folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Filistinden Rum Kesimine Destek.

Filistinden Rum Kesimine Destek.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

ulan yine birşey yazacam, decameron yine banlayacak :D

Abi bırakında içimizdekileri dökelim dışarıya. decomeronla habire küfür yüzünden tartışıyoruz. Adam sonuna kadar haklı ama şu konuda küfür edilmezmi abi?

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

http://www.alevi.dk/images/Taliban%20Tayyip%20erdogan%20fetullah%20gulen.jpg

daha çok satarlar bizi.. hal durum bu olduktan sonra..

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quarantine
    Quarantine's avatar
    Erkek

Konuşmalarda beni en çok rahatsız eden durum "Bir topluluğun içinden bir ya da birkaç kişi bir şerefsizlik yapar ama tüm topluluk şerefsiz olur."

Misali bu konuda var zaten. Abbas i.nesi yemiş bi b.k. ama postlara bakarsanız halt edenler yerine filistinlilere laf edilmiş. Orda herşeyden habersiz ölen insanlara yazık yahu etmeyin eylemeyin arkadaşlar. Neredeyse her konuda yapılıyor bu. Ülkemizde yapılan ve bizim için en tehlikeli ifadelerden biri de pkk terör örgütünü Kürtlerle özdeşleştirmek. Böyle konular var. bakarsanız demek istediğimi anlarsınız.  Siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama bence çok yanlış bir tutum. Büyük haksızlık.

edit.

Konuyla ilgili olarak söylediğim konu dışında size katılıyorum. Aklımızı başımıza almazsak daha çok çekeceğimiz var 

...........................
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    Quarantine bunu yazdı:
    -----------------------------

Konuşmalarda beni en çok rahatsız eden durum "Bir topluluğun içinden bir ya da birkaç kişi bir şerefsizlik yapar ama tüm topluluk şerefsiz olur."

Misali bu konuda var zaten. Abbas i.nesi yemiş bi b.k. ama postlara bakarsanız halt edenler yerine filistinlilere laf edilmiş. Orda herşeyden habersiz ölen insanlara yazık yahu etmeyin eylemeyin arkadaşlar. Neredeyse her konuda yapılıyor bu. Ülkemizde yapılan ve bizim için en tehlikeli ifadelerden biri de pkk terör örgütünü Kürtlerle özdeşleştirmek. Böyle konular var. bakarsanız demek istediğimi anlarsınız.  Siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama bence çok yanlış bir tutum. Büyük haksızlık.

biz balık baştan kokar diyenlerdeniz hocam..

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

2 saatir klavyede düşüncelerimi yazıya dökmekte zorlanyorum sinirden galiba aptal milletim benim

"Ağlayın,ağlayın filistinin elinden tutun ayağı kalkasın pankartları asıp zırlayın,zırlayın ki ayağa kalktıklarında ilk iş olarak sizi arkanızdan bıçaklasın...Arap'a dökülen gözyaşının 1000'de 1'ni kendi soydaşlarına dökmeyen,destek olmayan mal halkıma müstehaktır...  " 

ağzına sağlık baal 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quarantine
    Quarantine's avatar
    Erkek

mobydick64 bunu yazdı:
    Quarantine bunu yazdı:

Yalnız konuda bahsi geçenler balık değil hocam. madem yukarıda pkk konusunu örnek verdim oradan devam edeyim. şimdi soruyorum sana o örgüt içerisinde türk yok mu. varsa kendin için de balık muamelesiyle bir pay çıkardın mı hiç buradan. Eğri oturup doğru konuşalım şimdi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

Quarantine bunu yazdı:

Yalnız konuda bahsi geçenler balık değil hocam. madem yukarıda pkk konusunu örnek verdim oradan devam edeyim. şimdi soruyorum sana o örgüt içerisinde türk yok mu. varsa kendin için de balık muamelesiyle bir pay çıkardın mı hiç buradan. Eğri oturup doğru konuşalım şimdi.

bak ben ne demişim. balık baştan kokar. başı öyleyse sonuda kuyruğuda odur diyoruz..
    artı oalrak pkk dediğin örgütün içinde bir Türk olamaz onların soyunu araştır muhakkak vardır bi bozukluk hoja.. sen neden katılmıyorsuno örgüte sen neden belinde bombayla dolaşmıyorsun. Çünkü sen safkan Türksün.. Ben neden yapmıyorum çünkü Ben safkan Türküm.. araştırsınlar o örgütlere katılanları ya dedesi ya bilmemnesi bi yerlerden gelmiştir yada ulu orta bilmem ne çocuğudur kanı bozukturki o işlere girmiştir...o yüzden pkk örneği verme bana.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quarantine
    Quarantine's avatar
    Erkek

mobydick64 bunu yazdı:

Quarantine bunu yazdı:

bak ben ne demişim. balık baştan kokar. başı öyleyse sonuda kuyruğuda odur diyoruz..
    artı oalrak pkk dediğin örgütün içinde bir Türk olamaz onların soyunu araştır muhakkak vardır bi bozukluk hoja.. sen neden katılmıyorsuno örgüte sen neden belinde bombayla dolaşmıyorsun. Çünkü sen safkan Türksün.. Ben neden yapmıyorum çünkü Ben safkan Türküm.. araştırsınlar o örgütlere katılanları ya dedesi ya bilmemnesi bi yerlerden gelmiştir yada ulu orta bilmem ne çocuğudur kanı bozukturki o işlere girmiştir...o yüzden pkk örneği verme bana.

