Fight Club

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ben de underzero ile kapışmaya geleceğim. son görüşmemizde bana söz verdi taksime geleceğim diye ama hala aramadı hain insan :)

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TEINER
    TEINER's avatar
    Erkek
    Kardesim ben her türlü gelirim her türlüde dövüşürüm ama dövüşler sınırlandırılsın eldivenli eldivensiz bıçaklı zincirli gibi benimle bıçaklı kapısmak istiyen varsa gelsin ama bel üstü yok bidaha içeri girmek istemiyom okul var a.g boy kilo önemli değil yürekli olan gelsin kan dökmek istiyom

Zayıflar,kazanmak için bizleri kendi gücümüzden utadırmaya mahkumdurlar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mangopen
    mangopen's avatar
    Erkek

arkadaşlar harika bir fikir ama birbirimize nasıl güveneceğiz? Orda olay sadece çıplak kavgfayla kalmaz da ölüm kalım savaşına dönüşürse ne olacaq? İnsanların hayatlarının garantisini nasıl vereğiz? oraya gelen sırf dövüşmek için gelecek ve bilmeliki işi bittikten sonra evine dönebilieceq. Bu güveni sağlamadan çok sığ olur bu club..! Neden daha makul fikirler üretmiyoruz? Kimin ne olduğunu nerden bileceğiz eğer sotun çıkarsa hepimizin başı yanar haberiniz olsun! Ama fikir inanılmaz keşke baiarabilsek....

arkadaşlar

Kin en büyük güçtür.....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek
    İleti kullanıcının iradesi ile tarafından düzenlenip, silindi.

Wellcome to Digital Hell! I"am Real VoLaTiLe Help!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    VoLaTiLe bunu yazdı:

Merhaba,Fight Club dövüş etkliniliğimiz çeşitli art niyet ve sabotajlardan dolayı süresiz olarak durdulmuştur. Buna sebep en büyük etken,club 'ın yapısını anlamayan değerli user arkadaşlarımızın yerinde ve gereksiz yorum yaparak,ideye fesat karıştırma,şüpheci yaklaşım ve olayı tamamen espiri dünyası hayali üzerine düşünmeleriydi. Sevgili ir2 'ye verdiği destekler için teşekkürler,iyi de kötü de yorum yazan herkese teşekkürlerimi borç bilirim,umarım başka zaman zarflarında başka user 'lar bir zaman çıkar ve kardeşlik dostluk nam-ına mecburen yarıda kesip sonlandırdığımız aktivitemizi bizim adımızı anarak yaşatırlar,vakit ayırdığınız için siz kadirşinas dostlarıma teveccühlerimi borç bilirm.

Hoş vakitler...

/VoLaTiLe

sana saygı duyuyorum değişik bir kişiliksin lakin bazı olayları çok abartığını ve muhatab olduğun insanların senden daha aşağı sınıfta olduklarını düşündüğünü sanıyorum verdiğin cevaplarda ve actığın konulardaki uslubün beni sana karşı bu tarzda düşündürmeye başladı .bence kendini dev aynasında görmekden vaz geç . senin karşında cümle kurarken zorlanıyorum çünkü hitab şeklin çok kuvetli kendince haklı olduğun olguları müthiş bir hitapla karşı tarafa sunuyorsun ama her kelimende dehşetli bir şekilde riya kokusu var sanırım ..neyse bunlar senin umrunda bile değildir boşa yazıyorum...

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    nie kapatıyonus yaf ne güzel olucektii tuhhhhh

Living Death
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

lafta kalmış sanırım :D:D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Madem olmamış ikincisini yapalım bunun. 2-3 şehirde başlar sonra alır başını gider bu.  Planking, selfie gibi şeylerden düzgün bir amacı var en azından :D

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
Toplam Hit: 9353 Toplam Mesaj: 59