Fetih 1453 Film İstek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bedeng
    bedeng's avatar
    Erkek

indiren varmı müridler yoksa uğraşmıyim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

Kara_Mc bunu yazdı:
    -----------------------------

vaktinizi boşa harcamayın.. boşa para veripte sinemada izledik..

git pokemon seyret sen  filme çamur atma ruhsuz insan

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eredanne
    Eredanne's avatar
    Erkek

fifsonic bunu yazdı:

Kara_Mc bunu yazdı:

vaktinizi boşa harcamayın.. boşa para veripte sinemada izledik..

git pokemon seyret sen  filme çamur atma ruhsuz insan

Filme çamur attı diye ruhsuzmu oluyor yani?

Bence çok boktan bi filmdi, bendemi ruhsuzum? Hatalarla doluydu.

http://194.71.107.80/ Thepiratebay.se'e burdan ulaşabilirsiniz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Film güzeldi beğenmeyen daha iyisini yapsın onu izleyelim .

#....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Bu türden yapılan ilk filmimiz sanırım. Ota suya bok atanlar bsg. Yazarlar o filmin açıklarını yazmasaydı ağzınız açık harika harika diye bağırırdınız. Başkalarının fikirleriyle hareket eden bi toplum olduk çıktık aq

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Abi Sonuç olarak kimse mükemmeli yapamaz zaten bence film de süperdi Dikkatimi çeken olayda bu filmin de yapımcısı olan firma hangi filmi yapsa çamur atılıo zaten bu işte bi iş var .

#....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

risk53 bunu yazdı:

Abi Sonuç olarak kimse mükemmeli yapamaz zaten bence film de süperdi Dikkatimi çeken olayda bu filmin de yapımcısı olan firma hangi filmi yapsa çamur atılıo zaten bu işte bi iş var .

gavur ülkelerde ottan sudan çekilen filmler 20-50 milyon dolarlık bütçelerle hazırlanıyor. Adamlar mükemmel görsel vs sunuyor. Para kazanıyor. Bizde 17milyon dolar ile çekilmiş tek film. Bütçe yüksek olsa, ülke kendi insanına değer verse daha iyiler çıkar. Son 10 yıldır herşeye muhalefet oluyor insanımız. Yapmak, yardımcı olmak yok. Sadece olanı eleştirmek var. Ne bok bir duygudur anlamadım gitti.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

HanDsomE bunu yazdı:

risk53 bunu yazdı:

gavur ülkelerde ottan sudan çekilen filmler 20-50 milyon dolarlık bütçelerle hazırlanıyor. Adamlar mükemmel görsel vs sunuyor. Para kazanıyor. Bizde 17milyon dolar ile çekilmiş tek film. Bütçe yüksek olsa, ülke kendi insanına değer verse daha iyiler çıkar. Son 10 yıldır herşeye muhalefet oluyor insanımız. Yapmak, yardımcı olmak yok. Sadece olanı eleştirmek var. Ne bok bir duygudur anlamadım gitti.

yapacak bişi yok hocam o şekilde büyüdü herkes amerikan sinemasıyla yetiştik onlara alıştık bizim sinema hep içine kapanık kaldı

kendi kesimine hitap etmeye gayret gösterdi olacağı buydu sene olmuş 2012 böyle filmimiz ilkkez çekiliyor bu filme gelene kadar adam

lotr izlemiş harry izlemiş cennetin krallığı izlemiş zırt izlemiş pırt izlemiş olayı normal sinema olarak görünce bu tarz eleştiriler normal

ama içselleştirip gelişmemiz yönünden bakarsak filan haklısınız destek olmamız lazım ilerletmemiz lazım ama son 2 yılda çekilen filmlere bakın bi

yüzde 90'ı kör kız fakir erkek konseptinde ilerliyor halk bunu seviyor bunu görmüş çünkü hollywood'a özenir film çekersen böyle eleştiri alırsın 

ne kadar doğru ne kadar yanlış orasını tartışmıyorum tabii bu zihniyet yüzünden buralarda olduğumuzu söylüyorum ama fetih gibi yada benzeri

yapılmaya çalışılsaydı önceden şimdi bu filmi dibimiz düşerek izlerdik ki güzel film sevdim ben hakkını vermişler 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

yahu filime çamur atanları niye kale alıyorsunuz sinemada izlediyseniz nekadar başarılı filim olduğunun zaten farkındasınızdır  neyse   konunun dışına çıkmayalım  download linki koyucak vatandaş yokmu :)

onekine?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zachariah
    Zachariah's avatar
    Erkek

Şu olaya bitiyorum ya

Filme kötü diyorlar direk bağrınıyor bazı arkadaşlar " RUHSUZZZ" " BİZİM FİLMİMİZ" " İLK BÖYLE FİLMİMİZ" ne saçmalıktır bu ya.

Kötüyse kötüdür. İlk filmin kötü olmasıda gayet doğal. Sen gidip eleştiri yapmazsan o yapmazsa biz yapmazsak nasıl ilerlicek filmlerimiz ?  

Anime - Manga
Toplam Hit: 4940 Toplam Mesaj: 33