..

....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

varsa sinema çekimi vardır oda izlenmez hocam

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

vaktinizi boşa harcamayın.. boşa para veripte sinemada izledik..

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Kara_Mc bunu yazdı:
    -----------------------------

vaktinizi boşa harcamayın.. boşa para veripte sinemada izledik..

Bence güzeldi.Böyle projelerin desteklenmesi lazım sıkılmadan izleyebileceğiniz bir filim sonunu bildiğiniz halde.Ayrıca ilk çalışma için bir yüzüklerin efendisi beklemekte saçma umarım daha başka konulardada milli kültürümüzü anlatan filmler yapılır.Ayrıca sonuçta milli bir değer korunması gerektiğini düşünüyorum.Ve paylaşanları kınıyorum.

arbeit macht frei
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

şu cüneyt arkın olayını aşmamız lazım.. adama kafa atıp kaskını uçuruyor, ama bizimkinde en ufak bir sorun yok..

filmde kalabalık sahnelerde her zaman bikaç eleman kesinlikle işin dalgasında.. savaş yapılır adamlar orda kılıçları birbirine sallarken gülüşüyolar.. sinirim bozuldu o tarz olayları görünce..

filmde hasanın aşkını mi izledik yoksa fetih olayını mı bilemedim.. hele ki hasan ın aşık olduğu kızın eski yavuklusuyla olan benzerliği sinir bozucu düzeyde..

hangisi hasan hangisi diğer eleman çözmek bazen zorlaşıyor..

film güzeldi ama övünülecek hemen hemen tek konu istanbul fethi olduğu için, biraz daha duygusal bakılıp çok çok güzeldi deniliyor..

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irem27
    irem27's avatar
    Dişi

IMDB de filmimize oy yagdıralım.

oy vermek icin uyelik gerekmektedir.
    uye olmayan arkadaslarımız asagıdaki linkten uye olabilirler.

https://secure.imdb.com/register-imdb/

There was an irem come unto the earth,born in the holy land of Pennsylvania,raised in the mystical east of Allentown.She believed she had the power to help herself and all mankind,so that others saw her power and came to her to be healed of their troubles and their many diseases.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Kara_Mc bunu yazdı:

şu cüneyt arkın olayını aşmamız lazım.. adama kafa atıp kaskını uçuruyor, ama bizimkinde en ufak bir sorun yok..

filmde kalabalık sahnelerde her zaman bikaç eleman kesinlikle işin dalgasında.. savaş yapılır adamlar orda kılıçları birbirine sallarken gülüşüyolar.. sinirim bozuldu o tarz olayları görünce..

filmde hasanın aşkını mi izledik yoksa fetih olayını mı bilemedim.. hele ki hasan ın aşık olduğu kızın eski yavuklusuyla olan benzerliği sinir bozucu düzeyde..

hangisi hasan hangisi diğer eleman çözmek bazen zorlaşıyor..

film güzeldi ama övünülecek hemen hemen tek konu istanbul fethi olduğu için, biraz daha duygusal bakılıp çok çok güzeldi deniliyor..

Anlattığın şeyler için aşağıda elemanın verdiği gibi korsan link verilmemeli herkes parasıyla izlemeli daha iyi kadrolar daha iyi efektler bu paralarla kurulmalıdır.

tbt de üzerinden 2 yıl geçmemş olan türk filmleri indirme linklerinin yasaklanması lazım.

Toplam Hit: 4942 Toplam Mesaj: 33