Elde gerçek veriler olsa işin aslı o zaman ortaya çıkar ve hiç tartışmaya lüzum olmaz. Konu bu olmadığı için fazla uzatmak istemiyorum ama polis teşkilatının son sınıflara verdiği bir konferansla ilgili bir iki şey söylemek istiyorum. Konferansta bu örgütün ermenilerin işi olduğu ve kökenle alakalı değil de hayatta sıkıntı çeken ve cahil insanlara kurtuluş yolu olduğuna inandırılarak beslenen bir örgüt olduğu söylendi ki benim anlatmak istediğim de bu. örnek olarak da polislere karşı eylem yaparlarken ölü olarak elegeçen bir üniversite öğrencisini verdilerdi. koynundan mı ne bi mektup çıkmış slaytta o okundu. kızın pişmanlığı ve çaresizliği gözler önündeydi.(Kökenini bilemeyeceğim ama sorun köken değil zaten. önemli olan insanların biliçlendirilmesi.) Yani ne kadar dediklerinde haklı da olsan bazılarının bir anlık patlaması bütün hayatına mal olabiliyor. senin benim aklım kendimizi konrol etmeye yetiyor çok şükür belki ama herkes aynı durumda doğru olanı yapamıyor maalesef. bir anlık sinirle - patlamayla annesini babasını öldürenler varken o sırada onları bir tarafa çekmeye çalışanlara katılmaları da mümkün,(Mesela össyi farzet. insanlar kazanamayınca hayatın sonu gibi bakıyor duruma.Sonra biri gelip çıkış yolunun kendilerinde olduğunu filan söylüyor. Mutlaka kanacak birileri çıkar bence. Sonuçta sıkıntıyı sistemden çekiyor ve örgüt de tüm sistemlere karşı. o durumda olan kişiye cazip gelebilir belki.) örgütün iç işleri nasıldır bilmiyorum ama anlaşılan öyle korkutuyorlar ki dönüşü olmuyor kolay kolay.

Herneyse konuyu açan kusura bakmasın kaldığı yerden devam.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

Quarantine bunu yazdı:

mobydick64 bunu yazdı:
    Quarantine bunu yazdı:

bunlar secmedimi ? halkın cogunlugu secmedimi abbas i.nesini ee oda onları temsil etmiomu ? edio... o zaman halka mal edebilirim 1-2 kişi değil bu...

destek verdigini acıkladıktan sonra o arap soysuzları onlara destek vermicek mi sanıosun ? 

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Quarantine bunu yazdı:

mobydick64 bunu yazdı:

Quarantine bunu yazdı:

pkk dediğin örgütün içinde bir Türk olamaz onların soyunu araştır muhakkak vardır bi bozukluk hoja.

Elde gerçek veriler olsa işin aslı o zaman ortaya çıkar ve hiç tartışmaya lüzum olmaz. Konu bu olmadığı için fazla uzatmak istemiyorum ama polis teşkilatının son sınıflara verdiği bir konferansla ilgili bir iki şey söylemek istiyorum. Konferansta bu örgütün ermenilerin işi olduğu ve kökenle alakalı değil de hayatta sıkıntı çeken ve cahil insanlara kurtuluş yolu olduğuna inandırılarak beslenen bir örgüt olduğu söylendi ki benim anlatmak istediğim de bu. örnek olarak da polislere karşı eylem yaparlarken ölü olarak elegeçen bir üniversite öğrencisini verdilerdi. koynundan mı ne bi mektup çıkmış slaytta o okundu. kızın pişmanlığı ve çaresizliği gözler önündeydi.

ben de sapmış yerden dalsım ama kusura bakmayın ilgimi çekti

pkk bir kere kürdistan amaçlı bi örgüt. ne işi var Türkün orda? polis bilmem ne örneği vermiş diyosun herşeyden önce kürtlerden istanbulda ankarada heryerde üni okuyan var ve de bunların arasında pkklısı da azımsanmayacak miktarda var. şimdi bu adam zaten belli amaçlarla gelmiş üniye, sonra bi şekilde dağa çıkmış. ben bu lavuğun çektiği ızdıraba da acımam. o askerimize kurşun sıkarken pişman olmuyor da dağda zor yaşam koşullarında çektiği eziyetlere mi acıyayım? gebersiz şerefsiz.

pkkda hiçbir Türk bulunamaz. hadi eskaza bulunacak oldu, bu lavuklar o kadar mı salak alsınlar bunu?

sonuç olarak ermenisi var dersin eyvallah, anası babasından biri Türk diğeri kürttür kendi de kürt olarak büyümüştür yine olabilir tamam, kürttür üni okumuştur tamam ama hiçbir Türk bulunamaz pkkda.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 7415 Toplam Mesaj: 72