folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Final Soruları Elime Geçti Yardım ?

Final Soruları Elime Geçti Yardım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasv4
    kasv4's avatar
    Erkek

"dokuzuncu hariciye koğuşu " adlı kitaptan soru sorucak benım elime final soruları geçti geçen senın 2 yıldır aynı soruları soruyormuş 6-7-8 sorulara bakarmısınız bir umut kitabi okuyan birisi cıkar diye düşündügüm için konu açtım

http://i.hizliresim.com/vn8WP6.jpg

http://i.hizliresim.com/yLoZqy.jpg

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

süper kafan var gardaşım.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

kitabı lisede okudum ve bize bunun cok benzerini sormustu karakterlerin ruh halleriyle alakalı soru gelmisti lisede edebiyatta vay amk aklıma gelmiyor şimdi içeriği romanın

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Can sıkıntısından baktım. 8. sınıftan aklımda kaldığı kadarıyla B-E-C gibi geldi. Kesin doğru demiyorum tabi.

Elemanın ayağında sıkıntı vardı. Hastaneye git gel orda kal psikolojisi bozuluyordu falan. Kitabı okumadıysan aklında bulunsun.

7 D de olabilir sanki. 

9 A

SkynetX tarafından 04/Oca/16 00:28 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PiyanisT
    PiyanisT's avatar
    Erkek

gece gece ne güldüm mk biz sınavlarda ne yapıcaz diye düşünürken senin  sorular eline geçmiş cevaplarını bizden bekliyon

Dünyada akla değer veren yok madem Aklı az olanın parası çok madem Getir şu şarabı, alın aklımızı Belki böyle beğenir bizi el alem
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Üniversite felaket kolaylaşmış. Geçen bir ekonometri 4. sınıf öğrencisi vize yerine geçecek bir ödev almış. Yardım eder misin dedi. Sorulardan birini söyleyeyim. 

Denklem kökü nasıl bulunur ?

Evet b2-4ac :/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Buyur kitabı paylaştım. Bir zahmet okursan eğer oradaki bütün soruları götünle cevaplarsın.

Peyami Safa - Dokuzuncu Hariciye Koğuşu.epub
    http://www15.zippyshare.com/v/WVGJMHf3/file.html

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasv4
    kasv4's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Buyur kitabı paylaştım. Bir zahmet okursan eğer oradaki bütün soruları götünle cevaplarsın.

Peyami Safa - Dokuzuncu Hariciye Koğuşu.epub
    http://www15.zippyshare.com/v/WVGJMHf3/file.html

hocam kitabı okumaya vaktim yok bugun ögrendim kitabtan sordugunu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spawm
    spawm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Konuyu gizle hasbel kader biri görürse patlarsın 

Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Yuh cus edebiyat okuyorsun universite ogrencisisin bu kitap bir tek dersin finalinde sadece 3 soruya tekabul ediyor ve ustelik test kisimlarini geciyorum.

Pdfi bul ctrl+f oku yanitlari.

sigara değil, balık olan.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

Üniversite felaket kolaylaşmış. Geçen bir ekonometri 4. sınıf öğrencisi vize yerine geçecek bir ödev almış. Yardım eder misin dedi. Sorulardan birini söyleyeyim. 

Denklem kökü nasıl bulunur ?

Evet b2-4ac :/

denklemine göre değişir sayın abim :) 

O dediğinde kök değil diskriminantıdır. Dif denki var karakteristik denki var yani karışır biraz :D

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
Toplam Hit: 3101 Toplam Mesaj: 25
#ödev