Forumdaki Herkes Niye Gergin?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

blood_rhyme bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben gergin değilim ama olmam lazım aslında geçen gün babam trafik kazası yaptı sol ayağı kırık ewde yatıyo bu pazartesi sınavlarım başlıyo yarın yola çıkıp 18 saatde elazığa gideceğim sonra sınavlarla uraşcam sınavlar bitecek kendime orda ev ayarlayıcam üfffff daraldım a.q
    -----------------------------

gecmis olsun birader.. bendede buna benzer bir durum var..  

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodobig
    dodobig's avatar
    Erkek

Sisli bir havada 1 metre önünü göremeyen geyik neden gerginse bizde o yüzden gerginiz.

1 ay önümüzü göremiyoruz. Ülkecek karambole yaşıyoruz..

www.atsizcilar.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Walla gergin fln değilim, içmeyecem dedikce her gece başka bi alem oluo ben gayet rahatım :)

Alkolle birlikte sigara içinde,sabah midem cok kötü oluyo, ondan dolayı genel bi gerginlikle bi kac konu silip bi kac kişiyi banlayabilirm ondan dolayı sacma sapan hareketler yapacaksanız bile bu aralar öğlene doğru yapınki sorun cıkmasın :) 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Finaller yaklaşıo ondan gergin olabilirim :l

Hakkaten gerginim :S 

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    koduum sınavları var. Bi atlatak helede evde party düzenleyecem
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek

15 gün sonra özz varmış (hay aq) kazanamıcam dırdır başlıcak

sonra ben bu diyarlardan göç etmek isticem parasız nere gidion ?

bugün party var bol bol para yicez tekrar  pederin eline baqıorum

yok ya ne gergini... :| 

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    öss geldi kapıya dayandı aq bi laf edeni tekme tokat dövecek kadar gerginim

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    şurda kalmış aöf final sınavı 2 gün 3 tane dersim var ve bu sene vermessem askere çağırıolar ve bi taraftan da eşşek gibi bi işyerinde çalışıorum sence gergin olmamalımıyım :)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    Bütün yorumları okudum daraltan bollaştıranların %80ni öss dio..Aq ben bu öss nin size bisey olmasin..Hayatin sonu diiL olm al aha ben lise mezunuyum geldim koskoca hastanede üni mezunlariyla ayni isi yapiom arti o öküzlerden daha iyi yapiyorum arti ingilizcemi gelistirdim..Yani bir yerde birseyi kaybettim diye uzulmiceksin arkadas..Sal suyu gitsin kendini gelistirmeye bak yemisim okulu ya

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

haziran - 2008 tahmini bütçemi açıklıyorum=

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=925%2B400%2B350%2B180-1165-350-70-90-60-125&btnG=Ara&meta=

ben gergin olmayım da kim gergin olsun ?

sevgilim yok, param yok :) + sınavlar, dertler'de acı sos katıyor hayatıma, genede iyiki burası var. (:

///______________
Toplam Hit: 9154 Toplam Mesaj: 61